Rüyada Hurma Görmek

Rüyada Hurma Görmek
10 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 1.144 kez okundu.

Rüyada hurma görmek, temiz ve helal rızk demektir. Kişinin imana yöneldiği, manevi yönündeki eksiklikleri gidermeye başladığını haber verir. Sonu olmayan paraya, varlığa işarettir. Bu aralar size miras kalabilir ya da yeni bir geçim kaynağı sağlayabilirsiniz. İlim irfan sahibi kimseleri çağrıştırır. Evladınız insanlara faydalı bir insan olacak demektir.

İş hayatında kariyer basamaklarının tırmanılması ve terfi anlamını taşır. İş hayatında yaşanan sorunların son bularak rahat günlerin başlayacağı şeklinde yorumlanır. Eğer rüya sahibi bir iş arayışı içinde ise yakın zaman da uzun zamandır aradığı işi alacak ve mutlu bir iş hayatı başlayacaktır. Aynı zamanda bu rüya tatile çıkmak olarak da yorumlanır. Kısa bir dönem içinde beklenmeyen bir tatile delalettir.

Rüyayı gören kişiyi güzel işlerin beklediği ve huzurlu bir hayatın onu beklediği şeklinde yorumlanır. Kişi için şu anki yaşamı, ailesi ve iş yaşamında her şey istediği gibi olacak, umut ettiği şeylere kavuşacak ve hayallerini gerçekleştirecek demektir. Rüyayı gören kişi için hayatında kafasını meşgul eden olaylar var ise o olayları aşacak ve artık kafası ferah bir şekilde hayatına devam edecek demektir. Rüya sahibi mutlu bir hayata sahip olacak ve evinden işine işinden evine gelip giden rahat bir kişi olarak yaşayacaktır diye yorumlar yapılır.

Rüyada Hurma Ağacı Görmek

Zenginlik ve genişlik demektir. Rüya sahibi ummadığı yerden para kazanabilir, miras gibi yollarda mülk sahibi olabilir. Planında olmayan bir şekilde bir iş yeri açabilir ve bir çok çalışanı olabilir. İşverense yeni elemanları işe alabilir. Evli ise yeni bir evlat sahibi olmaya karar verebilir. Kişinin hırslı bir tutum içinde olacağı olarak yorumlanır ve hayatına yeni yön verecek güzel bir yol çizecek demektir. Aynı zamanda başarı ve mutluluğun da habercisi olarak bilinir.

Ferahlığa ve mutluluğa işarettir. Zor günlerin sona ererek güzel günlerin başlayacağına ve rüya sahibinin uzun zamandır yaşadığı kasvetin son bulacağı şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda iş hayatında rüya sahibinin belirli bir mertebeye gelerek söz sahibi olacağına ve çevresinde ki insanlar tarafından büyük bir beğeni toplayacağına delalet eder. Rüya sahibinin büyük bir mutluluğa boğularak güzel günler geçireceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Hurma Dikmek

Yağmur demektir. Bu mal yağmuru, sevgi yağmuru, ilim irfan yağmuru olabilir. Genel olarak hayırlı anlamlar taşır. Öğrencinin rüyasında görmesi derslerinden çok fayda sağlayacağını, ilim peşinde koşmanın kıymetini bilen biri olduğunu gösterir. Bu kişi ileride makam sahibi birisi olacaktır. Kişinin neslinden insanlığa faydalı alimler yetişir. Bu kişi ilminden faydalananlar olduğu sürece sevap kazanır.

Rüya sahibinin bir devlet dairesinde işe başlayacağına ve hayırlı bir memuriyet yaşamına adım atacağına delalet eder. Bununla birlikte rüya sahibinin uzun zamandır beklediği bir haberin devletten gelerek sevince boğacağına işarettir. Rüya sahibi bekar ise yakın zamanda karşısına memur birinin çıkarak evleneceğine ve mutlu bir yuva kuracağına işarettir.

Rüya sahinin iş hayatında belirli bir mertebeye ulaşacağına ya da terfi alarak hayallediği koltuğa oturacağına işarettir. Rüya sahibinin makamının güçlenerek çevresindekilerin imrenerek bakması anlamını da taşır. Eğer rüya sahibi işsiz ise yakın zamanda güçlü bir makama geleceğine delalet eder.

