Rüyada Hamile Görmek

Rüyada Hamile Görmek
8 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 792 kez okundu.

Rüyada hamile görmek, güzel bir geleceğe delalettir. Rüyada hamile bir kadın görmek genellikle güzel şeyler yaşanacağına, kısa bir zaman içinde çok güzel bir haber alınacağına işarettir.Hamile bir kadının ölü çocuk doğurduğunu görmek, sanılanın aksine kötü günleri arkada bırakmak demektir. Hatta ailenize yeni bir bebek gelebileceğine işarettir.

Rüyada Hamile Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada hamile

Rüyada hamile görmek, genellikle iyi yorumlanan bir kavramdır. Fakat etrafınızdaki bazı sinsi kişilere karşı daha uyanık ve tetikte olmanız gerektiğini gösterir. Hamile kadının kutsallığı ve toplumumuzdaki yeri gereğince bu sembolü görmek, hayatınızın yeni ve güzel olaylara gebe olduğunu size gösterir. Ayrıca hamile bir kadın görmek; size karşı güzel hisler besleyen birinin olduğunu ve size açılmak için fırsat kolladığının da  habercisidir. Çoğu zaman iyi yorumlansa da aslında çevrenizdeki insanların sandığınız kadar masum olmadığının ve arkanızdan konuştuğunun da habercisi olabilir.

Rüyada Hamile Görmek Ne Demek ?

Rüyada hamile, anneliğin kutsallığından ve bebeğin masumluğundan dolayı iyi olaylara işaret eder. Hamilelik ile ilgili bir diğer yorum ise çevrenizde size iyi görünen birilerinin arkanızdan konuştuğuna ve size kötü hisler beslediğine yorulur. Hamile bir kadının acı çektiğini görmek; güzel günlerin gelmek üzere olduğu şeklinde yorumlanır. Rüyada kanlı yeni bir çocuk görmek ise zor günlerin kıza bir zaman sonra atlatılacağına ve sizi çok güzel günlerin beklediğine delalettir. Rüyada karnı çok şişmiş bir hamile bayan görmek; yüzünüze gülüp arkanızdan konuşan birileri olduğunun ya da olabileceğini  göstergesidir.

Rüyada Hamile

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada hamile görmenin anlamı ve hamile rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git