Rüyada Hazine Görmek

Rüyada Hazine Görmek
16 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.700 kez okundu.

Rüyada hazine görmek, iyi gelişmeler yaşanacağına yorulur. Hazine gören kimse beklemediği bir paraya kavuşur ve mal edinir. Bekar birinin rüyasında hazine görmesi çok değerli bir insanla evleneceğine yorulur. Rüyada görülen hazine ilim demektir. Bir öğrencinin rüyasında hazine görmesi, insanlara faydalı bir işle meşgul olacağına yorulur. Çünkü ilim insanların içinde gizli bir hazinedir. Rüyada şans eseri çok büyük bir hazineye rastlanması şehit haberi demektir. Rüyayı gören kişi ticaret yapan biri ise yakın zamanda büyük kar edecek demektir. Hamile kadının rüyasında define görmesi temiz ahlaklı bir çocuğu olacağına işaret eder. Rüyada bir hazinenin başında sizden başkalarının olduğunu gördüyseniz kazancınıza ortaklar olduğunu gösterir.

Rüyada Hazine Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada hazine

Rüyada hazine, gizli kalmış bazı ayrıntılara yorulur. Etrafta sizden gizlenen bazı olaylar dönüyor. Bu saklananlar arasında sizi ilgilendiren konular da mevcut. Rüyada kendini hazine ararken gördüyseniz sonuçları güzel olacak bazı işlerin peşindesiniz demektir. Rüyasında büyük bir hazine gören bekar kızlar çok zengin bir aileye gelin gider. Yoksul kişinin rüyasında hazine görmesi yakın zamanda rahata kavuşacağını simgeler. Bu kişinin evine yardım yapılması söz konusudur. Rüyada hazinenizin elinizden alındığını görmeniz birinin rızkınızda gözünün olduğunu söyler. Bu kişi sizinle kafayı bozmuş durumda ve kazancınız ona batmaktadır. Sizin her başarınızı gölgelemeye çalışıyor.

Rüyada Hazine Görmek Ne Demek ?

Rüyada hazine görmek, daima olumlu şeyleri simgelemiştir. Malk, mülk, sevdiğine kavuşma, ferahlık bunlardan bazılarıdır. Rüyasında deli gibi hazine aradığını gören kimse bazı örtülmüş gerçekleri arıyordur. Rüyada hazine sembolü kişinin sırları olduğunu söyler. Bu sırları kendinize saklamayı düşünüyorsunuz ancak ailenizle ilgili olanları onlara söylemekle iyi edersiniz. Bu şekilde aileniz arasındaki bağlar daha sağlam olacaktır.

Rüyada Hazine

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada halhal görmenin anlamı ve halhal rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git