Rüyada İnci Görmek

Rüyada İnci Görmek
14 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 2.020 kez okundu.

Rüyada inci görmek, kız veya erkek çocuğa işarettir. Bir kadın rüyasında eline aldığını görmüşse çocuk sahibi olacağına yorulur. Gören kişi erkek ise mal ve mülk demektir. Genç kızın görmesi kısmet demektir. Birden fazla ise kıza birden çok talip var demektir. Hayırlara vesile eden bir rüyadır. Mutluluk, neşe, para, kazanç anlamlarını taşır.

Rüyada İnci Kolye Görmek

Sevineceğiniz bir haber demektir. Hamile kadının görmesi erkek çocuğu olacağına yorulur. Yuttuğunu gören kişi bazı değerli şeylerini kaybetmiştir. Ağzından çıktığını gören kimse etrafında güzel söz söyleyen biri olarak tanınıyordur. Bir erkeğin rüyasında parlak ise güzel bir eşi olacağına işarettir. İri taneli birden çok görülmesi bolluk ve bereketi simgeler. Suya attığını gören kimse hayırsever bir insandır. Bu kişi insanların faydalanacağı işler yapmaktadır. Kolyesi olduğunu gören kişinin etrafında değerli insanlar vardır.

Rüyada İnci Bulmak

Güzel ve hoş anlamlar taşır. Bu bazen bir evlattır, bazen zenginlik, bazen ilim öğrenmek, bazen vefalı dostlardır. Ezdiğini gören kişi gösterişi seven, dedikoducu bir insandır. Bazen de gözyaşı anlamına gelir. Ancak bu gözyaşları sevinçten olabilir. Rüyasında boynuna kolye olarak takıldığını gören kız evlenecektir. Rüyasında evinden çıktığını gören kişinin neslinden çok değerli, alim bir kişi olduğu söylenir.

Rüyada İnci Gerdanlık Görmek

Bu rüya, gayrimenkul sahibi olmaya, kazanç elde etmeye, para kazanmaya delalet eder. Aynı zamanda, miras olarak da yorumlanır. Bazı yorumcular, bekar insanlar için hayırlı kısmetinin çıkacağına yormuşlardır. Evli kimseler için evlilikte bağlılık, birlik ve beraberlik anlamına gelir. İş ve ticari hayatta yeni bir ortaklık, biri ile bir işe atılım yapmaya tabir edilir.

Rüyada İnci Bileklik Görmek

Genel anlamı ile mutlu ve güzel olaylara delalet eder. Bir diğer yorumu ile bu rüya, rüya gören kişinin hayatında haram para kazanmadığına, haramdan hep sakındığına yorumlanır. Yeni bir alanı edinmek ya da yeni bir işte çalışmak anlamına da gelir. Meslek sahibi olmak, bir işi meslek edinmek olarak da değerlendirilir. Özel hayatta yeni bir birlikteliğe tabir edilir.

Rüyada İnci Yüzük Görmek

Bu rüyanın anlamı; kişinin hayatında olacak yenilik ve değişimlerdir. Rüya sahibinin, gerek iş gerek özel yaşantısında bir takım değişiklikler olacağına ve bu değişimlerin kişi için hayırlı olacağına delalet eder. Maddi ve manevi yaşanan sıkıntıların ve sorunların biteceğine, üzüntü veren meselelerin çözüleceğine yorumlanır. Aile ya da sosyal yaşantıda bağların kuvvetleneceği anlamına da gelir.

Rüyada Siyah İnci Görmek

Rüyayı gören kişinin, bir süre sıkıntı çekeceğine, bir takım zorluklar yaşanacağına delalet eder. Kişinin duygularına işaret eder. Karamsarlığa, karmaşık duygulara, endişe ve korkulara yorumlanır. Diğer bir yorumu ile aileden ya da akrabalardan kişiler ile sıkı bağlar kurmaya, birlik, beraberlik içinde olmaya tabir edilir. Ayrıca, bu rüya, maddi anlamda yaşanan sorunlar anlamına da gelir.

