Rüyada Hemşire Görmek

Rüyada Hemşire Görmek
10 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.073 kez okundu.

Rüyada hemşire görmek,dostluğa delalet eder. Rüyada hemşire görmek sıkıntılarını yakınlarının yardı ile aşacağına işaret eder. Rüya sahibinin her konuda yanında olan ailesinin var olduğunu gösterir. Rüyada görülen hemşire rüya sahibinin bu zamana kadar insanlara yaptığı yardımların, iyiliklerin karşılığını güzel bir şekilde alacağı ile yorumlanır. Rüya sahibinin karşılıksız ilişkiler kurduğuna delalet eder. Rüyada hemşire görmek kişinin hırsına, azmine yenilmeyip mütevazi kaldığını gösterir. Rüya sahibinin hayırlı bir insan olduğu ile yorumlanır. Hayırlı insanlarla karşılaşıp , iyi işler yapacağını gösterir.

Rüyada Hemşire Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada hemşire

Rüyada hemşire görmek, yeniliklere açık zamanlara işarettir. Rüya sahibinin uzun süredir aklında olan yolculuğu gerçekleştireceğine işaret eder. Rüyada görülen hemşire kurulan mutlu bir yuvaya delalettir. Hayırlı bir eş sonrasında da sağlıklı bir evlada işaret eder. Rüya sahibinin dualarının kabul olmasıyla yorumlanır. Rüyada hemşire görmek yeni ortamlar yeni arkadaşlıklara işarettir. Rüya sahibinin yenilikler ile iyi işler yapacağını gösterir. Rüyasında hemşire gören kişinin hayatında ani değişikler vardır. Rüya sahibinin masum, temiz kalpli olduğunu gösterir.

Rüyada Hemşire Görmek Ne Demek ?

Rüyada hemşire, şefkate, merhamete delalet eder. İnsanlığa yararlı işler ile yorumlanır. Rüyada ki hemşire gelecekte yaşanılacak güzel günlerin müjdecisidir. Rüyada hemşire sürpriz haberler ile yorumlanır. Rüyada hemşire önlüğü giymek başarılı sonuçlar elde edeceğine. Rüya sahibinin mevki kazanacağına işarettir. Rüyada hemşireyle konuştuğunu görmek kötü bir sağlık haberi alacağını fakat tedavi sürecinin iyi geçeceğini gösterir. Rüyada hemşire güler yüzlü insanlarla karşılaşmaktır. Rüya sahibinin çevresin de sevilen insan olduğunu gösterir. Rüyada ki hemşire yüksek bir makamdan gelen tebrik ile yorumlanır. Rüya sahibinin yaptığı bir işte başarı yakalayacağını gösterir. Rüyada hemşire insanlardan hayır duası alındığına işarettir. Rüyada hemşire olup iğne vurduğunu görmek ise habersiz yapılan işlerin ortaya çıkması olarak yorumlanır. Rüyadaki hemşire temiz, ferah bir yaşam ile yorumlanır.

Rüyada Hemşire

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada hemşire görmenin anlamı ve hemşire rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Rüyada Hemşire Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Sema dedi ki:

    Merhaba ben dün gece rüyamda kız kardeşimin hemşire olduğunu ve benden kan alacak oldugnu gördüm. Kan alacağı için tedirgindi biraz korkuyordu. Ben de kendimi kan tuttuğu için ben de korkuyordum. Kardeşim gerçekte üniversite bitirmiş ve atanamamış biri. Kamu yönetimi mezunu ve kpssye girmeye devam ediyor. Ben de bu günlerde biraz hastayım. Rüya benlemi ilgili onunlamı bilemedim.Yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum.

Sayfa başına git