Rüyada Hapishane Görmek

Rüyada Hapishane Görmek
27 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 802 kez okundu.

Rüyada hapishane görmek, mutsuzluk demektir. Yaklaşan sorunları ve sıkıntıları temsil eder. Çok dikkatli davranmanız gereken bir döneme giriyorsunuz. Bir kişi rüyasında hapishaneye girdiğini görmüşse bu o kişinin uzun ömürlü olacağına ve sevdikleriyle daha nice zamanlar geçireceğine işarettir. Rüyasında kendi istediği ile hapishaneye girdiğini gören kimse kendini bazı kötülükler korumak istemektedir. Tamamen kapalı bir hapishaneye girdiği görmesi kara haberlere, büyük pencereli ışık alan bir hapishaneye girildiğinin görülmesi de umuda ve kurtuluşa işarettir. Ölü bir yakınını hapishane gören kimsenin o ölen yakının dünyada borçlu olduğu birileri var demektir. Uzak kimsenin bilmediği bir yerde hapishanede olduğunu görmek vefata yorulur. Hapisahanede kaldığını gören kadınsa eğer bu evleneceğine yorulur.

Rüyada Hapishane Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada hapishane

Rüyada hapishane görmek, dedikodu yapan bir kişi tarafından görülmüşse bu onun günah işlendiğine yorulur. Bu rüya ona dert ve sıkıntı getirecektir. Rüyasında hapishaneden kurtulduğunu gören kimse dert ve kederlerinden kurtulur. Farklı bir yorum da hapishaneye giren kişinin dualarının kabul olacağı şeklindedir. Hapishanede olduğunu gören kimsenin işleri bozulur hep ters gider. Rüyanızda hapishane görmüşseniz ayrılamadığınız bir sevgiliniz var demektir. Bir türlü ondan ayrılamıyorsunuz ve ona saplanmış durumdasınız. Ondan kaçmaya çalıştıkça daha çok bağlanıyorsunuz. Bir çıkmaza girmiş gibisiniz.

Rüyada Hapishane Görmek Ne Demek ?

Rüyada hapishane, sıkıntı ve kasveti çağrıştırır. Hapishaneye girip hemen çıkan kimse istediği şeyleri kolayca ele geçirecek demektir. Rüyasında hapishane gören kişinin, içinde hapsolduğu düşünceleri vardır bu bu düşüncelerden kurtuluş yolu aramaktadır. Bir öğrencinin rüyasında hapishane görmesi sınıfta kalacağına işarettir. Rüyada görülen hapishane borç batağına saplanacağınızı işaret eder. Biraz harcamalarınıza dikket etmeniz gerekebilir. Şu sıralar maddi yönden zorlanacak gibisiniz.

Rüyada Hapishane

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada hapishane görmenin anlamı ve hapishane rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git