Rüyada İhtiyar Adam Görmek

Rüyada İhtiyar Adam Görmek
28 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 1.357 kez okundu.

Rüyada ihtiyar adam görmek, sağlıklı ve gücünüz kuvvetiniz tükenmeden ihtiyarlayacağınız anlamına gelir. Rüyada ihtiyar adam gören kişi ayakları yere basan biridir. Hayatta atacağı adımları çok iyi bilir  ve sonuçlarını çok iyi değerlendirir. Bu kişi sorunlardan korkmaz ve karamsarlığa kapılmaz.

Rüyada İhtiyar Adam Görmek Ne Anlama Gelir?rüyada ihtiyar adam

Rüyada ihtiyar adam görmek temkinli ve hazırlıklı bir karaktere yorumlanır. Her zaman başka bir planı vardır yedekte. Sorumluluktan kaçmaz, çözüm yolları arar ve o sorunu mutlaka çözer. Rüyasında beyaz nur yüzlü bir ihtiyar adam gören kişiye hayırlı haberler vardır. Yakında zamanda elinize bir miktar para geçecek ve sizi rahatlatacak. Yaşlı adama birşeyler verdiğini gören kimse insanlara yardım etmeyi seven biridir. Bu kişi etrafında sevilen,saygı duyulan biridir. Eğer rüyada yaşlı adam size bir şey veriyorsa bu hayırlı bir olaydır.

Rüyada İhtiyar Adam Görmek Ne Demektir?

Rüyada ihtiyar adam, çok yaşlı ise bu üzüntüye işarettir. Yakında sizi üzecek haberler alabilirsiniz. Rüyayı gören kişi evli ise evinde sorunlar yaşayabilir. Rüyasında ihtiyar bir adamın peşinden gittiğini gören kişi yüksek makamlara gelecek iyi bir insandır. Bir erkek rüyada kendini ihtiyarlamış olarak gördüyse bu uzun sağlıklı bir yaşam süreceğine işarettir. Rüyada ihtiyar adam görmek nadiren de rüyayı gören kişinin beceriksiz ve ürkek biri olduğuna yorulur. Rüyasında ihtiyar adamla konuştuğunu gören kişi ona yol gösterecek bir büyüğün eksikliğini hissediyordur. İhtiyar adam sembolü, ihtiyar güzel yüzlü ise hayırlı bir rüyayı simgeler. Eğer ki ihtiyar adam kötü ve korkunç bir ifade taşıyorsa kötü haberdir. Bu aralar işleriniz kötüye gidebilir, zarar etmeniz söz konusu olabilir. Yine bu aralar sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Rüyada görülen ihtiyar adam tanıdık biri ise bu rüya bir dileğinizin olacağına yorulur.

 

Etiketler:

Rüyada İhtiyar Adam Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Serhat Ayhan dedi ki:

    Rüyamda iş servisinde yolculuk ediyordum. İki kişilik servis koltuğunda 3 kişi oturuyorduk. 2 bayanın arasında oturuyordum. Bayanlardan birisi tanıdıktı ama her zamanki giyim ve kuşamından farklı bir giyim kuşama sahipti. Normalde tesettürlü olan bayan rüyada başı açıktı. Servisi de şu an servisi kullanan şöför değil bir önceki servis şöförü yaşlı amca kullanıyordu ve oturduğu yerden bir şeyler anlatıyordu ama ben ne anlattığını tam hatırlamıyorum.

Sayfa başına git