Rüyada Havuz Görmek

Rüyada Havuz Görmek
4 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 1.669 kez okundu.

Rüyada havuz görmek, bolluk ve bereketi çağrıştırır. Su içtiğini gören kimse dert ve kederinden kurtulacak demektir. Bu kişi artık huzurun kaynağına ulaşmış demektir. Bir kişinin evinde görmesi, evinde mutluluğun olduğuna ve evinden ilim irfan sahibi birinin yetişeceğine yorulur. Bol rızk ve hayırlı bir eş demektir. Berrak ise parlak bir geleceğiniz olacak demektir. Suyunun pis olması çözdüğünüzü sandığınız olayların tekrar önünüze geleceğini gösterir. Şu aralar hayal kırıkları yaşayabilirsiniz. Boğulduğunu gören kişiye sıkıntı var demektir. Girdiğinizi görmeniz itibarlı bir kadın ile tanışacağınızı gösterir. Bu kadın size çok hayırlı bir dünya açacaktır.

Rüyada Havuza Girmek

Suyu kurumuş ise bu kötüye yorumlanır. Hayatınızdaki bolluk ve bereket artık kaçtı demektir. Başka bir yoruma göre suyu temiz ise helal kazanç, mal ve mülk sahibi bir kadına, eğer suyu kirli ise haram yolla para kazanan bir kadını simgeler. Size hayrı dokunacak insan olarak yorumlanır. Suyuyla abdest aldığını gören kişinin gam ve kederi dağılır. Kirli suyuyla abdest aldığını gören kişinin batıl inançları vardır ya da bu kişi bir günah işlemiştir. Bu rüya da kendisine bir mesajdır.

Rüyada Havuza Atlamak

Rızkın artacağına işarettir. Çünkü su bolluk ve bereket kaynağıdır. Temiz su taşması büyük bir nimetten birçok insanın faydalanacağını haber verir. Havuzun suyunun bitmesi bolluğun sonuna, zenginliğin son bulacağına yorulur. Hamile kadının görmesi su gibi duru bir bebeğinin olacağını işaret eder. Bu insan evladından çok fayda görecektir.

Rüyada İçi Balık Dolu Havuz Görmek

Bu rüya, kariyer hayatında yükseliş olarak yorumlanır. Ticari hayatta ve iş hayatında kazancın artacağına, karlı yatırımlara, işlerin büyütüleceğine işaret eder. Okul hayatı için ise başarı ve mezuniyete tabir edilir. Aynı zamanda aile içinde yaşanacak bolluk ve bereket anlamına gelir. Bazı alimlerin yorumu ile gelirin yükselmesine, geçim sıkıntısının bitmesine ve ekonomik anlamda ferahlamaya delalet eder.

Rüyada Havuzda Yüzdüğünü Görmek

Mutluluk, neşe, huzur ve ferahlık anlamı taşır. Rüya sahibinin en yakın zamanda yaşadığı streslerden, sıkıntılarda arınacağına ve psikolojik problemlerini çözeceğine tabir edilir. Yeni bir arkadaşlık ve dostluk anlamına da gelir. Diğer bir yorum ile yaşanacak yeni bir aşkı, sevdayı müjdeler. Kişinin yüzünün güleceği bir birliktelik yaşayacağına delalet eder. Evli kimseler için ise çiftler arasında yaşanacak mutlu günlere işaret eder.

Rüyada Havuzun Taştığını Görmek

Rüyayı gören kişinin yakın zamanda elde edeceği nasip ve kısmetlere delalet eder. Bu rüya, çekilen zahmet, verilen emek ve çabalar sonunda olumlu, kişinin menfaatine olacak sonuçlara ulaşmaya yorumlanır. Diğer bir yorumu ile bu rüya, kişinin okul, iş ve ticari hayatta tüm becerilerini kullanarak başarılı olacağı, yüzünün güleceği, adını duyuracağı anlamına gelir.

