Rüyada Hastane Görmek

Rüyada Hastane Görmek
31 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.337 kez okundu.

Rüyada hastane görmek, genel olarak rüyayı gören kişinin evlilik hayatı olarak yorumlanır. Rüya sahibinin evlilik hayatının güzel olduğuna ve kişinin yakın zamanda çocuk sahibi olacağına delalet eder. Kişinin anlayışlı, kibar ve cefakar bir kimse olduğuna işaret eder. Yaşanılan sorunların halledileceğine ve işlerin yolunda gideceğine işaret eder. Günahların affa uğrayacağına yorulur. Eğer kişi hasta ise yakın zamanda sağlığına kavuşacağını gösterir. Eğer bir yakını hasta ise ona bu süreçte yardımcı olması gerektiğine işaret eder.

İş hayatınızda değiştireceğiniz mevkiinize işarettir. Hayattaki bazı işlerinizin ve düşüncelerinizin pek de sizin için hayırlı gitmeyeceğine delalet eder. Yaptığınız işlediğiniz suçların, günahlarınızın ve hatalarınız af olacağına ve değişecek olan fikirlerinize işaret eder. Fiziksel veya da ruhsal olarak özel hayatınızda ilerleme kaydedeceğinize, arkadaş ortamınız düzelecek ve bu durum size iyi gelecek.

Rüyada Hastanede Yatmak

Bulaşıcı hastalığa yakalanacaksınız demektir. Ayrıca hayatınızda büyük bir değişikliğin olacağına işarettir. Bu değişiklik iş hayatınızla ilgili olabilir ya da yaşadığınız şehri değiştiriyor olabilirsiniz. Yeni ortamlara girebilir farklı insanlarla tanışmanız mümkün görünüyor. Yalnız bir kişi iseniz karşınıza biri çıkabilir, hayatınıza onunla devam etme adına planlara başlayabilirsiniz. Birini ziyarete gittiğini gören kimse içinden çıkamadığı bir durum karşısında birinden akıl alacak demektir. Devlete bir zarar geleceğini gösterir.

Rüyada Hastane Ziyareti

Geçen diğer unsurların bilinmesiyle daha doğru yorumlanır. Yeni evli birinin görmesi bebeğinin olacağını gösterir. Genel anlamda iyi yorumlanmasa da rüyada olup bitenlere göre olumlu çağrışımlar da yapabilir. Çok sık gittiğinizi görüyorsanız eğer zor durumdasınız ve fayda bulabileceğiniz birilerine ihtiyaç duyuyorsunuz demektir. Çare bulmak adına yaptığınız girişimler sonuçsuz kalıyor sizi tatmin eden bir sonuca varamıyorsunuz. Etrafında dolanırken gören kimsenin bir derdi vardır ancak bu kişi derdini  insanlara açıp açmama konusunda tereddütler yaşamaktadır.

Rüyada Hastanede Olmak

İşlediğiniz günahların af olunacağına işarettir. Dini açıdan ilerlemenize ve af olunacağınızı müjdeler. Etrafınızda ki insanlardan veya da sevdiğiniz bir dostunuzun, yakın bir akrabanızın, bir aile dostunuzun hayırlı bir şekilde güzellikle öleceğine veya da ölümüne işarettir. Kimilerine göre ise tövbe etmeye, yapılan günahlardan pişman olmaya, yakın zamanlarda dini anlamda ilerlemeye işarettir.

Rüyada Hastane Koridoru Görmek

İş hayatınızda, özel hayatınızda, okul hayatınızda karşınıza çıkacak olan fırsatlara delalet eder. Geleceğiniz güzel konumlara ve mevkilere işarettir. Sevdiğiniz dostlarla veya da sevdiğiniz kişiyle çıkacağınız bir tatile, bir yemeğe işarettir. Dosdoğru bir ömür, iyi bir yaşam demektir. Ayrıca da dünyevi hayatınızda sizi mutlu eden şeylere, huzur ve sağlığa da işarettir.

Rüyada Hastane Odası Görmek

Uzun zamandır beklediğiniz bir habere, mutlu havadislere ve sevdiğiniz insanlarla geçireceğiniz vakitlere işarettir. İlgi duyduğunuz insandan göreceğiniz sevgiye ve tekliflere de delalet eder. Sevdiğiniz bir arkadaş grubuyla uzun bir yolculuğa çıkacaksınız. İş hayatınızda ilerleyeceğinize ve son zamanlarda sunduğunuz fikirlerin beğenilmesine de işarettir. Yüksek mevkili bir devlet memuru olmaya da işarettir.

