Rüyada İğne Görmek

Rüyada İğne Görmek
19 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.162 kez okundu.

Rüyada iğne görmek, bekar kişiler için yakın bir zaman içerisinde nikah masasına oturacağına delalettir. İğne gören bir kişinin maddi yönden zorluk çekiyorsa maddi durumunun düzeleceğini gösterir. İğne gören bir kişinin hayatındaki zorlukların yavaş yavaş biteceğini ve hayatı istediği yönde düzeleceğini gösterir. Rüyada dikiş iğnesi görmek, işlerinizin kontrolünüzden çıkarak farklı bir yönde gelişeceğini gösterir.

rüyada iğne

Rüyada iğne görmek iyi geçinen bir çifte delalet edebilir. Rüyada dikiş iğnesi ile dikiş diktiğini gören bir kişinin işleri bozulabilir ve maddi zorluklar çekebileceği bir dönemin içerisine girebilir. İğne görmek; genellikle bozulmaya yüz tutmuş işlerinizin düzeleceğine ve çektiğiniz sıkıntıların yavaş yavaş biteceğine delalettir. İğnenin kırıldığını görmek, sıkıntı içerisine düşeceğinizin ve işlerinizin bozulacağının göstergesidir.

Rüyada iğne, hasta birisinin iğne görmesi, kısa bir süre içerisinde eski sağlığına kavuşacağına ve kesin olarak hastalığından kurtulacağına delalettir. Rüyasında dikiş iğnesi ile elbiselerini diktiğini gören bir kişi; insanlara nasihat ve öğütler verir. Bozulan işlerini onarmaya çalışır. Rüyasında dikiş iğnesi ile sağlam elbiseler diktiğini gören bir kişinin, yolunda gitmeyen tüm işleri yoluna girecek ve tüm sıkıntı ve kötülüklerinden kurtulacak demektir. İğne sembolü; genel olarak kötü giden işlerin düzeleceğine ve hastaların iyileşeceğine ve fakirlerin maddi durumunun  düzeleceğine delalettir. İğne gören bir kişinin evliliği güzel yürüyecek ve mutlu bir yuvası olacaktır. Evli olanlar için ise rüyada iğne görmek tez zamanda bir evlat sahibi olmaya delalettir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git