Rüyada Hendek Görmek

Rüyada Hendek Görmek
5 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 1.130 kez okundu.

Rüyada hendek görmek, yolunuzun üzerinde bulunan önemli engele işaret eder. Kazıp içine saklandığınızı görmek, kendinize ve ailenize karşı çok korumacı olduğunuzu gösterir. Ama genellikle bir engeli temsil eder. Hayatta istediğiniz hedeflere ulaşmanız için bu engellerden kurtulmanız gerekiyor. Bu engel bir kişi de olabilir bir proje de olabilir. Bu sizi amaçlarınızdan geri bırakan bir çeşit sorun teşkil eder. Üzerinden atlayamadığınızı gördüyseniz bir sorunla baş edemiyorsunuz demektir. Üzerinden atlarken düştüğünüzü görmeniz, sorunlarınızdan kurtulmak için birinin yardımına ihtiyaç duyduğunuzu gösterir. Sorunsuz bir şekilde aştığınızı görmüşseniz kendi problemlerinizi kolayca aşabilen bir insansınız demektir. Her işinizi kendiniz yapıyor kimseden yardım almıyorsunuz. Kazan kimse kendi güvende hissetmek için bir yer arıyordur.

Rüyada Hendek Kazmak

Mala işarettir. Bekar bir insanın görmesi tanışacağı kişiden fayda sağlamayacağınız anlamına gelir. Bu kişi size dost gibi görünen aslında art niyetli bir kişi olacaktır. Kazdığını gören kimse farkında olmadan kendine zarar veriyordur. Ya da bu kişi kendini cezalandırıyordur. İçinde kendini gören kişi büyük bir çıkmaza düşecektir. Karşıya geçmede tereddütte kaldıysanız kendinize olan güveninizi yitirdiniz demektir. Bir konuda kendinize olan güveniniz sarsıldı ve işlerin içinden çıkamıyorsunuz.

Rüyada Hendeğe Düşmek

Çoğunlukla engeli simgelese de bazen de içine sığınabileceğiniz bir yeri simgeler. Öğrencinin görmesi veremediği dersleri olduğunu söyler. Dini yönden anlamı ise size tuzaklar kurularak eksiklikler yaptığınız mesajı verilir. Zekatınızda eksiklik yaptığınız, malınızı gereksiz yere harcadığınız anlamına gelir. Rüyada hızlı bir şekilde koşarken içine düştüğünü görmeniz, yolunda giden işlerinizde aksamalar olacağını gösterir.

Rüyada Hendekten Geçmek

Rüya sahibinin zor bir dönem geçireceğine işaret eder. Hendek rüyalarda kötü şekilde yorumlanır ve hayırsız istenmeyen durumlar ile karşı karşıya kalınacağına ve bu durum karşısında birçok sorunun baş göstererek rüya sahibinin bunalmasına sebep olacağı şeklinde yorumlanır. Dini yönden rüya sahibinin zayıflayarak maddi hayata geçiş yaptığını ve manevi yönünün köreldiği şeklinde de bu rüya yorumlanmaktadır.

Rüyada Hendekten Atladığını Görmek

Kişinin bir takım zorluklarda kalacağına ve problemler yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi için hayatta bir takım engeller ile karşılaşacağı ve bu engelleri aşmak adına büyük zorluklar ile karşılaşacağı şeklinde yorumlanır. Eğer hendek çok derin ise bu noktada baş edilemez zorluklar ile hayat mücadelesi verileceğine delalettir. Rüya sahibinin iş hayatında sorunlar ile karşılaşarak zor bir sürece girdiğine delalet eder.

Rüyada Hendekten Çıkmak

Rüya sahibi kişinin zor bir süreci atlatarak feraha erdiğine işarettir. Zorluklar karşısında mücadele edeceği ve yakın bir zaman da hayatının önünde ki engelleri aşarak düz ve sade bir hayata kavuşacağına işaret eder. Aynı zamanda dini yönden bir bütünlük yaşayarak manevi açlığını doyuracağına hem maddi hem de manevi yönden bir ferahlığa kavuşacağına işarettir.

Rüyada Hendek Kapatmak

Rüya sahibinin gizli bir sırrını örtmeye çalıştığına ve kimsenin bu sırra erişemeyecek olmasına işarettir. Rüya sahibinin uzun zamandır içinde kendini rahatsız eden bir sır taşıdığına ve bu sırdan yorularak kurtulmak için çaba gösterdiğine ve unutmaya çalıştığına yorumlanmaktadır.

Rüyada Hendek Temizlemek

Hayatında karşısına çıkan sorunların yakın bir zamanda sona ereceğine ve rüya sahibinin yaptığı hatalardan hızlı bir dönüş yaparak doğru ve temiz bir yola çıkacağına delalet eder. Rüya sahibinin günahlarından ve hatalarından arınması anlamını da taşır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git