Rüyada Hançer Görmek

Rüyada Hançer Görmek
10 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.263 kez okundu.

Rüyada hançer görmek, düşman ile yorumlanır. Rüya sahibinin güç, kuvvet toplaması gerektiğini gösterir. İçi atılan öfke ve kızgınlığa işarettir. Kişinin içinde olanları dışa vurması ile yorumlanır. Kazanılmak istenilen savaştan zafer elde edileceğine işarettir. Kişinin uzun süredir dargın olduğu bir yakınıyla konuşup, barışacağına delalet eder.

Kişinin hançer elindeyse güç ile yorumlanır. Fakat başka bir insanda görülen hançer üzücü olaylar yaşayacağına işarettir. Kişi hiç beklemediği kişiden kazık yiyeceği ile yorumlanır. Büyük bir hata yaptığına işarettir. Ayrıca kişinin iyilik yapıp karşılığını görmesiyle yorumlanır. Parlak ve temiz hançer ise işlerinin yoluna gideceğine, ferah günler yaşayacağına işarettir. Fakat paslı ve kirli hançer gerilemeye, huysuzluğa ve olumsuzluklara işarettir. Kişinin kırıcı davranışları yüzünden yalnız kalacağına delalet eder. Kimi zaman ise boşluk ile yorumlanır. Kişinin boşluğa düşeceğine, iş sıkıntısı çekeceğine ve sıkılacağına işarettir. Kimi zaman ise rüya sahibinin yüksek mevkide olacağına ve yönetici konumuna geleceğine delalet eder. Aynı zamanda yolunda giden işlerin bir anda ters düz olacağı ile yorumlanır.

Rüyada Hançerlenmek

Kimi zaman ise yenilgidir. Kişinin işlerinin bozulacağı ile yorumlanır. Yanlış arkadaşlık ve dostluk ile de yorumlanabilir. Güçlü bir yapıya sahip olmanın göstergesidir. Rüya sahibinin her şeye rağmen ayakta kaldığını işaret eder. Pes etmemektir. Kişinin yenilgiyi kabul etmeyip uğraşması gerektiğine işaret eder. Sivri dile delalet eder. Kişinin söyledikleri ve söyleyecekleri ile insanları kırdığını gösterir. Kimi zaman ise vefasızlıktır. Beklenilen fakat gelmeyen bir telefon ile yorumlanır. Yapılan iyiliklerin karşılığını beklemeye işarettir.

Rüyada Altın Hançer Görmek

Hayatınızda ki değer verdiğiniz ve sizi sevmeyen birtakım insan tarafından sizin canınızı sıkacak ve sizi zor duruma sokacak olaylar yaşanacak. Rüyayı gören kişinin rahatı kaçacak ve huzuru bozulacak. Bir süreliğine insanlardan uzaklaşabilirsiniz ve tek takılmaya başlayabilirsiniz. Çevrenizde kimseyi görmemek istemeniz sizi seven insanları huzursuz edebilir ve onları ciddi anlamda telaşlandırabilir.

Rüyada Gümüş Hançer Görmek

Hayatınızda karşılaştığınız bazı yenilikler ve insanlar size hayırlı bir şekilde gelerek sizi mutlu edecektir. Kaybettiğiniz sağlığınızı yakın bir tarihte tekrar kazanacağınıza delalet etmektedir. Bol kazanca ve onu mutlu edecek nimetlere kavuşacağına habercidir. İş hayatında ki omuzlarında olan yükleri hafifleyecek ve kendisine olan özgüveni artacaktır. Hayatınızda ki birkaç sorunun düzelmesi an meselesi.

Rüyada Taşlı Hançer Görmek

Hayatınızda olan iyi niyetli ve yardımsever insanlarla güzel işlere adım atacağınıza işarettir. Bu rüyanın sahibinin hayatı genel olarak huzur ve güven içerisinde geçecek demektir. Sizin için hayırlı olanı ve hayırlı olacak her türlü işi kendinize çekiyorsunuz. Düşmanlarınız sinsi ve güvenilmez. Arkanızda çevrilen planların ve konuşmaların haddi hesabı yok dikkatli olmanızda fayda var.

Rüyada Hançer Hediye Edilmesi

Yüksek bir makamdan sizin hakkınızda gelecek olan karara veya da emire işarettir. Size büyük bir görev veya makam verilmesi an itibaridir. Bu gücü hissettikten sonra bilge ve işini bilen hafif yaş almış bir meslektaşınızı işinden etmek isteyebilirsiniz. Gücünüzün size şekil vermesine izin vermeyin onun yerine siz onu yönetin o zaman güç sizde olur.

Rüyada Hançer Elde Etmek

Bu rüyayı gören kişinin toplum içerisinde ki yükselen makamı ve kazandığı saygınlığı göze batmaktadır. Bilinçsiz bir şekilde bilginiz olmayan bir konuda sizi ve çevrenizde ki insanları gerçekten üzecek günahlar işleyebilir, suçlara tanıklık edebilirsiniz. Karakterinizde belirgin bir şekilde göze çarpan kibirliliğiniz çevrenizde ki insanları da canından bir hayli bezdirmiş gibi duruyor.

Rüyada Hançerlenmek

Rüyayı gören kişi bekâr ise ve kalbini dolduracak kişiyi arıyorsa eğer yakın bir zamanda karşısına çıkacak insanla uzun ve mutlu bir ilişkisi olacak gibi duruyor. Elinize yakın bir zamanda çok değerli hem maddi hem de manevi alamda bir eşya veya rüyayı gören kişinin bir sıkıntısı giderecek kadar para geçmesine işarettir. Karşınıza çıkan insanlara dikkat etmeniz ve size nasıl davranılıyorsa sizin de onlara öyle davranmanız gerekmektedir.

Rüyada Hançer Saplamak

Bu rüyayı gören kişinin maddi durumu iyi ise karşısına çıkacak maddi bir krizde maddi durumu zarar görebilir. Fakat bu rüyayı gören kişi eğer maddi anlamda biraz sıkıntılı biri ise yakın zamanda karşısına çıkacak olan bir fırsatla veya bir olayla çok güzel meblağlar elde edebilir. Eğer hançeri saplarken kendinizi görüyorsanız elinizde ki değer verdiğiniz şeyleri kaybedeceğiniz anlamına gelmektedir.

Rüyada Tarihi Hançer Görmek

Rüyayı gören kişinin maddi değerlere önem vermeye başlayacağı anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişi ibadet ve itaat ile meşgul olmaya başlayacak ve dünyevi olaylardan uzak duracaktır. Maddi anlamda kendini huzurlu bulduğu yerlerde kalmak isteyecek ve bir arayışa girecektir. Kendini rahat ve güvende hissettiği insanlarla beraber olacaktır ve hayatında ki insanlara düzenleyecektir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git