Rüyada Helikopter Görmek

Rüyada Helikopter Görmek
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 4.152 kez okundu.

Rüyada helikopter görmek, hayal ettiğiniz bir olayın olumsuz olacağı olarak yorumlanır. Rüyada helikopter gören kişi hayal kırıklığına uğrar. Ona el sallamak mutsuz olacağımız bir olayı ertelemeye ve mutsuz edecek bir ilişkinin uzağında durmaya dalalettir. Bir ilişkiye başlanacaksa bunun ertelenmesidir ya da kötü sonuçlardan kaçmaktır. Rüyada helikopter gören kişi olumsuz sonuçlanacak işten uzak durur.

Rüyada Helikopter Görmek Ne Anlama Gelir ?rüyada helikopter

Rüyada helikopter görmek, savaş ve tartışma olarak yorumlanır. Havalandığını görmek çevrenizdeki kişilerle tartışma yaşayacağınız anlamına gelir. Yakın gördüğünüz kişiler tarafından üzülebilirsin ve kargaşanın içine atılabilirsiniz. Helikopteri gören ve ondan kaçan kişi kötü alışkanlıklardan uzaklaşacak demektir. Ona zarar veren kişilerden uzaklaşmak ve kötü alışkanlıkları bırakmak isteyecektir. Rüyada helikopter görmek ve el sallamak hata yapmamak için çaba göstermek olarak yorumlanır.

Rüyada Helikopter Görmek Ne Demek ?

Rüyada helikopter üzüntü keder olarak da yorumlanır. Helikopter görmek ve helikopterin sarsıldığını görmek üzüntülü ve kederli bir dönem yaşamanıza dalalettir. Üzüntünüzü, kederinizi zamana yayarak üzüntülü günlerden kurtulacaksınız. Helikopter gören kişi zor dönemler geçirir ama sabrederse huzura kavuşacaktır. Rüyada helikopterin yandığını görmek üzüntü ve kederin sonra ereceği anlamına gelir. Rüyada helikopter gören kişi yeni şeyler denemeyi çok seven, eğlenceli ve macera sever bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda bu, kendinizce uçuk bulduğunuz hayallerinizin aslında o kadar da uzak olmadığını gösterir.

Rüyada Helikopter

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada helikopter görmenin anlamı ve helikopter rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Rüyada Helikopter Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. perihan dedi ki:

    Rüyamda helikopter havada uçuyordu birden üzerime doğru geldi kendimi korudum bana zarar veremedi

Sayfa başına git