Rüyada Hapishane Görmek

Rüyada Hapishane Görmek
27 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.176 kez okundu.

Rüyada hapishane görmek, rüya sahibinin belli bir kural ve disiplin altına gireceğinin fakat bu sürecin sonucunda büyük bir fırsat yakalayacağının işaretçisidir. Gelir düzeyi yüksek bir takım insanlar ile tanışılacağına yorulur. Rüya sahibinin bir tanıdığı sayesinde yeni ortamlara girip, çevresini genişleteceğine delalet eder. Herkes tarafından taktir edilen bir kimse olduğuna, söylediği her sözün dinlendiğine işarettir. Rüyayı gören kişinin, resmi yerlerde adının iyi bir şekilde anıldığının göstergesi de olabilir. Kimi zaman ise yasaklara karşı koyma isteği ve kuralları yıkma olarak da yorumlanır.

Biraz sabır ve çaba ile büyük bir başarıya kucak açılacağına yorulur. Rüya sahibinin bir çok hayalinin olduğuna ve hayalleri ile yaşadığına rivayet edilir. Aldığını gören bir kimse, cömert kişiliği ile bilinen, iyilik yapmaktan çekinmeyen ve yürekli bir insan olarak tanımlanır. Bir öğrenci ise, sınavlarında başarılı olacağına, okul hayatı boyunca sevilen ve taktir edilen bir öğrenci kalacağına işarettir. Yırttığını görme ise, rüya sahibinin hayallerinden vazgeçmiş olduğuna, hayata karşı bir beklentisinin kalmadığına ve ruhsal anlamda çöküntü yaşayacağı bir döneme gireceğine işarettir.

İyi ve verimli bir okul hayatınız olacağına işaret eder. Rüyayı gören kişi genç ise geleceğinden iyi haberler getirir bu rüya. Rüyayı gören kişinin hayatında sahip olduğu iş ve arkadaşlıkları ön plandadır ve güzel bir mesleği olacaktır. Bu meslekten çok güzel paralar kazanacak ve güzel bir yaşam sürecektir. Boş yerine vakit geçirmektense kendine faydası sağlayacak işleri yapmasının meyvelerini zamanla toplayacaktır.

Rüyada Hapishaneye Girmek

Rüyayı gören kişinin insanlar tarafından şan, şöhret ve itibar kazanacağına işarettir. Bol bol para kazanacağına ve hayatında ki olumsuzlukların son bulacağına işarettir. Rüyayı gören kişinin kendisini yoracak zor bir işe gireceğine fakat akrabaları, ailesi, dostları veya sevdikleri tarafından gördüğü desteklerle üstesinden geleceğine işarettir. Farklı iş yollarına atılabilirsiniz, yeniliklere açıksınız.

Rüyayı gören kişinin kişisel başarısı söz konusu olduğunda oluşan hırsı gözle görülür derecede. Hedefleriniz ve hırslarınız uğruna verdiğiniz mücadeleler herkesin dilinde. Hayalleriniz uğruna çabalarken asla umutsuzluğa ve karamsarlığa düşmeyeceksiniz. Mutlaka her istediğinizi ve kafanıza koyduğunuzu gerçekleştireceksiniz ve istediğiniz bir şeyi kaybetmeniz sizi daha da çok hırslandırıyor ve istediğiniz şeye sürüklüyor.

Aşırı derecede hırs yapmanız ve bu hırslarınız doğrultusunda ilerlemeniz size ve çevrenizdekilere zarar verecektir. Unutmayın rakiplerinizin arkanızda kalması tamamıyla sizin kazandığınız anlamına gelmez ani kararlar vermeyin. İşin bir süre düzgün yürüse bile bir süre sonra bazı sıkıntılarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu durum canınızı sıkmasın en yakın süreçte düzelmesi için elinizden geleni yapacaksınız.

Rüyada Hapishaneden Kaçmak

Sıkıntı ve kasveti çağrıştırır. Girip hemen çıkan kimse istediği şeyleri kolayca ele geçirecek demektir. İçinde hapsolduğu düşünceleri vardır bu bu düşüncelerden kurtuluş yolu aramaktadır. Bir öğrencinin görmesi sınıfta kalacağına işarettir. Borç batağına saplanacağınızı işaret eder. Biraz harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Şu sıralar maddi yönden zorlanacak gibisiniz.

Rüyada Kardeşinin Hapisten Çıktığını Görmek

Kardeşin uzun süre yatmış olduğu hapisten vaktinden önce çıkması kariyer açısından bir yükselmeye işarettir. Son zamanlarda yapılmış ya da yapılacak girişimlere dikkat edilmeli, doğru olumlamalarla, hayra yorarak hamleler yapılmalıdır. Çıkar çıkmaz yanınıza gelmesi sizi bu yükselmeye ortak edebilir. Miras konusunda siz ve kardeşinizin payının bereketli olacağına işarettir. Bu bereket ilk zamanlar kendisini göstermeyebilir. Fakat sabırlı olmalısınız. Çünkü ummadığınız kapılar açılacaktır. Size düşen paylarınızı değerlendirmede aceleci davranmamalısınız. kısa vadede sevimli gelen kazançlar, sabırlı olmanız durumunda elde edeceklerinizin yanında bir hiç kalır. Eğer ailenizden kalmış bir altın ya da gayrimenkul varsa ve ondan fayda edinmek istiyorsanız elden çıkarmak yerine, kiralamak gibi çözümlere yönelmelisiniz. Getirisi anlık olarak daha az görünse de ileride çok doğru bir karar aldığınızın farkına varacaksınız.

Kardeş sizinle ilgili bir konu sebebi ile hapse girmiş ise, kırgınlıkların ortadan kalkacağına yorumlanır. Eğer aile içi kırgınlıklar ya da soğukluklar varsa ilk hamleyi atıp, sizin için ne kadar kıymetli olduklarını onlara söylemelisiniz. Belli etmiyor olsalar da sizden bu olumlu adımı bekliyor ve sizi çok özlüyorlar. Özellikle aile içinde gurur, size hiç bir fayda getirmeyecektir. Kardeşiniz bir kavga sebebi ile hapiste ise sülalenin genişlemesine işarettir. Aileye çocuk gelebilir ya da evlenme sebebi ile yeni bir aile inşa edilebilir. Çıkaran bir tanıdığınız ise, o kişinin sizinle yakınlık kurmak istediği, bunun için fırsat kolladığı manasındadır. Ön yargılarınızdan uzaklaşıp, bu yakınlaşma isteğine olumlu bir şekilde bakmalısınız. Sizinle konuşmasına izin vermenizde fayda var. Siz çıkardıysanız, adım atmak isteyen taraf sizsiniz demektir. Daha cesur hamlelerde bulunmalısınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git