Rüyada Havuz Suyunun Çekilmesi

Sağlıklı olmaya, olumsuz duygu ve düşüncelerden kurtulmaya, psikolojik anlamda ferahlamaya, dert ve sıkıntıların bitmesine tabir edilir. Başka bir yorum ile bu rüya, yakın zamanda borçların ödeneceğine, maddi kayıpların giderileceğine değerlendirilir. Rüyayı gören kişinin, eline geçecek bir fırsat anlamına gelir. Bu rüya, özel hayatta yaşanacak olumlu değişim ve yeniliklere de işaret eder.

Rüyada Havuzda Yüzen Birini Görmek

Bir süredir beklenen haberin alınacağına, bir işin ya da çalışmasının olumlu sonuçlanmasına tabir edilir. Bir diğer anlamı ile bu rüya, sıkıntı veren, üzen bir konuda ferahlatıcı gelişmeler olacağına yorumlanır. Mal ve mülk sahibi olmak ya da mal ve mülkte artış yaşanacağına delalet eder. Yeni bir arkadaşlık ya da yeni bir birliktelik yaşanabileceğine işaret eder.

Rüyada Havuzda Yürümek

Hayallerin gerçek olmasına, istenen hedeflere ulaşmaya, kaybedilen maddi, manevi gücün tekrar kazanılmasına tabir edilir. Aynı zamanda bu rüya, kişinin, çalışıp emek verip tüm zorluklara göğüs gererek büyük başarılar kazanacağına yorumlanır. Diğer bir tabiri ise kişinin hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler olacağına, mutlu bir döneme değerlendirilir. Bu rüya, muradına ermek anlamına da gelir.

Rüyada Havuza Bakmak

Çekilen cefaların, sıkıntıların, dertlerin sona ereceğine, gönül huzuru bulmaya, yüzlerin güleceğine, mutluluğa tabir edilir. Rüya sahibinin, özel hayatında bir süredir devam eden problemlerin biteceğine, ilişkide iletişimin artacağına ve deyim yerinde ise ağız tadının yerine geleceğine yorumlanır. Bazı alimlerin yorumu ile hane içinde huzurlu, sakin ve refah günlerin yaşanacağına işaret eder. Maddi manevi rahatlama anlamına gelir.

Rüyada Havuzda Abdest Almak

Hayırlara vesile eden olumlu yorumlanan rüyalardandır. Kişinin doğru yolda olduğuna, haram para ve mala el sürmediğine, yanlış her işten uzak durduğuna delalet eder. Bir diğer yorumu ile bu rüya, yeni ve güzel bir döneme işaret eder. Bu dönemin kişiye mutluluk ve esenlik getireceğine yorumlanır. Bu rüyanın başka bir yorumu ise hastalıklara şifa bulmak anlamı taşır.

Rüyada Havuzdan Su İçmek

Kişinin kısmetinin, nasibinin bol olacağı bir döneme işaret eder. Yapılacak işlerde, mesleki anlamda ya da ticari hayatta menfaat getirecek yarar sağlayacak sonuçlara yorumlanır. Bazı yorumcuların yorumu ile bu rüya, özel hayatta istenilen mutluluğu yakalamaya, gönül huzuruna kavuşmaya tabir edilir. Diğer bir yorum ise maddi anlamda güzel ve sürpriz gelişmelere delalet eder.

Rüyada Havuz İçinde Yılan Görmek

Kişinin gerek düşmanlarına gerekse galiplerine karşı galibiyet ve üstünlük kazanacağına delalet eder. İş ve para açısından yaşanan sıkıntıların ve problemlerin çözüleceğine, kişiye engel teşkil eden her şeyden kurtulacağına yorumlanır. Başka bir yorum ile bu rüya, rüyayı gören kişinin, ön görülü bir olduğu ve herkese her zaman temkinli davrandığı anlamı da taşır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git