Rüyada Havuç görmek

Rüyada Havuç görmek
10 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.348 kez okundu.

Rüyada havuç görmek kişinin yaşamı boyunca çok kısmetli olacağına işarettir. Her konuda oldukça şanslı olduğunun ifadesidir. Bu zamana kadar verilen uğraşların sonucunun iyi olacağına ve olumlu sonuçlar doğuracağına delalet eder. Rüyasında havuç gören kişinin helal para kazandığı söylenir. Çevresine karşı yardımsever, merhametli, paylaşımcı bir insan olduğu ifade edilir. Havuç, insan sağlığı için zenginliktir. Bu yüzden rüyada havuç gören kişinin sağlıklı bir yaşam sürüp huzurlu olacağının göstergesidir.

Rüyada Havuç Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada havuç

Rüyada havuç görmek kişinin hak yolundan, doğrudan ayrıldığını da gösterir. Sıkıntıda , darda , zor durumda olan kişinin rüyasında havuç görmesi tez zamanda feraha ereceğine işaret eder. Rüya da görülen havuç kişinin yapacağı işte başarıya ulaşacağına ve maddi açıdan bol kazançlar elde edeceğine delalet eder. Rüya da havuç görmek kimi zaman ise fırsatların değerlendirilmediği yönde yorumlanır.

Rüyada Havuç Görmek Ne Demek ?

Rüyada havuç bolluk, bereket ve şans demektir. Kimi zaman açgözlülük, kimi zaman alçak yürekliliktir. Rüyada havuç bahardır. Rüyada havuç toplayan, havuç alan kişi bereketlerini topluyor olarak yorumlanır. Havuç istenilen ve geç kalınan bir işe başlamayı işaret eder. Mevsiminde yenilen  havuç aile içi birliktir. Havuç satmayı görmek iyi niyetinin kullanıldığını gösterir. Rüyada havuç genellikle iyi yorumlanır. Rüyada yenilen havucun tadı bozuk ise feraha kavuşmak için sabır gerektiğini söyler. Havuç rüyada karşılaşılacak iyiliğe delalet eder. Sağlık sorunu olan kişinin rüyada havuç yemesi yakın zaman da sağlığına kavuşacağını gösterir. Havuç yardımseverlik, iyilik, sağlık, beraberlik olarak yorumlanır. Çöpe atılan havuç ayağa kadar gelinen kısmetin tepildiğini gösterir. Rüyada çöpten havuç alındığını görmek ise arkasından konuşan bir arkadaşını yakalayacağını ve hayatından çıkaracağını gösterir.

Rüyada Havuç

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada havuç görmenin anlamı ve havuç rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git