Rüyada Harabe Görmek

Rüyada Harabe Görmek
28 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.143 kez okundu.

Rüyada harabe görmek, pek hayırlı bir haber olarak sayılmaz. Harabe gören kimsenin hayalleri yıkılır, talipleri bir bir ortadan kaybolur. Harabe gören kimsenin evinde sorunlar baş gösterir. Bu aralar eşinizle kavga edebilir, çocuklarınız hastalığa yakalanabilir. Harabe görülmesi sevgili ile tartışmaya ve iş hayatında beliren sorunlara işaret eder. Yeni bir hayata başlamak için kararlar almak üzeresiniz. Rüyanızda harabeyi gezip içinde bir şeyler aradığınızı görmüşseniz bir sıkıntı var demektir. Geçmişte bıraktığınız bir şeyleri ya da bir kişiyi özlüyorsunuz. Kişinin iş yerini harabe halinde görmesi maddi zarar edeceğini gösterir.

rüyada harabe

Rüyada harabe görmek, kişinin sağlığının bozulacağını söyler. Rüyada görülen harabe ev halkının ya da akrabaların farklı yerlere dağılacağını söyler. Sevgilinizle beraber bir harabeden çıktığınızı görmek karşınıza sorunlar çıkacağını söyler ancak siz birlik olup bu sorunların üstesinden geleceksiniz ve bir yuva kuracaksınız. Çok huzurlu bir aile yaşantınız ve hayırlı evlatlarınız olacak. Rüyada memleketin harabe olduğunu görmek yöneticilerin yeteneksiz insanlar olduğunu gösterir. Evinin bir kısmının harabeye döndüğünü gören kimsenin evinde biri vefat eder. Ya da aileyi yıkacak bir kötü hastalık haberi alacaksınız demektir. Öğrencinin harabe görmesi dertlerle baş etmekte zorlandığını gösterir. Bu gidişle derslerinizin kalması çok olası görünüyor.

Rüyada harabe, genellikle olumsuz durumları çağrıştırır. Harabe gören kişinin evinde türlü dert ve sıkıntılar belirir. Kendisini süslenmiş bir şekilde harabede gören kimsenin hayatında ona ilgi göstermeyen biri var demektir. Bu kişi eşiniz ise şu aralar sizi ihmal ettiğini düşünüyorsunuz. İlgisiz olan kişi sevgiliniz ise ilişkinizi gözden geçirmeye başladınız bile. Rüyada birinin sizi harabeye kitlediğini görmeniz sizi unutmaya çalışan biri var demektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git