Rüyada Hastane Görmek

Rüyada Hastane Görmek
31 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.956 kez okundu.

Rüyada hastane görmek, iyiye yorulmamakla birlikte genelde sıkıntı demektir. Hastanenin güzel, bakımlı bir halde olması işinin yolunda gideceğine işarettir. Rüyada hastanenin her yerinde ağır yaralı insanlar olduğunu görmek memleketin sıkıntı içinde olduğunu söyler. Bir başka yoruma göre de rüyasında kendisini hastaneye girerken görmek günahlarının affa uğrayacağına yorulur. Rüyasında hastane yemeğinden yediğini gören kimse hasta olacaktır. Hastaneye girdiğini rüyasında gören kişi hasta ise şifa bulur. Rüyada hastaneden taburcu olduğunu gören kimsenin işleri yoluna girecektir. Rüyasında hastaneye yatırıldığını gören kimsenin işleri bozulur.

Rüyada Hastane Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada hastane

Rüyada hastane görmek, bulaşıcı hastalığa yakalanacaksınız demektir. Ayrıca hayatınızda büyük bir değişikliğin olacağına işarettir. Bu değişiklik iş hayatınızla ilgili olabilir ya da yaşadığınız şehri değiştiriyor olabilirsiniz. Yeni ortamlara girebilir farklı insanlarla tanışmanız mümkün görünüyor. Yalnız bir kişi iseniz karşınıza biri çıkabilir, hayatınıza onunla devam etme adına planlara başlayabilirsiniz. Rüyasında hastaneye birini ziyarete gittiğini gören kimse içinden çıkamadığı bir durum karşısında birinden akıl alacak demektir. Rüyada hastanenin yıkılmış olduğunu görmek devlete bir zarar geleceğini gösterir.

Rüyada Hastane Görmek Ne Demek ?

Rüyada hastane, rüyada geçen diğer unsurların bilinmesiyle daha doğru yorumlanır. Yeni evli birinin kendini hastanede görmesi bebeğinin olacağını gösterir. Genel anlamda hastane sembolü iyi yorumlanmasa da rüyada olup bitenlere göre olumlu çağrışımlar da yapabilir. Çok sık hastaneye gittiğinizi görüyorsanız eğer  zor durumdasınız ve fayda bulabileceğiniz birilerine ihtiyaç duyuyorsunuz demektir. Çare bulmak adına yaptığınız girişimler sonuçsuz kalıyor sizi tatmin eden bir sonuca varamıyorsunuz. Rüyasında kendini hastane etrafında dolanırken gören kimsenin bir derdi vardır ancak bu kişi derdini  insanlara açıp açmama konusunda tereddütler yaşamaktadır.

Rüyada Hastane

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada hastane görmenin anlamı ve hastane rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git