Rüyada Hastanede Çalıştığını Görmek

Benliğinizden uzak bir yolculuğa çıkacaksınız. Kamu yararına birçok işe başlayacak ve birçok sözleşme imzalayacaksınız. Kendinizden fedakârlık edip yardım ettiğiniz insanlardan veya da topluluklardan karşılık göreceksiniz ve kendi işyerinizi veya da şirketinizi açıp işlerinizi ilerleteceksiniz. Yakın zamanlarda bir sevdiğiniz tarafından alacağınız hayırlı bir duaya ve sağlığınıza kavuşmanıza da delalet eder.

Rüyada Hasta Ziyareti Yapmak

Yakın zamanda kafanızı meşgul eden bir takım dertlerden kurtulacağınıza ve sevdiğiniz bir büyüğünüz tarafından yardım eli uzatılacağına işarettir. Yakın zamanda tanıştığınız bir yaşıtınız tarafından sizden dilenecek olan yardıma, maddi olarak ilerleyeceğinize de işarettir. Sevdiğiniz bir insanın yardıma muhtaç olmasına, elinizden bir şey gelmediği halde ona yardım etmek için çırpınacağınıza delalet eder.

Rüyada Hastane Bahçesi Görmek

Yakın zamanlarda özellikle tanımadığınız insanlarla tartışmamaya dikkat edin çünkü bu rüya yakın zamanda bir sorundan dolayı mahkemelik olmaya işaret eder. Sevdiğiniz veya da yanında olmaktan mutluluk ve huzur duyduğunuz bir insandan gelecek olan bir habere de işarettir. Bir büyüğünüz tarafından gelecek olan ve sizi tedirgin edecek bir habere delalet eder.

Rüyada Hastane Temizlemek

Yakın zamanlarda gelecek olan hayırlı haberlere. Sevdiğiniz ve saydığınız bir büyüğünüz tarafından alacağınız güzel öğütlere işarettir. Bir akrabanız, sevdiğiniz bir dostunuz veya da sevdiğiniz insanlarla birlikte gireceğiniz hayırlı ve güzel işlere, artan başarınıza ve iş konusunda ulaşacağınız mevkiinin sizi oldukça mutlu edip size güzel haberler ve sürprizler getireceğine işaret eder.

Rüyada Hastane Aramak

Uzun bir süredir hayalini kurduğunuz yaşam tarzına işinizi ilerleterek ve birçok insanla yapacağınız anlaşma ve kuracağınız dostluklar sonucu ulaşacağınıza işaret eder. Çektiğiniz bir derdinizin sizi bunaltmasının sonunda kurtulmak ve biraz olsun kafanızı dağıtmak için çıkacağınız yolculuğun veya da tatilin karşınıza çıkaracağı güzel ve hayatınızı etkileyecek olan sonuçlarına hazır olun, bekleyin.

Rüyada Hastane Kapısında Beklemek

Son zamanlarda ki duygu yoğunluğunuz nedeniyle gireceğiniz sevgi bekleyişinin sonucu hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Çektiğiniz veya da sizi yoran dertleriniz son bulacak. Kendinize güvenerek altına girdiğiniz bazı işlerin ve sorumlulukların sonucunda altından kalkmak için isteyeceğiniz yardım eli çok yakınınızda olacak. İş yerinizdeki husumetli olduğunuz insandan veya insanlardan göreceğiniz ani değişimler şaşırtacak.

Rüyada Hastane Yangını Görmek

Dertlerinizden ve sorumluluklarınızdan sıyrılıp yeni bir hayat için hayaller kurmaya başlayacaksınız. İş yerinizde patronunuz ile kurduğunuz hoş ilişkinizin ve dostluğunuzun sonunda makam ve mevkii olarak yükseleceğinize, hayatınızın en güzel ve en renkli günlerini geçireceğinize ve dostlarınızın bilmediğiniz farklı yönlerini öğrenip hayatınızda ki bazı şeyleri değiştirmek isteyip yeni adımlar atacağınıza işarettir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git