Rüya sahibinin kişi ilim irfan sahibi biriyle tanışacağına işaret eder. Kişi bir kursa katılabilir, eğer okuyorsa eğitim hayatını başarıyla bitirecek ve güç ve kudret kazanacak. Rüya sahibinin işinde başarılı olacağına, mertebesinin yükseleceğine, diğer insanlar tarafından takdir edileceğine işarettir. Kişi yüksek mertebedeki insanlarla birlikte önemli işler yapacağına, onlarla samimi olacağına işarettir.

Rüyada Hurma Yemek

Bir çeşit uğur ve uğursuzluktur. Eğitim konusunda önünüze kapı üstüne kapı açacak fırsatlara imza atacak, fakat aşk hayatınızı daha da karmaşıklaştıracak. Bu olay sizin hayatınızı karmaşık bir hale sürüklerken sizi de olumsuz etkileyecektir fakat sağlık konusunda oldukça müjdeli bir haber alacaksınız. Eğer bir hastanız var ise onun müjdeli bir haberini alacak ve çok mutlu olacaksınız. Aşk hayatınızda kötü bir etki bıraksa da belki çok sevdiğiniz birinin canı kurtulacak. Ailenize yeni bir güneşin doğacağını da işaret eden bu rüya size aslında birçok kapının anahtarını veriyor. Pek çok konuda sizi aydınlığa kavuşturan bu rüya aslında size yol göstermek için var olan bir rüya. Size olumlu ve olumsuz getirilere sahip bir hayat sunuyor. Aşkı bulamasanız da birinin şifa bulacağını bilmeniz bizce en iyi amaçlı rüya olmalı. Aşk konusunda üzülmemeniz gerektiğini ve bir hastanız varsa en yakın zamanda şifa bulacağını ve eğitiminizde kapı üstüne kapı açabileceğiniz fırsatlara karşı emin adımlar atmanızı vurguluyor.

Rüyada Hurma Bahçesi Görmek

Uzun süredir çektiğiniz sıkıntılardan kurtulup feraha ereceğinizi müjdeler. Üzerinizdeki sorumluluklardan dolayı çektiğiniz sıkıntıların son bulacağına işarettir. Maddi sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza ve beraberinde helal kazanç sağlayacağınıza delalet eder. Hayatınızın bundan sonraki sürecinde istekleriniz doğrultusunda ilerleyeceğinizi, düzeninizi dileğinizce kurabileceğinizi müjdeler. Hem aile hem de iş hayatınızda huzuru ve mutluluğu bulacağınız günlerin yaklaştığını gösterir.

Düşünce dünyanızı simgeler. Birçok meselede kararsız kaldığınızı ve dolayısıyla çok vakit kaybettiğinizi temsil eder. Etrafınızdaki kişilerden gereğinden fazla etkilendiğinizden dolayı sonuca ulaşamadığınızı işaret eder. Bir nevi uyarı niteliği taşıyan bu rüya, kararınızda ısrarcı olmanız ve yolunuzdan şaşmamanız gerektiğini vurgular. Etrafınızdakilerden ziyade kendi menfaatinizi ön planda tutmanız gerekir.

Rüyada Hurma Çekirdeği Görmek

Rüya sahibinin kendisine yeni bir hayat kurmak için çaba göstereceğini ifade etmektedir. Rüya sahibi yeni hayatında eski huylarından vazgeçecek demektir. Artık rüyayı gören kişinin geçmişinden ders aldığını ve bundan yola çıkarak kendisini yeni bir hayata soktuğunu ifade eder. Bu hayatında ise, kendisine zarar veren kişileri uzak tutacak ve onlar olmadan devam edecektir.

Rüyayı gören kişinin eğer ki bir kardeşi yada ağabeyi, ablası var ise, onunla arasında ufak bir tartışma geçecek demektir. Fakat bu büyük sıkıntının sonunda aralarının yine düzeleceğine ve bu dönemin oldukça kısa süreceğine işaret etmektedir. Aynı zamanda bu rüya, rüyayı gören kişinin Allah’ın huzurunda olduğuna ve oldukça çok dualar ettiğine işaret etmektedir.