Rüyada İnci Küpe Görmek

Rüya sahibi, başarılarına, zaferlerine sahip çıkacak ve emek vererek çalışmaya devam edeceğine tabir edilir. Özel hayatta, kişinin sevdiği insan ile yaşayacağı mutlu günlerin de habercisidir. Evli kimseler için bu rüya, çiftler arasındaki sorunların bitmesine, kırgınlıkların sona ermesine tabir edilir. Bir diğer yorum ise iş hayatında olumlu gelişmeler ve değişimler yaşanacağına delalet eder.

Rüyada İstiridye İçinde İnci Küpe Görmek

Uzun süredir devam eden maddi ve manevi sıkıntı ve sorunların sona ereceğine, huzur, refah yaşanacağına tabir edilir. Bazı yorumculara göre; bu rüyayı gören kişi, hayatında kendisine engel teşkil eden durum ve kişilerden kurtulacağına tabir edilir. Kazanç, gelirde yükseliş ve ele geçecek bir miktar para olarak yorumlanır. Bekar kimselerin hiç ummadığı anda karşısına çıkacak sevgi anlamına gelir.

Rüyada Pembe İnci Görmek

Bu rüya, kişinin duygu dünyasına işaret eder. Rüya sahibinin, duygusal, içine kapanık, umutsuzluk, bıkkınlık gibi duygularına tabir edilir. Bir diğer yorumu ile kişinin kurduğu hayallere yorumlanır. Hayallere ulaşmak için çok çalışılması ve sabırlı olunması gerektiğine tabir edilir. Aynı zamanda, hayalperestlik anlamına da gelmektedir. Özel hayatta bir takım hayal kırıklıkları olarak değerlendirilmiştir.

Rüyada İnci Kolye Takmak

Kişinin yüzünü güldürecek, mutlu olmasına sebep olacak olayların yaşanacağına yorumlanır. Bu olaylar gerek aile gerek iş gerekse özel hayata dair gelişmeler olarak tabir edilir. Kişinin karşısına çıkacak bir insan ile aşk yaşayacağına, karşılıklı sevgi bağlarının olacağına, mutlu bir birlikteliğe delalet eder. Evli kimseler için evlilikte sorun ve sıkıntıların son bulacağına, eşlerin birbirine bağlılığına yorumlanır.

Rüyada İnci Satmak

Aile içinde yaşanan ve yaşanacak olan sıkıntı ve sorunlara yorumlanır. Küslük, dargınlık ya da aile üyelerinden birileri ile iletişimin kesilmesine tabir edilir. Bazı yorumculara göre; bu rüya, hastalıklardan arınmaya, gözyaşı ve üzüntünün biteceğine ve huzuru yakalamaya değerlendirilir. Bu rüya, kişinin kendisine zarar veren tüm durum ve kişilerden uzaklaşacağına ve hayatına yeni bir yol vereceğine delalet eder.

Rüyada İnci Yutmak

Bu rüya, başarılı olmakla tabir edilir. Okul, iş ya da mesleki anlamda bir başarı kazanma, övgü alma ve itibar sahibi olmak anlamına gelir. Bir karar vererek menfaat ve yarar getirecek işlere girmeye yorumlanır. Diğer bir anlamı ise rüyayı gören kişinin, mutluluğu yakalayacağına, huzur bulacağına deyim yerinde ise ağzının tadının yerine geleceğine delalet eder.

Rüyada İnci Tanesi Görmek

Bu rüya, ferahlamak, maddi ve manevi rahatlamak olarak tabir edilir. İş hayatında güzel gelişmeler yaşayacağına, kazanç elde edeceğine ve gelir düzeyinde artış yaşanacağına yorumlanır. Bu rüya, özel hayatla da tabir edilir. Kişinin hayalini kurduğu sevgiyi yakalayacağına, mutlu bir beraberlik yaşayacağına işaret eder. Aynı zamanda, bu rüya, helal mal ile de tabir edilmiştir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git