Rüyada İğne Görmek

Rüyada İğne Görmek
19 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.364 kez okundu.

Rüyada iğne görmek, bekar kişiler için yakın bir zaman içerisinde nikah masasına oturacağına delalettir. Kişinin maddi yönden zorluk çekiyorsa maddi durumunun düzeleceğini gösterir. Hayatındaki zorlukların yavaş yavaş biteceğini ve hayatı istediği yönde düzeleceğini gösterir. İşlerinizin kontrolünüzden çıkarak farklı bir yönde gelişeceğini gösterir.

Rüyada Dikiş Dikmek

İyi geçinen bir çifte delalet edebilir. Kişinin işleri bozulabilir ve maddi zorluklar çekebileceği bir dönemin içerisine girebilir. Genellikle bozulmaya yüz tutmuş işlerinizin düzeleceğine ve çektiğiniz sıkıntıların yavaş yavaş biteceğine delalettir. İğnenin kırılması ise, sıkıntı içerisine düşeceğinizin ve işlerinizin bozulacağının göstergesidir.

Rüyada İğne İplik Görmek

Hasta birisinin görmesi, kısa bir süre içerisinde eski sağlığına kavuşacağına ve kesin olarak hastalığından kurtulacağına delalettir. Elbiselerini diktiğini gören bir kişi; insanlara nasihat ve öğütler verir. Bozulan işlerini onarmaya çalışır. Sağlam elbiseler diktiğini gören kişinin, yolunda gitmeyen tüm işleri yoluna girecek ve tüm sıkıntı ve kötülüklerinden kurtulacak demektir. Genel olarak kötü giden işlerin düzeleceğine ve hastaların iyileşeceğine ve fakirlerin maddi durumunun düzeleceğine delalettir. Kişinin evliliği güzel yürüyecek ve mutlu bir yuvası olacaktır. Evli olanlar için ise tez zamanda bir evlat sahibi olmaya delalettir.

Seni ruhen çok yoracak olan bu dönemde hayatın acımasız yönünü fazlasıyla göreceksin, ailene yakın olmanda fayda var. Erkek arkadaşını başka bir bayanla görmen an meselesi. Bu durum bütün hayallerinin yıkılmasa neden olacak. Erkek arkadaşın bu durumu inkar edip kendini aklamaya çalışacak olsa da sen duygularına yenilmeyip mantığın doğrultusunda onu affetmemeyi başaracaksın.

Rüyada Toplu İğne Görmek

Böyle bir rüya daha çok sıkıntıyı yada mutsuzluğu ifade eder. Kısacası rüya sahibinin yakın bir zaman bir olay ile karşı karşıya kalacağına ve bunun sonucunda ise oldukça çok üzüleceğine işaret etmektedir. Yani rüya sahibinin biraz stresli günleri geçecek ve bu yüzden dolayı toparlanmakta oldukça büyük zorluklar yaşayacak demektir. Bu evrede sabırlı olması gerektiği mesajı verilir.

Rüyada Dikiş İğnesi Görmek

Oldukça güzel ve hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin kişiliği hakkında yorum yapmaktadır. Rüyayı gören kişinin dinine son derece bağlı olduğu, merhametli olup herkese yardımda bulunduğu, etrafında gerek küçük gerekse büyük kişilere karşı saygıda kusur etmediğini, efendi ve son derece güler yüzlü olduğunu niteleyen oldukça güzel bir rüya olarak ifade edilmektedir.

Rüyada Yorgan İğnesi Görmek

Rüya sahibini eğer ki bir yol kat etmesi gerekiyor ise, o yol için gereken tüm kurallara uyması gerektiği mesajını veren uyarıcı bir rüyadır. Rüya sahibi tüm her şeyi vakitlice ve uygun bir şekilde yaparsa istemiş olduğu hedefe rahatlık ile ulaşacak demektir. Aynı zamanda son günlerde yaşamış olduğu zor zamanların artık son bulmuş olacağını da simgeler.

Rüyada Batan İğneyi Çıkarmak

Rüyayı gören kişinin büyün kapılarının artık açılacağına işaret etmektedir. Özellikle şans ve kısmet adını verdiğimiz kapılar, artık rüya sahibi için sonuna kadar açılmış demektir. Böylelikle aramış olduğu bir iş varsa rahatlıkla bulabilecek veya kısa bir zaman içerisinde hayatının aşkı ile beraber ansızın karşılaşacak demektir. Güzel günlerin habercisi olan bir rüyadır.

Rüyada İğne Vurulmak

Yorucu bir dönemin başlangıcı olarak ifade edilmektedir. Rüya sahibinin elinde olmadan zor günler geçireceğine ve bu günler içerisinde canının oldukça çok sıkılacağına işaret eder. Bu esnada etraftan yardım isteyeceğini (içten içe de olabilir) ifade etmektedir. Yani daha çok yolunda gitmeyen durumları ifade eden bu rüya, biraz can sıkıcı bir anlam taşımaktadır.

Rüyada Vücuda İğne Batırılması

Geçmiş ile ilgili bir takım şeyleri ifade eden bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin geçmiş dönemlerde belli başlı bir takım sorunlar yaşayıp üzüldüğüne ve halada bu üzüntüsünü ara sırada olsa içten bir şekilde hissettiğine yorumlanmaktadır. Ne yazıktır bu rüya, bu üzüntünün rüya sahibi ne yaparsa yapsın geçemeyeceğini ve etkisini hep göstereceğini ifade etmektedir.

Rüyada İğneyle Dikiş Dikmek

İş hayatında bir takım işlerin yolunda gideceğine dair mesaj veren bir rüyadır. Rüya sahibini son zamanlarda işi ile ilgili aklında bir takım şeyler kurup panik bir hal aldığına ama bu kadar düşünmemesi gerektiğine işaret eder. Çünkü rüya sahibi fark edilmeyi istediği işinde artık fark edilecek ve iş hayatı istemiş olduğu düzeydi güzellikle yürüyecektir.

Rüyada İğne Aldığını Görmek

Rüyayı gören kişi eğer iş hayatında olan yani çalışan bir birey ise, son zamanlarda iş yerinde oluşmuş olan sorunların son bulacağına işaret etmektedir. Bu sayede iş hayatı daha güzel bir şekilde ilerleyecektir. Bu ilerleme belki daha yüksek bir mertebe belkide daha yüksek bir maaş olarak tanımlanmaktadır. Her koşulda rüya sahibini mutlu edecek bir durumdur.

Rüyada İğne Atıldığını Görmek

Maddi açıdan gelecek olan bolluk ve berekete işaret etmektedir. Özellikle rüyayı gören kişi maddi açıdan zorluk çeken birisi ise, bu kişinin durumunun çok iyi bir şekilde düzeleceğini ifade eder. Eğer ki genç ve bekar birisi ise evlilik yolunda bir ilişkiye adım atacağını ve bu yolda çok mutlu, güzel günler geçireceğini ifade etmektedir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git