Rüyada Hasır Görmek

Rüyada Hasır Görmek
30 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.373 kez okundu.

Rüyada hasır görmek, arkadaş çevrenizin kalabalıklığına ve onlarla olduğunuz bir ortama işarettir. Rüyasında kendini hasırın üstünde gören kimse yaptığı bir işin pişmanlığını yaşamaktadır. Hasır görmek sade bir hayatı özlediğinizi gösterir. Bu kişi rızkını alın teri ile kazanan bir kimsedir. Çevresince sevilen itibarlı bir kimsedir. Hasır görmek sıkıntıların son bulacağını gösterir. Rüyasında kıbleye doğru hasır serdiğini gören kimsenin dininde boşluklar vardır ve bu kişi imana davet ediliyordur. Rüyadaki hasırın yırtılmış, eski olduğunu görmek yokluğu gösterir. Siz yada etrafınızda yokluk çeken insanlar bulunuyor. Bunları bulup yardım eli uzatmanız gerekir. Ekonomik anlamda darlığa düşebilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat edin bu aralar. Yoksa etraftan borç istemek durumunda kalabilirsiniz.

Rüyada Hasır Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada hasır

Rüyada hasır görmek, doğallığı ve mütevaziliği simgeler. Siz mütevazi bir insanısınız ve gösterişten haz etmiyorsunuz. Siz çok tok gözlü bir insansınız ve çocuklarınızda kanaatkar insanlar olmaya aday. Rüyasında hasırı üstüne başına sardığını gören kimse bencildir biridir ve kendisinden başkasına faydası dokunmaz diye bilinir. Rüyasında yepyeni bir hasır gören kişiye evlilik yakın demektir. Rüyasında hasırını kaybeden kimse eşini kaybeder. Bu kayıp vefat ya da boşanma olarak düşünülebilir. Hasırın yandığını görmek çok faydalı bir işin elden kaçtığını gösterir.

Rüyada Hasır Görmek Ne Demek ?

Rüyada hasır, kanaatkarlık ve pişmanlığı simgeler. Hayatınıza sokmaya çalıştığınız insanlara dikkat edin sonradan pişman olabilirsiniz. Bekar bir kişinin hasır dokuduğunu görmesi evlenip yuva kuracağına ve hayırlı bir eşi olacağını söyler. Rüyasında evinin her yerini hasır serdiğini gören kimse çok değerli bir insandır, manevi yönü çok gelişmiş bir kişidir. Bu kişinin insanı değerleri çok gelişmiştir. Öğrencinin kendini hasırın üstünde görmesi okuluna gereken özeni göstermezse sefil bir hayat yaşayacağını gösterir.

Rüyada Hasır

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada hasır görmenin anlamı ve hasır rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git