Rüyada Irmak Görmek

Rüyada Irmak Görmek
5 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.715 kez okundu.

Rüyada ırmak görmek, hac olarak yorumlanır. Rüyada ırmak gören kişi en kısa zamanda haca gidebilir yada umreye gidebilir. Irmağın aktığı gören kişi hacca birini yollayabilir. Yakın bir akrabasını hacca ya da umreye gönderebilir. Rüyada akan ırmağın yanında duran kişi dünya işlerine ara verir. İlahi güçlerin değerini düşünür. İbadet etme isteği duyar ve inanç sistemini sorgular.

Rüyada Irmakta Yüzmek

Nimetler, hayırlı rızk olarak yorumlanır. Rüyasında ırmakta yüzen kişi hayırlı bir işe başlayacaktır. Birilerine yardım edebilir ve hayır duası alabilir. Irmak akışını seyretmek yapılacak iyiliğin karşısında güzel karşılıklar alınacağı olarak yorumlanır. Hayırlı bir iş yapanın iki katı iyilik göreceği bir dönemi işaret eder. Maneviyatın güçleneceği anlamına gelir.

Rüyada Irmakta Abdest Almak

İlim, bilgi olarak yorumlanır. Irmağın akışını gören ve suya elini dokunduran kişi bilgi birikimine sahip olacaktır. Yeni bir kursa gidilebilir. Eğitim süreci devam ediyorsa öğrenme hissi artabilir ve yeni bilgiler edinilebilir. Bu dönemlerde öğrenmeye açık olmak gerekir. Menfaati ön plana çıkaran güzel bir dönem olarak yorumlanır. Bol bol iyilik yapılabilir, biraz duygulara önem verilebilir. Geleceği ile ilgili planlar yapıyor demektir. Parlak bir geleceği olacak demektir. Aynı zamanda bu kişinin mal varlığı ve nimeti artar.Güzel günlerin geldiğinin göstergesidir.

Rüyada Irmaktan Atlamak

Rüyada ırmaktan atlamak birçok farklı şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin güzellikler yaşayacağına ve güzel bir hayat geçireceğine delalet eder. Eğer kişinin atladığı ırmak bulanık ve kirli ise kişinin zor bir dönem geçireceğine ve kederler ile karşı karşıya kalarak büyük üzüntü içine gireceğine işarettir.

Rüyada Irmak Kuruması

Rüya sahibinin kötü bir döneme gireceğine işarettir. Rüya sahibinin gelir kaynaklarının azalması, kişinin iflası ve geçim sıkıntısına düşeceğine delalet eder. Her zaman kötü ve hayırsız olarak yorumlanır. Rüya sahibinin hanesinde kötü olayların olacağına, para sıkıntısının yaşanarak huzursuzluk çıkacağı şeklinde yorumlanır. Kişinin dara düşeceği anlamına gelir.

Rüyada Irmak Taşması

Eskisi gibi sakinliğinizi koruyamayacağınız, yaşam enerjinin düşebileceği, hayattan eskisi gibi keyif alamayacağınız, gereğinden fazla düşüncelere kapılacağınız bir dönemden geçeceğiniz şeklinde yorumlanır. Yaşamdan kopmamak, neşenizi kaybetmemek adına kendinize vakit ayırmalı ve size keyif veren şeylerle uğraşmalısınız. Aynı zamanda bu rüya sahibinin ani ve sert çıkışları yüzünden toparlanması güç durumlarla karşı karşıya kalabileceğinin de işaretidir.

Rüyada Berrak Irmak Görmek

Hayatın akışına ayak uydurduğunuzun, elinizden gelen bütün çabayı gösterdiğinizin, takdir edilen ve sadık biri olarak anıldığınızın, başladığınız işlerin sonunu getirmekte zorlanmadığınızın ve girdiğiniz ortamda kolay kabul edilen biri olduğunuzun işaretçisidir. Bol kazancın, mutluluğun, uzun ve sağlıklı bir ömür sürmenin, mutlu bir evlilik hayatının olması şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Irmakta Boğulmak

Bu şekilde bir rüya iki farklı şekilde yorumlanabilir. Eğer rüya sahibinin boğulduğu su berrak bir su ise iş hayatında gerçekleşecek olan başarının büyük miktarda ve hayırlı mala sahip olacağına işaret edilir. Eğer rüya sahibinin boğulduğu su bulanık bir su ise bu kötü duruma işarettir. İş ve aile hayatında sıkıntılar demektir.

Rüyada Irmak Suyunun Çekilmesi

Bolluk ve bereketin işareti olduğu gibi ırmağın çekilmesi de uzun zamandır verdiğiniz uğraşlar sonucunda alacağınız karşılıkların, kısmetin ve nasiplerin çeşitli engeller yüzünden size ulaşamayacağının işaretçisidir. Aynı zamanda bu rüya sizi sürekli takibe alan, başarılarınızı çekemeyen ve kötü durumlara düşmenizi isteyen sinsi, fesat bir düşmanınız olduğu anlamına da gelmektedir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git