Çoğu zaman temeli sağlam olacak bir iş veya ilişkiye delalet etmektedir. Rüya sahibi sevdiği işte yükselme sağlayabilir ya da yeni ve kendisinin çok istediği bir işe girebilir, emin adımlarla kariyer basamaklarını tırmanır ve çalıştığı sektörde yükselerek adını sık söz ettirecek çok güzel mertebelere gelebilir. İlişkide olduğu kişiyle evlilik, nişan gibi ciddi ve resmi bir karar alarak ilişkilerini bir adım öteye taşıyabilir. Ya da ilişkisi yoksa öyle biriyle tanışır ki belki de bu kişi hayatının aşkı olacaktır. Heyecanla başladıkları güzel ilişki çok ileride evlilikle taçlanacak kadar ilerleyebilir. Yani rüya sahibini hem ilişki hem de iş yönünden çok güzel günler beklemektedir.

Rüyada Yaş Hurma Görmek

Rüya sahibinin çok mutlu, huzurlu ve bereketli bir döneme gireceğinin habercisidir. Hayatın bütün güzelliklerini aynı anda yaşayacak ve huzur seviyesinin doruklarına ulaşacaktır. Maddi açıdan ekstra gelir sağlayacak, ikramiye alabilecek, sürpriz bir miras yoluyla gelir elde edecektir. Aynı zamanda kötü alışkanlıkları varsa rüya sahibi bu alışkanlıklardan kurtulacak ve sağlıklı, zinde bir hayat sürecektir. Sağlıklı hayatın getirdiği mutluluk uzun bir süre etkisini gösterecektir. Aynı zamanda da rüya sahibi hayatında bulundurduğu, mecbur olarak katlanmak zorunda kaldığı insanları hayatından çıkarabilecek ve daha huzurlu bir hayat yaşayabilecektir. Ayrıca kendisini üzen olaylardan sıyrılabilecek, hayatının kontrolünü eline alabilecek, ne isterse onu yapabilecektir.

Rüyada Hurma Yediğini Görmek

Rüya sahibinin uzun zamandır planlayıp hayalini kurduğu bir işin gerçekleşeceğine delalet etmektedir. Rüya sahibi aslında ufak bir çabayla uzun süredir beklediği bu şeyin gerçekleşebildiğini görünce ufak bir hayal kırıklığı yaşayacaktır fakat mutluluğunun önüne hiçbir şey geçemeyecektir. Rüya sahibi bir yemek masasının etrafında tüm sevdiklerini toplayarak bu mükemmel haberi sevdikleriyle de paylaşacak Aynı zamanda bir işe ortak olmak anlamına gelmektedir. Rüya sahibi işinin patronu olmayı seçerek bir arkadaşı, dostu ile ortak olarak şirket kurabilir ve yönetebilir. Bunlar için de ufacık bir cesarete ihtiyacı olacaktır. Zira şans kendisiyle birlikte.

Rüyada Kuru Hurma Görmek

Rüya sahibinin çok güzel bir aşk yaşayacağına delalet eder. Zira bu kişi bütün kalbini, ruhunu rüya sahibinin ellerine bırakacak ve güven dolu bir ilişkinin başlangıcını yapacaktır. Eğer rüya sahibinin ilişkisi varsa partneriyle arasında yaşanan tatsız güvensizlik ortadan kalkacak ve mutlu bir döneme adım atılacak. Partnerinin kendisine romantik bir jest yapması da olası. Eğer rüya sahibi evliyse evlilik ilişkisi boyunca yaşanmadık güzel zamanlar yaşanacaktır. Aynı zamanda da bebek işaretçisidir. Yeni doğacak bu bebek ya rüya sahibine aittir ya da yakın akraba, arkadaş, dosta aittir. Fakat rüya sahibini mutlu edecek bir hadise olma niteliğine sahiptir.

