Rüyada İki Kişiyi El Ele Görmek

Rüyada İki Kişiyi El Ele Görmek
31 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.524 kez okundu.

Rüyada iki kişiyi el ele görmek sıkıntılardan sonra ulaşılacak ferahlığa işaret eder. Bu ferahlık için rüyayı gören kişinin rüyasında gördüğü kişiden destek alması gerekmektedir. Rüyada el ele tutuşan kişiler aynı zamanda gerçek hayatta da kalıcı ve uzun soluklu bir ilişki yaşamaya adaydırlar. Bu ilişki uzun soluklu olduğu gibi evlilikle de sonuçlanabilir.

Rüyada İki Kişiyi El Ele Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada iki kişiyi el ele görmek bir başka anlamı ile büyük sıkıntılar yaşanacağına ancak bu sıkıntılar ve çekilen çilelerden sonra feraha erileceğine işaret eder. Bu sıkıntılar işle ya da aile ile ilgili olabilir. İşle alakalı maddi bir sıkıntıyla karşılaşıldığında bunu çözebilmek için birinden görülecek maddi desteğin önemi büyüktür. Sorun manevi bir boyuttaysa da aile ya da yakın çevrede sorun yaşanan kişiyle iletişim kurulup bu sorunun çözümüne yönelik bir şeyler yapılmalıdır. Rüyada el ele iki kişi görmek ayrıca; uzun bir ömre, iyi işler yapmaya, bereketli sonuçlar elde etmeye, sıkıntıdan sonra feraha kavuşmaya, kişinin sevdiği kişiyle birlikte olmasına ya da yeni tanışacağı birisiyle mutlu bir ilişki yaşamasına işaret eder. Kişi başarısızlıktan sonra hak ettiği başarılara ve unvana, kazancında hak ettiği artışa, ailesinde uzun soluklu huzurlu bir döneme de işaret eder.

Rüyada İki Kişi El Ele Görmek Ne Demek?iki kişiyi el ele görmek

Rüyada iki kişiyi el ele, fesat bir insana, fena bir arkadaş ya da akrabaya ve bu kişiden görülebilecek zarara işarettir. Bu kişiler genelde yakın çevrenizde olur ve size rahatlıkla zarar verebilir çünkü sizin zaaflarınızın farkındadır. Bu kişilerden gelebilecek zararlar da dedikodu ve fesatlıkla huzur bozmak, ailesiyle ve yakınlarıyla arasını açmak ve yalnız kalmasını sağlamak şeklinde olabilir. Bunun dışında huzurunuzun kaçması sebebiyle işlerinizin kötü gitmesine, kazancınızın düşmesine, iş yerinizde patronlarınızla sorun yaşamanıza ve hatta işyerinizden kovulmanıza sebep olabilirler.

 

Etiketler:

Rüyada İki Kişiyi El Ele Görmek Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Emine dedi ki:

    Oğlum tanıdığım bi kızla yan yana oturmuş kız oğlumun elini tutuyor ne anlama gelir

  2. faruk dedi ki:

    sevdiğim kızın babası rüyasında kızını el ele birisiyle goruyor görür görmez tekme atıp ellerını ayırıyor ve hemen uyanıyor bu ne anlama geliyor

Sayfa başına git