Rüyada Hapishane Görmek

Rüyada Hapishane Görmek
27 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.107 kez okundu.

Rüyada hapishane görmek, mutsuzluk demektir. Yaklaşan sorunları ve sıkıntıları temsil eder. Çok dikkatli davranmanız gereken bir döneme giriyorsunuz. Kişinin uzun ömürlü olacağına ve sevdikleriyle daha nice zamanlar geçireceğine işarettir. Rüyasında kendi istediği ile girdiğini gören kimse kendini bazı kötülükler korumak istemektedir. Tamamen kapalı olana girdiği görmesi kara haberlere, büyük pencereli ışık alan bir hapishaneye girildiğinin görülmesi de umuda ve kurtuluşa işarettir. Ölü bir yakınını burada gören kimsenin o ölen yakının dünyada borçlu olduğu birileri var demektir. Uzak ve kimsenin bilmediği bir yerde olduğunu görmek vefata yorulur. Burada kaldığını gören kadınsa eğer bu evleneceğine yorulur.

Rüyada Hapishaneye Girmek

Dedikodu yapan bir kişi tarafından görülmüşse bu onun günah işlendiğine yorulur. Bu rüya ona dert ve sıkıntı getirecektir. Kurtulduğunu gören kimse dert ve kederlerinden kurtulur. Farklı bir yorum da kişinin dualarının kabul olacağı şeklindedir. Kimsenin işleri bozulur hep ters gider. Ayrılamadığınız bir sevgiliniz var demektir. Bir türlü ondan ayrılamıyorsunuz ve ona saplanmış durumdasınız. Ondan kaçmaya çalıştıkça daha çok bağlanıyorsunuz. Bir çıkmaza girmiş gibisiniz.

Rüyada Hapishaneden Kaçmak

Sıkıntı ve kasveti çağrıştırır. Girip hemen çıkan kimse istediği şeyleri kolayca ele geçirecek demektir. İçinde hapsolduğu düşünceleri vardır bu bu düşüncelerden kurtuluş yolu aramaktadır. Bir öğrencinin görmesi sınıfta kalacağına işarettir. Borç batağına saplanacağınızı işaret eder. Biraz harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Şu sıralar maddi yönden zorlanacak gibisiniz.

Rüyada Kardeşinin Hapisten Çıktığını Görmek

Kardeşin uzun süre yatmış olduğu hapisten vaktinden önce çıkması kariyer açısından bir yükselmeye işarettir. Son zamanlarda yapılmış ya da yapılacak girişimlere dikkat edilmeli, doğru olumlamalarla, hayra yorarak hamleler yapılmalıdır. Çıkar çıkmaz yanınıza gelmesi sizi bu yükselmeye ortak edebilir. Miras konusunda siz ve kardeşinizin payının bereketli olacağına işarettir. Bu bereket ilk zamanlar kendisini göstermeyebilir. Fakat sabırlı olmalısınız. Çünkü ummadığınız kapılar açılacaktır. Size düşen paylarınızı değerlendirmede aceleci davranmamalısınız. kısa vadede sevimli gelen kazançlar, sabırlı olmanız durumunda elde edeceklerinizin yanında bir hiç kalır. Eğer ailenizden kalmış bir altın ya da gayrimenkul varsa ve ondan fayda edinmek istiyorsanız elden çıkarmak yerine, kiralamak gibi çözümlere yönelmelisiniz. Getirisi anlık olarak daha az görünse de ileride çok doğru bir karar aldığınızın farkına varacaksınız.

Kardeş sizinle ilgili bir konu sebebi ile hapse girmiş ise, kırgınlıkların ortadan kalkacağına yorumlanır. Eğer aile içi kırgınlıklar ya da soğukluklar varsa ilk hamleyi atıp, sizin için ne kadar kıymetli olduklarını onlara söylemelisiniz. Belli etmiyor olsalar da sizden bu olumlu adımı bekliyor ve sizi çok özlüyorlar. Özellikle aile içinde gurur, size hiç bir fayda getirmeyecektir. Kardeşiniz bir kavga sebebi ile hapiste ise sülalenin genişlemesine işarettir. Aileye çocuk gelebilir ya da evlenme sebebi ile yeni bir aile inşa edilebilir. Çıkaran bir tanıdığınız ise, o kişinin sizinle yakınlık kurmak istediği, bunun için fırsat kolladığı manasındadır. Ön yargılarınızdan uzaklaşıp, bu yakınlaşma isteğine olumlu bir şekilde bakmalısınız. Sizinle konuşmasına izin vermenizde fayda var. Siz çıkardıysanız, adım atmak isteyen taraf sizsiniz demektir. Daha cesur hamlelerde bulunmalısınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git