Rüyada Hurma Meyvesi Görmek

Sevgiliden, eşten gelecek olan güzel söze, ufak bir jeste işaret etmektedir. Rüya sahibinin aynı zamanda çalıştığı işte fikir ayrılığına düşeceğine delalet eder. Ancak sakin, sabırlı olunursa orta yol bulunacak ve sorun ortadan kalkacaktır. İş sonrasında da yüklü miktarda para alacak olan rüya sahibi maddi anlamda çok güzel bir rahatlama yaşayacak ve sonrasında da kendisine yatırım yapacaktır. Aynı zamanda bu rüya rüya sahibinin uzak bir yolculuğa çıkacağına işaret etmektedir. Bu gittiği yerlerde farklı kültürler tanımak ve hayata bir miktar mola vermek manevi olarak iç huzuru sağlayacaktır. Herkesin hayattan uzaklaşıp biraz kafa dinlemeye ihtiyacı vardır.

Rüyada Taze Hurma Görmek

Rüya sahibinin çevresindeki kırdığı insanlarla barışacağına delalet eder. Yaşanan pişmanlık son bulacak ve rüya sahibinin adım atmasıyla her şey raylı rayına oturacaktır. Kırdığı bütün insanların gönlünü alan bu kişi kendi içerisinde manevi bir huzura ulaşıp sırtında biriken yükleri atmış olacaktır. Ayrıca bu rüya özel hayatı ve iş hayatını birbirinden kesin çizgilerle ayırmaya delalettir. Bazen iş hayatımızdaki sıkıntıları özel yaşamımıza taşırız. Bazen de tam tersi olur. Ancak ikisi birbirinden ayrı olunca güzeldir. Rüyayı gören kişi de bu karışmaya bir son vererek iki ayrı hayat yaşamaya başlayacaktır. Bu ayrımdan sonra ilişkisi de, iş yerindeki arkadaşlarıyla ve patronlarıyla olan iletişimi de daha sakin ve daha huzur verici olacaktır.

Kişinin ailesinden yada kendisinde bir hastalık varsa o hastalıktan kurtulacağına işaret eder. Yaşanan sıkıntıların azalmasına, iş hayatında kaybedilen paraların doğru kişiler aracılığı ile tekrar kazanılacağına dağınık düzenin toplanacağına işaret eder.

Rüyada Sarı Hurma Görmek

Çevresi tarafından saygınlık kazanacağına, yanlış anlaşılmalardan kurtulacağına çevresinden birinden beklenmedik bir maddi birikinti alacağına işaret eder. Evli ve bebek bekliyorsa en kısa zamanda sağlıklı bir şekilde bebek sahibi olacağına, çocuk sahibi olmak için tedavi gören kişilerin tedavinin olumlu sonuçlanacağına işaret eder. Görülen baharatlar sağlığa zararlı ise maddi yönden zorluk çekeceğine başına gelecek aksaklıklar olacağına dikkat etmesi gereken bir döneme girdiğine işarettir.

Farklı bir alanda uzmanlaşmaya, başarılı olmaya, etrafındaki insanların desteğini kazanmaya delalet eder. Kem göz almaya, inadı yüzünden zarar görmeye, gayrimeşru işler yapmaya tabir edilir. Rüya sahibi hırsı ve azmi sayesinde kendi başının işine geçecek, ticari kazançlar elde edecektir. Bol kazançlı, başarılı, keyifli, huzurlu günler geçiren kişi geçmişteki sıkıntılarını unutacak ağzının tadı yerine gelecektir.

Rüyada Tabakta Hurma Görmek

Uzun süredir görüşülmeyen arkadaşlarla bir araya gelmeye, yakın bir arkadaşınızın gerçek yüzünü görmeye, yeni insanlarla tanışmaya, farklı bir ortamda bulunmaya delalet eder. Yeniliğe açık olan rüya sahibinin bu aralar içine kapanacağına, etrafındaki insanlarda uzaklaşmaya, psikolojik tedavi görmeye tabir olunur. Olumlu olarak uzun süredir beklediği sevindirici bir haberi almaya tabir edilir.

İş hayatınızda karşınıza çıkacak olan zorlukları kolayca halledip işin içinden sıyrılacaksınız. Özellikle aile hayatınızda sizin için çok büyük sevinçler yaşanacak. İş hayatınızda yeni ve başarılı adımlar atabilirsiniz. Size bir arkadaşınızdan iş teklifi gelebilir buna hazırlıklı olun ve bu fikir yani teklif size makul görünüp kabul edebilirsiniz. İstediğiniz ve uzun süreli hayalini kurduğunuz yaşama kavuşacaksınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git