Rüyada Hurma Görmek

Rüyada Hurma Görmek
10 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 1.068 kez okundu.

Rüyada hurma görmek, temiz ve helal rızk demektir. Yerken gören kişinin imana yöneldiği, manevi yönündeki eksiklikleri gidermeye başladığını haber verir. Birden fazla görülmesi sonu olmayan paraya, varlığa işarettir. Bu aralar size miras kalabilir ya da yeni bir geçim kaynağı sağlayabilirsiniz. İlim irfan sahibi kimseleri çağrıştırır. Evinizde yetiştiğini gördüyseniz evladınız insanlara faydalı bir insan olacak demektir. Rüyasında kendini bahçesinde gören erkeğe hayırlı bir eş nasip olacaktır. Ağacından döküldüğünü gören kimse sahte alimlerden yanlış bilgiler edinmiş demektir. Ağacı görülmüş ise derdin ve kederin kaybolacağı söylenir. Çekirdeği gören kimsenin hayırlı bir evladı olacaktır. Azlığı ve çokluğu elinize geçecek olan paranın miktarını belirler.

Rüyada Hurma Ağacı Görmek

Mal, nimet ve evlat demektir. Ağacına zarar verildiğini gördüyseniz bu size kötü bir haber verilecek demek oluyor. Evinizden biri hasta olabilir. Eğer ağacı siz kesiyorsanız işleriniz bozulacak, sıkıntılara düşeceksiniz demektir. İkram ettiğinizi görmeniz insanlara faydanız dokunduğunu, çevrede sevilen biri olduğunuzu gösterir.

Rüyada Hurma Dikmek

Yağmur demektir. Bu mal yağmuru, sevgi yağmuru, ilim irfan yağmuru olabilir. Genel olarak hayırlı anlamlar taşır. Öğrencinin rüyasında görmesi derslerinden çok fayda sağlayacağını, ilim peşinde koşmanın kıymetini bilen biri olduğunu gösterir. Bu kişi ileride makam sahibi birisi olacaktır. Kişinin neslinden insanlığa faydalı alimler yetişir. Bu kişi ilminden faydalananlar olduğu sürece sevap kazanır.

Rüyada Hurma Yemek

Bir çeşit uğur ve uğursuzluktur. Eğitim konusunda önünüze kapı üstüne kapı açacak fırsatlara imza atacak, fakat aşk hayatınızı daha da karmaşıklaştıracak. Bu olay sizin hayatınızı karmaşık bir hale sürüklerken sizi de olumsuz etkileyecektir fakat sağlık konusunda oldukça müjdeli bir haber alacaksınız. Eğer bir hastanız var ise onun müjdeli bir haberini alacak ve çok mutlu olacaksınız. Aşk hayatınızda kötü bir etki bıraksa da belki çok sevdiğiniz birinin canı kurtulacak. Ailenize yeni bir güneşin doğacağını da işaret eden bu rüya size aslında birçok kapının anahtarını veriyor. Pek çok konuda sizi aydınlığa kavuşturan bu rüya aslında size yol göstermek için var olan bir rüya. Size olumlu ve olumsuz getirilere sahip bir hayat sunuyor. Aşkı bulamasanız da birinin şifa bulacağını bilmeniz bizce en iyi amaçlı rüya olmalı. Aşk konusunda üzülmemeniz gerektiğini ve bir hastanız varsa en yakın zamanda şifa bulacağını ve eğitiminizde kapı üstüne kapı açabileceğiniz fırsatlara karşı emin adımlar atmanızı vurguluyor.

Rüyada Hurma Bahçesi Görmek

Aşk hayatınızda olumsuzluklar yaratmaktadır fakat eğitim hayatınızda çok güzel bir fırsat yaratmaktadır. Aşk hayatınız zaten normal zamandan karışık bir durumdaymış fakat olabilecek gelişme kötü bir yönde etkileyecek diyebiliriz. Size kaybettirdiğinden çok kazandırdıkları var. Sadece eğitim değil sağlık konusunda da oldukça şanslısınız ve bu şansınız katlanarak devam ediyor.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git