Rüyada Hançer Görmek

Rüyada Hançer Görmek
10 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.124 kez okundu.

Rüyada hançer görmek, düşman ile yorumlanır. Rüya sahibinin güç, kuvvet toplaması gerektiğini gösterir. Hançer görmek içi atılan öfke ve kızgınlığa işarettir. Kişinin içinde olanları dışa vurması ile yorumlanır. Hançer görmek kazanılmak istenilen savaştan zafer elde edileceğine işarettir. Kişinin uzun süredir dargın olduğu bir yakınıyla konuşup, barışacağına delalet eder.

Rüyada Hançer Görmek Ne Anlama Gelir ?rüyada hançer

Rüyada hançer görmek kimi zaman ise yenilgidir. Kişinin işlerinin bozulacağı ile yorumlanır. Yanlış, arkadaşlık ve dostluk ile de yorumlanabilir. Güçlü bir yapıya sahip olmanın göstergesidir. Rüya sahibinin her şeye rağmen ayakta kaldığını işaret eder. Rüyada hançer görmek pes etmemektir. Kişinin yenilgiyi kabul etmeyip uğraşması gerektiğine işaret eder. Hançer görmek sivri dile delalet eder. Rüya sahibinin söyledikleri ve söyleyecekleri ile insanları kırdığını gösterir. Kimi zaman ise vefasızlıktır. Beklenilen fakat gelmeyen bir telefon ile yorumlanır. Rüyada görülen hançer yapılan iyiliklerin karşılığını beklemeğe işarettir.

Rüyada Hançer Görmek Ne Demek ?

Rüyada hançer sahibinin elindeyse güç ile yorumlanır. Fakat başka bir insanda görülen hançer üzücü olaylar yaşayacağına işarettir. Hançer ile vurulduğunu gören kişi hiç beklemediği kişiden kazık yiyeceği ile yorumlanır. Rüya sahibinin hançeri kendine sapladığını görmesi büyük bir hata yaptığına işarettir. Hançeri başkasına sapladığınızı görmek kişinin iyilik yapıp karşılığını görmesiyle yorumlanır. Parlak ve temiz hançer görmek işlerinin yoluna gideceğine, rüya sahibinin ferah günler yaşayacağına işarettir. Fakat rüyada paslı ve kirli hançer görmek gerilemeye, huysuzluğa ve olumsuzluklara işarettir. Rüyada ki hançer rüya sahibinin kırıcı davranışları yüzünden yalnız kalacağına delalet eder. Hançer kimi zaman ise boşluk ile yorumlanır. Rüyada görülen hançer rüya sahibinin boşluğa düşeceğine, iş sıkıntısı çekeceğine ve sıkılacağına işarettir. El de gezdirilen hançer ise rüya sahibinin yüksek mevkide olacağına ve yönetici konumuna geleceğine delalet eder. Hançeri yeri fırlatmak ise yolunda giden işlerin bir anda ters düz olacağı ile yorumlanır.

Rüyada Hançer

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada hançer görmenin anlamı ve hançer rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git