Rüyada İbrik Görmek

Rüyada İbrik Görmek
10 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 995 kez okundu.

Rüyada ibrik görmek, hizmet olarak yorumlanır. Rüyada ibrik gören kimse birinden hizmet alacaktır. Hizmet sektörüyle ilgili bazı yoğunluklar görebilirsiniz. Rüyada ibrik görmek, hizmet sektöründen yararlanmak anlamına gelir. Yakın zamanda kuaföre gidebilirsiniz, bir otele gidip tatil yapabilirsiniz. Bir restauranta gidip yemek vermeye karar verebilirsiniz. Uzun zamandır ertelediğiniz bir hizmetten faydalanabilirsiniz.

Rüyada İbrikle Su İçmek

Bereket ve miras olarak yorumlanır. Kişi planda olmayan bir kazanç sağlayabilir. Ayrıca bereket ve planda olmayan paraya yorumlanır. Yaptığınız bir iş karşılığından beklediğinizden çok gelir elde edebilirsiniz. Yaptığınız küçük bir iş size daha büyük işler olarak geri dönebilir.

Rüyada İbrikle Su Dökmek

Üremek çoğalmak olarak yorumlanabilir. Kişi para biriktiriyorsa ya da altın biriktiriyorsa altın birden yükselebilir. Bekarsanız evlenebilirsiniz ya da evlilik için bir adım atabilirsiniz. Rüyayı gören evliyse evlat sahibi olabilir ya da evlat sahibi olma kararı alabilir. Çoğalmak, üremek, sahip olunanın fazlalaşması demek. Bu dönemde para biriktirebilirsiniz. Bu rüyayı gören kişinin hayatında maddi olarak rahatlama olacaktır. Aynı zamanda bu rüya yalancı ve iki yüzlü insanların çevrenizde dolaştığını da gösterir. Bu rüyayı gören bir kişi eğer halen çalışmıyorsa geçimini sağlayacak bir işe girerek çalışmaya başlayabilir. Fakat çalışıyorsa iş hayatında zorluklar yaşayacak ve zorlu bir dönem geçirecek demektir.

Rüyada İbrikle Abdest Almak

Dinden uzaklaşan rüya sahibinin tövbe edip Allah yolunda ilerlemesine, erkekler için günahkar kadınla birlikte olmaya, ahret hayatını unutup dünya işleriyle uğraşmaya tabir edilir. Kendisi gibi gönlü de güzel olan iyi huylu kimseyle dünya evine girmeye, geçmişte başına gelen musibetlerden kurtulmaya, can sıkıcı olaylar uğraşmaya, hane halkından birisinin uğradığı zarar yüzünden maddi borca girmeye tabir edilir.

Rüyada İbrik Satın Almak

Maddi getirisi olmayan külfetli işlerle uğraşmaya, fevri hareketleri yüzünden sıkıntıya düşmeye, kendisine çok iyiliği dokunan bir arkadaşına sırtını çevirmeye tabir edilir. Rüya sahibinin elindekinin kıymetini bilmeyen savurgan davranan kimse olduğuna bu durumu düzeltmezse iflas etme yoluna gideceğine, küçük hesaplar peşinde koşan kimsenin varlığına, işi gücü yalan olan kimseyle tanışmaya tabir edilir.

Rüyada İbrikle Su Taşımak

Hayatının her döneminde zorluk çekmiş olan rüya sahibinin durumunun tahmin ettiğinden çok üzerinde olacağına, çektiği çilelere değeceğine, hakkını fazlasıyla alacağına tabir edilir. Lüzumsuz harcamaları yüzünden eline geçen paranın yetmemesine, dara düşmeye, işlerinin hesapladığı gibi gitmemesine aksilikler yaşamaya delalet eder. Bazen de aile özlemi çekmeye, düzenli bir hayat kurmaya delalet eder.

Rüyada İbriğe Su Doldurmak

Beklemediği bir yerden gelecek olan habere, bolluk bereket içinde yaşamaya, elini attığı her işten başarı elde etmeye, yetenekli kimsenin varlığına delalet etmektedir. Doğayla iç içe bir yaşam sürmeye, huzur bulmaya, sağlık durumunun iyileşmesine, hayatını umursamaz bir şekilde sürdürmeye delalet eder. Kötümser bakış açısından kurtulmaya, stresten uzak bir yaşam sürmeye tabir edilir.

Rüyada İbrik Yıkamak

Uzak diyarlara göç etmeye, anlaşamadığı kimseyi hayatından çıkartmaya, emin olduğu bir konuda yanılgıya düşmeye, düşüncesizce davranışlar sergilemeye delalet eder. Hayatının kıymetini bilmeye, yakın bir arkadaşının başına gelen kötü olaydan ders çıkarmaya, duygusal olarak incinmeye, gönül ilişkilerinde ayrılık yaşamaya, reddedilme korkusu yüzünden güvensizlik duygusunun oluşmasına , küskünlükler yaşamaya tabir edilir.

Rüyada İbrik Bulmak

Yüklü bir mirasa konmaya, akıllıca davranıp yaptığı yatırımlar sayesinde zengin olmaya, eğitim hayatında ki sorunların son bulmasına delalet eder. Hamile kimse için erkek çocuk doğurmaya, haneye gelecek olan müjdeli haberlere, uzak yerde vatani görevini yapan oğlunun sağ salim dönmesine, kuruntuları yüzünden hastalanmaya, kendi kazdığı kuyuya düşmeye, sıkıntıların art arda gelmesine delalet eder.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git