Rüyada İnsan Görmek

Rüyada İnsan Görmek
8 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 975 kez okundu.

Rüyada insan görmek, rüya sahibinin kendi nefsini gördüğü şeklinde yorumlanmaktadır. Görülen kişi iyiyse iyi, kötü ise kötü bir nefsiniz var demektir. Tanımadığınız birini rüyanızda görmek, bazen hayatınızın son günlerini yaşadığınızın göstergesi olabilir. Rüya sahibinin nefsine delalet eder ve kişinin kişiliği hakkında bilgi verir. Bazı yorumlara göre de rüya sahibinin dünyadan ayrılma vaktinin geldiğine son zamanlarını tövbe ederek, helallik isteyerek, ameline iyi şeyler yazdırması gerektiğine işaret eder. Rüya sahibinin çevresindekilerden birinden yakın zamanda önemli bir şey alacağı ve bazı korkularından artık emin olacağı şeklinde de yorumlamalar mevcuttur. Farklı bir yoruma göre ise rüyayı gören kişinin rızkının son zamanlarında olduğuna da delalet eder.

Rüyada Tanıdık Görmek

Kendi içinizdeki insanı bir beden içinde görmeniz şeklinde yorumlansa da makam sahibi bir insandan bir şey aldığınızı görmek kısa bir süre içinde o kişinin mevkisine sizin geçeceğinizin habercisi olarak yorumlanır. Ayrıca yakın bir zamanda çok yakında önemli bir haber alacağınız ya da çok önemli bir karar alacağınız şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Ölmüş Birini Görmek

Kendinizi ve nefsinizi kontrol altında tutmanız gerektiğini gösterir. Ayrıca yeni bir şeylerin başlangıcı olabileceği gibi, size karşı içinde kötü hisler biriktiren birinden kötü sözler duyabileceğinizi gösterir. Uzun bir zamandır görmediğiniz biri ise geçmişe dair bir sırrı kısa zaman içerisinde öğreneceğimize delalettir. Çok sevdiğiniz biri de, kısa bir zaman içerisinde onun hakkında bir haber alacağınız şeklinde yorumlanır. Kişinin kendi nefsinin yansıması olarak tanımlanır. Kişi hayatının son günlerini yaşıyor olabilir. Çok yakında çok istediğiniz fakat ihtimal dahi vermediğiniz bir dileğinizin gerçekleşeceği şeklinde yorumlanmaktadır. İki ya da üç kişi ise, kafanızın bir süre karışacağına, bir konuda kararsızlık yaşayacağınıza ve birileri arasında kalabileceğinize işaret etmektedir.

Rüyada İnsan Kesmek

Rüya sahibinin çevresindeki insanlara çok kaba davranacağına, hakaret edeceğine, hakkını yiyip günahına gireceğine ve kalbini kıracağına delalettir. Aynı şekilde rüya sahibinin çok değer verdiği ve saydığı birine karşı ağzına gelenleri düşünmeden söyleyeceğine, hırsla çok kötü laflar edeceğine, kalbini kırıp inciterek o kişiyi çok üzüp artık o kişinin hayatında olmayacağına delalettir.

Rüyada İnsan Yakmak

Rüya sahibinin yakın zamanda hayırlı ameller işleyeceğine ve korktuğu şeylerden emin olup artık korkulacak bir şey kalmadığına delalettir. Bazı yorumlara göre ise dini inanışları ve ibadetleri yerine getirmeye ve rüya sahibinin bu gereklilikleri uygulamasına da işaret eder. Rüya sahibinin çevresine yardıma muhtaç birilerinin olduğu ve bu kişiye yardım etmesi gerektiği de yorumlamalar arasındadır.

Rüyada İnsan Derisi Yüzmek

Rüya sahibinin çevresindeki değer verdiği birinin mallarına sahip çıkacağına veya çevresindeki birinin onun mallarına el koyacağına ve asla geri vermeyeceğine delalettir. Farklı bir yoruma göre ise kişinin ailesinden birinin mallarına göz dikip bu malları onun elinden almak için çabalayacağına ve sonunda elde edeceğine ancak bu mallardan hiçbir hayır görmeyeceğine işaret eder.

Rüyada İnsan İskeleti Görmek

Rüya sahibinin yakın zamanda yüklü bir miktar mal kazanacağına tabir edilir. Farklı bir yoruma göre ise rüya sahibinin çevresinde uzun süredir çetin bir hastalık geçiren birinin sağlık haberlerini alacağına ve bu sayede çok mutlu olacağına delalettir. Başka bir yoruma göre de kişinin kendisi de dahil olmak üzere çevresinde ayrı olanların kısa zamanda kavuşacağına delalettir.

Rüyada İnsan Öldürmek

Rüya sahibinin yakın çevresinde kötü niyetli ve hırslı insanların var olduğuna delalettir. Farklı bir yoruma göre rüya sahibinin niyeti bozduğuna ve bundan dolayı işlerinin bozulacağına, çevresindeki insanların bunu anlayıp ondan uzaklaşacağına kişinin ömrünün son zamanlarını yalnız geçireceğine işaret eder. Rüya sahibinin yanlış yollara girip kötü insanların oyununa gelerek çevresindekilerin yüzünü yere baktıracak işler yapacağı da yorumlamalar arasındadır.

Rüyada İnsan Kılığında Cin Görmek

Rüya sahibinin ailesinde uzun süredir devam eden tartışmaların artık sonlanıp tatlıya bağlanacağına ve ortak bir işin kurulup iş dünyasında sözü geçer bir aile haline geleceğine ve bu sayede hem iş imkânlarının artacağına hem başarıya hem de işlerin artacağına delalettir. Başka bir yoruma göre ise rüya sahibinin çevresindekilere karşı hayırlarda bulunacağına, bir iş kuracağına ve çevresindekilerin onu destekleyeceğine de işaret eder.

Rüyada İnsan Yemek

Rüyayı gören kişinin uzun süredir çektiği geçim sıkıntısından bir yakınının yardımıyla kurtulacağına, hem dünyada hem ahirette maddi ve manevi yönden refaha ereceğine delalettir. Genel yorumlamalara göre ise rüya sahibi için hayırlı gelişmelerin yaşanacağına delalet eder. Başka bir yorumlamaya göre ise rüya sahibinin asi biri olduğuna ancak ailesiyle bağlarının kuvvetli olduğuna delalet eder.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git