Rüyada Horoz Görmek

Rüyada Horoz Görmek
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.021 kez okundu.

Rüyada horoz görmek, güçlü olmak anlamına gelir. Rüyada horoz gören kişi güç kazanır ya da kişi güçlü olmak isteyecektir. Güçlü olmak için çevrenize ve kendinize güç gösterisi yapabilirsiniz. Horoz gören kişi çevresi tarafından takdir edilir ve onların düşüncelerine itibar edilir. Horoz gören kişi az da olsa birinden destek alabilir ve kendini güçlü hissedebilir. Rüyada horozun üzerinize atladığını görmek sizden yaşça büyük olan birinden ya da iş yerinde patronunuzdan azar işiteceğiniz anlamına gelir.

Rüyada Horoz Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada horoz

Rüyada horoz görmek, çoğalmak üremek demektir. Rüyada horoz gören kişi eğer  bekarsa yeni biriyle tanışacak. Eğer evliyseniz evlat sahibi olabilirsiniz. Evli olan kişiler için evlat sahibi olmak olarak yorumlanır. Eğer hamileyseniz erkek evlat sahibi olacağını anlamına gelir. İki horozun karşılıklı kavga ettiğini görmek, güç savaşları arasında kalacağınız anlamına gelir. İki kişinin güç kavgasına tanık olabilirsiniz ve müdahale etmek orunda kalabilirsiniz.

Rüyada Horoz Görmek Ne Demek ?

Rüyada horoz, para ve kariyer anlamına gelir. Eğer büyük bir horoz görürseniz güçlü birinin düşmanlığı olarak da yorumlanır. Rüyada horozun saldırdığını görmek sizden güçlü konumda olan birinin size kötülük yapacağı anlamına gelir. Özellikle sizden üst kademede olan biri sizin canınızı acıtabilir ve üzebilir. Rüyada horoz görmek, müjdeli habere delalet eder. Aynı zamanda horoz gören birinin uzakta bir hasta yakını varsa o kişiden iyi bir haber alacak demektir.

Rüyada Horoz

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada horoz görmenin anlamı ve horoz rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git