Rüyada Hilal Görmek

Rüyada Hilal Görmek
10 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 998 kez okundu.

Rüyada hilal görmek, hac ile Allah yolunda yapılacaklarla yorumlanır. Sadaka verilmesi gerektiğini işaret eder. Kişinin borcu varsa ödemesini, alacağı varsa da alması gerektiğini gösterir. Başarıya ulaşması için daha çok çabalaması gerektiğine işaret eder. Kimi zaman ise boşa uğraş verildiğini gösterir. Kişinin zaman zaman elindekiler ile yetinmediğini belirtir. Rüya sahibinin Allah huzuruna çıkıp şükretmesine işaret eder.

Rüyada Ay Görmek

Zor şartlarda çalışmanın biteceğine dair işarettir. Kişiyi bekleyen bir büyüğünün olduğu ile yorumlanır. Kişinin vefa borcu olduğunu gösterir. Zafer kazanacağına işarettir. Kişinin bir teklif alacağına delalettir. Ayrıca kişinin kayıp bir eşyasını bulacağına işarettir. Zor günlerin ardından alınan soluğa yorumlanır. Rüya sahibinin kazanacağı parayı hayırlı işlerde kullanacağına işarettir.

Rüyada Ay Doğuşunu Görmek

Vakti ve zamanında görülmüş ise iyiye yorumlanır. Fakat vakitsiz görülen ay pek iyi değildir. Ayın başka yerde doğması, küslüğe, dargınlığa işarettir. Ayın sadece kendisinin gördüğünü görmesi çok güzel bir haber alacağının göstergesidir. Rüya sahibinin dua etmesi gerektiğine dair işaret verir. Kişi doğru yoldan şaşmaz ise parlayacağını delalet eder. Kibirden, düşmanlıktan, kıskançlıktan uzak durulması gerektiğini gösterir. Dedikodulardan uzak kalmasına işaret eder. Helal mala, mülke delalet eder. Haneye doğan güneş gibidir. Aydınlık günlerin habercisidir. Kişinin korktuğunun başına gelmesidir. Doğan hilalin bir anda yok olması, kaza ile yorumlanır. Bayrağın üzerinde hilal ise bir iş kurmaya ve bu işte maddi manevi şekilde başarı yakalayacağına işarettir. Rüya sahibinin devlet kapısında bir iş ile uğraşacağı ile de yorumlanabilir.

Rüyada Hilal Şeklinde Ay Görmek

Bu rüyayı gören kişinin hak yolunda yapacağı en şerefli görevlere işarettir. Bu işin sayesinde manevi olarak erişeceği huzur onu tüm hayatı boyunca takip edecektir. İnançlarınıza sıkıca tutunacaksınız ve bu inançlarınız doğrultusunda ilerleyeceksiniz. Duygularınız git gide daha da yoğunlaşacak. Sizi yüceltecek ve aynı zamanda sevindirecek adımlar atacaksınız. Hak yolunu tutacaksınız.

Rüyada Ters Hilal Görmek

Size yönelik işiteceğiniz güzel sözlere işarettir. Bunun yanı sıra güzel ve sizi sevindirecek haberler alabilirsiniz. Kimseden herhangi bir yardım almadan ulaşılacak olan başarılara işarettir. Sizin tek başınıza kalkınmanızı ve elde edeceğiniz başarıları kıskanan insanlar bu işlerin bozulması için ellerinden geleni artlarına koymayacaklardır. Zor bir duruma düşmeniz beklenirken galip gelmeniz şaşırtacak.

Rüyada Hilal Kolye Görmek

Uzun zamandır kurtulduğunuz ve unuttuğunuz sizi sıkıntıya sokan bir durumun tekrar ortaya çıkacağına işarettir. Size gelen teklifleri değerlendireceksiniz. Yakın akrabalarınızdan biri ile kuracağınız samimi ilişkiler sonucunda bir işe atılacaksınız. Kurulmuş herhangi bir ortaklığın bir kadının dedikoduculuğu ve ara bozuculuğu sayesinde bozulacağına işarettir. Yaşadığınız mekândan kısa bir süreliğine ayrılacağınıza da işarettir.

Rüyada Kırmızı Hilal Görmek

Bir süredir çektiğiniz sıkıntılardan kurtulmayı beklerken bu sıkıntıların daha da artacağına işarettir. Sizin isteğiniz dışında gerçekleşen olan sıkıntılara ve sorunlara işarettir. Sevdiklerinizle aranızda olan tartışmalar son bulabilir. Yaşadığınız üzüntüler kısa süreli olarak son bulacak ve mutlu olacaksınız. Kurtuluşa ereceksiniz. Aradığınız huzuru yakalamanız sizi sonsuz bir mutluluğa götürecek gibi de hissettirecek.

Rüyada Parlak Hilal Görmek

Hayatınıza katacağınız yeni heyecanlara işarettir. Yeni hobiler edinmek isteyeceksiniz ve edineceksiniz. Hayatınız kavgasız ve olaysız devam edecektir. Karşınıza çıkacak olan herhangi bir kötü durum sonucunda motivasyonunuz ve sakinliğiniz sayesinde üstesinden gelebilmektesiniz. Hayatınıza aldığınız yeni hobiler aynı zamanda yeni insanlar da kazandırmaktadır size ve bu durum sizi de bir hayli mutlu ediyor.

Rüyada Çift Hilal Görmek

Bu rüyayı gören kişinin maddi durumunda bazı zararları olduğunu işaret etmektedir. Her ne kadar mal kaybı yaşasa da aynı zamanda ticari hayatında da bazı zorluklar ve sıkıntılar yaşanacak. Hayatında karşısına bir takım sıkıntılar ve zorluklar çıkabilir ve onu karşılayabilir. İnsanlar tarafından saygı duyulan, sözü dinlenen ve itibar kazanan birisi olabilirsiniz.

Rüyada Altın Hilal Görmek

Arzu ettiğiniz şeylere ulaşacaksınız ve bu mutlu olmanıza yetecek. Size başkaları tarafından getirilecek olan sevince ve neşeyle tabir edilir. Dileklerinizin her anlamda yani hem maddi hem de manevi anlamda gerçekleşeceğine işarettir. Dilekleriniz gerçekleşmesi konusunda yakın arkadaşlarınız tarafından da çok güzel destekler görebilirsiniz. Mutlu olacağınız günler yakın ve bu durumu kimse bozamayacak.

Rüyada Üç Hilal Görmek

Hem maddi hem de manevi açıdan rahata kavuşacağınıza işarettir. Kötü olarak gördüğünüz hallerinizin düzeleceğine işarettir. Vereceğiniz uzun uğraşlar sonucunda gözünde çok büyüttüğünüz o işi tamamlayacaksınız. Tüm borçlarınızı ödeyeceksiniz ve maddi anlamda güç kazanacaksınız. Sizin için çok hayırlı olacak kişilerle tanışacağınıza ve görüşeceğinize işarettir. Aile hayatınızda da çok güzel ve mutlu olaylar yaşayacaksınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git