Rüyada Hazine Görmek

Rüyada Hazine Görmek
16 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.922 kez okundu.

Rüyada hazine görmek, iyi gelişmeler yaşanacağına yorulur. Beklemediği bir paraya kavuşur ve mal edinir. Bekar birinin görmesi çok değerli bir insanla evleneceğine yorulur. İlim demektir. Bir öğrencinin görmesi, insanlara faydalı bir işle meşgul olacağına yorulur. Rüyayı gören kişi ticaret yapan biri ise yakın zamanda büyük kar edecek demektir. Hamile kadının rüyasında define görmesi temiz ahlaklı bir çocuğu olacağına işaret eder. Başında sizden başkalarının olduğunu gördüyseniz kazancınıza ortaklar olduğunu gösterir.

Rüyada Hazine Bulmak

Gizli kalmış bazı ayrıntılara yorulur. Etrafta sizden gizlenen bazı olaylar dönüyor. Bu saklananlar arasında sizi ilgilendiren konular da mevcut. Ararken gördüyseniz sonuçları güzel olacak bazı işlerin peşindesiniz demektir. Rüyasında büyük bir hazine gören bekar kızlar çok zengin bir aileye gelin gider. Yoksul kişinin görmesi yakın zamanda rahata kavuşacağını simgeler. Bu kişinin evine yardım yapılması söz konusudur. Elinizden alındığını görmeniz birinin rızkınızda gözünün olduğunu söyler. Bu kişi sizinle kafayı bozmuş durumda ve kazancınız ona batmaktadır. Sizin her başarınızı gölgelemeye çalışıyor.

Rüyada Hazine Aramak

Daima olumlu şeyleri simgelemiştir. Malk, mülk, sevdiğine kavuşma, ferahlık bunlardan bazılarıdır. Deli gibi hazine aradığını gören kimse bazı örtülmüş gerçekleri arıyordur. Kişinin sırları olduğunu söyler. Bu sırları kendinize saklamayı düşünüyorsunuz ancak ailenizle ilgili olanları onlara söylemekle iyi edersiniz. Bu şekilde aileniz arasındaki bağlar daha sağlam olacaktır.

Rüyada Hazine Yeri Görmek

Rüya, yapılacak işlerde tam isabet anlamı taşır. Rüya sahibi yeni iş edinme konusunda tereddütlü davranmaktadır. Ancak alacağı kararlar onu bol kazanç elde edeceği bir konuma ulaştıracaktır. Bu da adım adım büyüyen bir kazanç anlamına gelir. Rüya sahibi ömrü boyunca sürdürebileceği bir işe yönelecektir. Üstelik bu kazanç helal yoldan ve doğru çalışma arkadaşları ile gerçekleşecektir.

Rüyada Hazine Sandığı Görmek

Beklenmedik bir hayra işaret eder. Rüya sahibi bekarsa hayırlı bir eş ile karşılaşacaktır. Üstelik bu eş ruh ikizi denecek kadar iyi anlaşacağınız birisidir. Diğer yandan evlilik evinize bereket getirecektir. Ayrıca bu rüya tanımadığınız birinden size ulaşacak bir haberin hayır getireceği anlamına gelir. Bu haber maddi olarak karşınıza çıkacaktır. Böylece ömür boyu mutlu bir birliktelik rüya sahibini beklemektedir.

Rüyada Başkasının Hazine Bulduğunu Görmek

Hazineyi bulan kişiyi maddi yönden bir bereket beklemektedir. Bu bereket mutlaka sizi de etkileyecektir. Hazineyi bulan kişi işvereniniz ise o kişinin işinde bir büyüme olacaktır ve sizin terfi etmenizi sağlayacaktır. Diğer yandan bu rüya manevi yönden doyum anlamı taşır. Rüyadaki kişi Allah yolunda devam eden birisidir. Bu bakımdan etrafına hayır saçan bir kişiliğe sahiptir.

Rüyada Hazine Anahtarı Görmek

Bu rüya yakın kişiler tarafından verilecek bir desteği işaret eder. Rüya sahibi hayallere sahip birisidir. Bu nedenle kişi bunu gerçekleştirmek için sabırla çabalayacaktır. Bu çabalar sırasında pek çok yakınından destek görecek ve bu sayede ilerleme kat edecektir. Diğer taraftan bu rüyayı gören kişinin içinde bir hüzün bulunabilir. Bu hüznü gidermek için bir arayış içerisindedir. Yakınlarının desteği sayesinde bu sıkıntıdan da kurtulacaktır.

Rüyada Hazine Çalmak

Bu rüya hazine değerinde bir dost edinmeye işaret eder. Rüya sahibi yeni bir arkadaşla tanışacak ve onunla yediği içtiği ayrı gitmeyecektir. Kendisini sürekli olumlu yönlere çekecek olan bur dost onu hayırlı işler için bir destekçi olacaktır. Bu kişi bir arkadaş veya eş olarak düşünülür. Kişi onunla bir ömür geçirecektir. Diğer yandan bu rüya ömür boyu huzur bulunacak ve bol kazanç elde edilecek bir iş olarak yorumlanır.

Rüyada Hazine Haritası Görmek

Bu rüya hayatta düzenin değişeceğine dalalet eder. Şanslı şekilde yolunu bulacak olan kişi hayallerine ulaşmak için altın tepside sunulan fırsatlarla karşılaşacaktır. Rüya sahibi bu dönüm noktasından sonra hayatının sonuna kadar hayırlarla karşılaşacak ve mutlu olacaktır. Bu mutluluğunu her daim ise paylaşacağı bir dost veya eş bulacaktır. Ayrıca rüya kısmet olarak yorumlanır.

Rüyada Hazine Anahtarı Görmek

Bu rüyayı Cafer’i Sadık hazretleri yorumlamıştır. Üstesinden gelmesi zor olan bir işin üstesinden gelmek anlamına gelen rüya genelde sermaye olarak düşünülür. Bir iş kurmayı düşünen rüya sahibi bu sermayeyi bulacak ve değerlendirmesini de bilecektir. Diğer yandan işlerin yerinde gitmesi için bazı hukuki problemlerin olduğu anlamına gelir. Bunu aşmak için bir destekçiye ihtiyaç vardır. Bu destekçi alanında uzmanlaşmış bir avukat olabilir.

Rüyada Hazine Arayıp Bulamamak

Bu rüya sıkıntı zannedilen bir durumun hayırlı olduğu anlamına gelir. Rüya sahibi bol kazanç veya istediği evliliği edinmek uğruna uzun süre çalışmıştır. Fakat bu uğraşların boşa çıkması rüya sahibini bunalıma sokmaktadır. Ancak istenen bu durum için kendisi için hayırlı değildir. Bu nedenle bu rüya sabırlı olmaya ve hayırlı sonuçlar için bolca dua etmeye yorulur. Rüya sahibinin duada ısrarcı olması sonucunda duanın kabul edileceği anlamına gelir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git