Rüyada İnsan Görmek

Rüyada İnsan Görmek
8 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 734 kez okundu.

Rüyada insan görmek, rüya sahibinin kendi nefsini gördüğü şeklinde yorumlanmaktadır. Görülen kişi iyiyse iyi, kötü ise kötü bir nefsiniz var demektir. Tanımadığınız birini rüyanızda görmek, bazen hayatınızın son günlerini yaşadığınızın göstergesi olabilir.

Rüyada İnsan Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada insan

Rüyada insan görmek, kendi içinizdeki insanı bir beden içinde görmeniz şeklinde yorumlansa da makam sahibi bir insandan bir şey aldığınızı görmek kısa bir süre içinde o kişinin mevkisine sizin geçeceğinizin habercisi olarak yorumlanır. Tanıdığınız birini rüyanızda görmek; yakın bir zamanda çok yakında önemli bir haber alacağınız ya da çok önemli bir karar alacağınız şeklinde yorumlanmaktadır.

İnsan sembolü, kendinizi ve nefsinizi kontrol altında tutmanız gerektiğini gösterir. Rüyada bir insanın öldüğünü görmek, yeni bir şeylerin başlangıcı olabileceği gibi, karnı şiş birisini görmek, size karşı içinde kötü hisler biriktiren birinden kötü sözler duyabileceğinizi gösterir. Uzun bir zamandır görmediğiniz birini rüyanızda görmek; geçmişe dair bir Sırrı kısa zaman içerisinde öğreneceğimize delalettir. Rüyanızda çok sevdiğiniz birini görmek ise, kısa bir zaman içerisinde onun hakkında bir haber alacağınız şeklinde yorumlanır.

Rüyada İnsan Görmek Ne Demek ?

Rüyada insan, kişinin kendi nefsinin yansıması olarak tanımlanır. İnsan gören bir kişi, hayatının son günlerini yaşıyor olabilir. Ölmüş bir kişiyi rüyanızda görmek; çok yakında çok istediğiniz fakat ihtimal dahi vermediğiniz bir dileğinizin gerçekleşeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyanızda iki ya da üç kişi görmüşseniz, kafanızın bir süre karışacağına, bir konuda kararsızlık yaşayacağınıza ve birileri arasında kalabileceğinize işaret etmektedir.

Rüyada İnsan

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada insan görmenin anlamı ve insan rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git