Rüyada İki Kişiyi El Ele Görmek

31.08.2015
Rüyada İki Kişiyi El Ele Görmek

Rüyada iki kişiyi el ele görmek, sıkıntılardan sonra ulaşılacak ferahlığa işaret eder. Bu ferahlık için rüyayı gören kişinin rüyasında gördüğü kişiden destek alması gerekmektedir. Rüyada el ele tutuşan kişiler aynı zamanda gerçek hayatta da kalıcı ve uzun soluklu bir ilişki yaşamaya adaydırlar. Bu ilişki uzun soluklu olduğu gibi evlilikle de sonuçlanabilir. Bir başka anlamı ile büyük sıkıntılar yaşanacağına ancak bu sıkıntılar ve çekilen çilelerden sonra feraha erileceğine işaret eder. Bu sıkıntılar işle ya da aile ile ilgili olabilir. İşle alakalı maddi bir sıkıntıyla karşılaşıldığında bunu çözebilmek için birinden görülecek maddi desteğin önemi büyüktür. Sorun manevi bir boyuttaysa da aile ya da yakın çevrede sorun yaşanan kişiyle iletişim kurulup bu sorunun çözümüne yönelik bir şeyler yapılmalıdır. Uzun bir ömre, iyi işler yapmaya, bereketli sonuçlar elde etmeye, sıkıntıdan sonra feraha kavuşmaya, kişinin sevdiği kişiyle birlikte olmasına ya da yeni tanışacağı birisiyle mutlu bir ilişki yaşamasına işaret eder. Kişi başarısızlıktan sonra hak ettiği başarılara ve unvana, kazancında hak ettiği artışa, ailesinde uzun soluklu huzurlu bir döneme de işaret eder.

Rüyada El Ele Tutuşan Sevgili Görmek

Kişinin rızkının temiz ve helal olduğunu söyler. Ayrıca siz de malınızı çok verimli bir şekilde kullanıyorsunuz. Yine bu dönemde elinize yüklü bir miktar para geçecek ve bu parayı hiç zorlanmadan elde edeceksiniz. Ferahlık demektir. Bunu hayatın her alanında düşünebilirsiniz. Sağlık sorunlarınız bu dönemde çözüme kavuşacak. Kişi ticaret ile uğraşıyor ise hayatının karını elde edecek diyebiliriz. Çok verimli bir dönem geçireceksiniz ve bu durum aile yaşantınıza dahi yansıyacak.

Hayatınızda olumlu geçecek bir evreye girdiğinizi söyler. Bu dönemde iş hayatınızda yükselişe geçeceksiniz ya da daha çok maddi kazanç sağlayacak yeni bir işe girebilirsiniz. Kişinin aşk hayatı da çok güzel bir şekilde akacaktır. Sevgiliniz size küçük sürprizler hazırlıyor olabilir. Siz birbirinizle çok uyumlu bir çiftsiniz ve çevreniz sizi çok yakıştırıyor. Yakın zamanda doğru kişi karşınıza çıkacaktır. Çünkü aşk hayatınızda bir hareketlenme olacak ve siz çok mutlu bir hayat süreceksiniz. Bunun için önce ruh eşinizi bulmanız gerekiyor. İnsanlar sizinle gezmeye dolaşmaya bayılıyorlar. Çünkü siz hayattan nasıl zevk alacağınızı bilen birisisiniz ve insanlar sizin yanınızda eğleniyorlar.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.