Rüyada Harabe Görmek

Rüyada Harabe Görmek
28 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.215 kez okundu.

Rüyada harabe görmek, pek hayırlı bir haber olarak sayılmaz. Gören kimsenin hayalleri yıkılır, talipleri bir bir ortadan kaybolur. Evinde sorunlar baş gösterir. Bu aralar eşinizle kavga edebilir, çocuklarınız hastalığa yakalanabilir. Sevgili ile tartışmaya ve iş hayatında beliren sorunlara işaret eder. Yeni bir hayata başlamak için kararlar almak üzeresiniz. Rüyanızda gezip içinde bir şeyler aradığınızı görmüşseniz bir sıkıntı var demektir. Geçmişte bıraktığınız bir şeyleri ya da bir kişiyi özlüyorsunuz. Kişinin iş yerini bu halde görmesi maddi zarar edeceğini gösterir.

Evinizde yaşanacak olan huzursuzluklara veya kavgalara işarettir. Geçim sıkıntısı çekmek ailenizi ve ailenizde ki bazı üyeleri huzursuz edebilir. Ümitleriniz boşa çıkabilir ve bu durum sizi bir hayli yıpratabilir. Hayal kırıkları yaşayıp gerçek anlamda çok fazla üzülebilirsiniz. Bekâr bir insan görmüşse bu rüyayı eğer kısmetinin kapanacağına ve yalnız kalacağına da işarettir.

Rüyada Harabe Ev Görmek

Kişinin sağlığının bozulacağını söyler. Ev halkının ya da akrabaların farklı yerlere dağılacağını söyler. Sevgilinizle beraber bir buradan çıktığınızı görmek karşınıza sorunlar çıkacağını söyler ancak siz birlik olup bu sorunların üstesinden geleceksiniz ve bir yuva kuracaksınız. Çok huzurlu bir aile yaşantınız ve hayırlı evlatlarınız olacak. Yöneticilerin yeteneksiz insanlar olduğunu gösterir. Evinin bir kısmının bu hale döndüğünü gören kimsenin evinde biri vefat eder. Ya da aileyi yıkacak bir kötü hastalık haberi alacaksınız demektir. Öğrencinin görmesi dertlerle baş etmekte zorlandığını gösterir. Bu gidişle derslerinizin kalması çok olası görünüyor.

Rüyada Yıkık Dökük Ev Görmek

Genellikle olumsuz durumları çağrıştırır. Kişinin evinde türlü dert ve sıkıntılar belirir. Kendisini süslenmiş bir şekilde gören kimsenin hayatında ona ilgi göstermeyen biri var demektir. Bu kişi eşiniz ise şu aralar sizi ihmal ettiğini düşünüyorsunuz. İlgisiz olan kişi sevgiliniz ise ilişkinizi gözden geçirmeye başladınız bile. Rüyada birinin sizi buraya kilitlediğini görmeniz sizi unutmaya çalışan biri var demektir.

Rüyada Harabe Evi Temizlemek

İddialı bir karakteriniz olduğuna işarettir. Asla yılmadığınıza ve sevdiğiniz bir şeyin uğruna gerçekten çabaladığınızın işaretidir. Güzel ve sizin için konforlu bir hayat yaşayacaksınız. Kimseye muhtaç olmadan hayatınızı sürdürmeye devam edeceksiniz. Kendinizi olan güveniniz tam ve sizi tamamlıyor. Sevdiğiniz bazı insanların morali bozuk olabilir onları teselli etmek için ayriyeten bir çaba göstereceksiniz.

Rüyada Harabe İşyeri Görmek

Bilmediğiniz bir kapıdan size destek verebilecek insanlar çıkacak ve kötü günlerinizde size yardımcı olarak düzelmenize yardımcı olacaktır. Hakkınızda konuşan insanların arasında lafınız iyi geçecek. Size sorun çıkartan ve huzursuz eden insanlarla irtibatlarınızı kopartacaksınız. Sağlıklı ve uzun bir ömrü olacak. Zor zamanlarınız geride kalacak, tartışmalar ve kırgınlıklar sona erecektir ve huzurlu günler yakındadır.

Rüyada Harabe Evin Yıkılması

Başınıza gelebilecek olan kötü olaylara işarettir. Bu olaylar sonucunda bir süre kendinizi iyi hissetmeyeceksiniz ve sizi sıkıntıya sokacaklar. Hayatınızda sizin kontrolünüz dışında kötü olaylar yaşayabilir veya kötü olaylarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Sürekli başınıza gelecek olan aksilikler sinirinizi bozabilir ve sizi sinirlendirebilir. Kederli ve uzun zamanlar için hazırlıklı olun çünkü bu olaylar sizi biraz yıpratabilir.

Rüyada Harabe Okul Görmek

Maddi anlamda çok büyük meblağlar elde edebilirsiniz. Yeni işlere ve ortaklıkların altına girebilirsiniz. Bu ortaklıklar veya fırsatların sonucunda daha büyük paralar kazanıp yeni mevkilere ulaşabilirsiniz. Kendi işinizi kurmak isteyebilir hayaller kurabilirsiniz. Değer verdiğiniz bir akrabanız veya ailenizin bir üyesinin cesaretiyle yeni işlere başvurabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili bir karar verip kısa süreli bir operasyon geçirebilirsiniz.

Rüyada Harabe Eve Taşınmak

Yakın bir zamanda aile yaşantısı düzgün, iş hayatında başarılı, ciddi anlamda güzel paralar kazanan ve sözüne sadık bir insan ile tanışabilirsiniz. Yeni ve güzel bir eve sahip olabilirsiniz. Aile hayatınızın düzene girmesiyle birlikte sizin mutluluğunuz yerine gelecek. Kendiniz için yeni şeyler alacaksınız. Atılacak yeni adımlar sayesinde işinizde profesyonelleşeceksiniz. Kısa süre içerisinde evlenebilirsiniz.

Rüyada Harabe Cami Görmek

Eğer bir hastalıkla savaşıyorsanız yakın bir zaman içerisinde sağlığınıza kavuşacağınıza işarettir. Sizin için sorun yaratan ve birçok konuda sizi meşgul eden bir sorunun üstesinden geleceksiniz. Aile içinde sevinçli bir haberle karşılanacaksınız. Kardeşlerinizle sizin aranızda yaşanan sorunların yakın bir tarihte düzeleceğine işarettir. İşinizi tutkuyla ve severek yapmanız başarı adımlarına sizi daha çok yaklaştırıyor.

Rüyada Harabe Evden Çıkmak

Başınızda olan sorunlardan kurtulacaksınız. Bu sorunlardan kurtulmanız hayatınızı ve sizin düşüncelerinizi düzene sokmak için yeterli olacaktır. Yaşantınız daha güzel ve anlamlı bir hale gelecek ve hayallerinize bir adım daha yaklaşacaksınız. İstediğiniz ve hayal ettiğiniz özgürlüğe kavuşmanızın yakın olduğuna işarettir. Rahat yüzü görmeniz yakındır. Hayattan daha çok keyif alacaksınız ve hayallerinizi kurmaya ve yaşamaya devam edeceksiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git