Rüyada Hamam Görmek

Rüyada Hamam Görmek
25 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.355 kez okundu.

Rüyada hamam görmek, birden fazla anlama gelmektedir. Bekar bir insanın görmesi evlenip yuva kuracağına, havuzların sayısınca çocuğu olacağına yorulur. Sık girip çıkmak yapılan bir günahta ısrarcı olduğunuzu göstermektedir. Girip yıkanıp tertemiz çıktığını gören kişi için hayırlı haberler vardır. Bu rüya bir kadından ya da borçlarınızdan kurtulacaksınız demektir. Zifiri karanlık olması hapis hayatına işaret eder. Rahatlamış bir biçimde güzel kokular yayarak çıktığını gören kimsenin Allah günahlarını affeder. Kalabalık, kadın erkek karışık olduğunu görmek büyük bir günaha , yaşanılan yerde hayasızca bir olayın gerçekleşeceğine yorulur. Bu olay çevre halkı tarafından çok ayıplanacaktır. Ocağının görülmesi hayıra yorulur. Bu kişi makam mevki sahibi olacak olan bir kişidir.

Rüyada Hamamda Yıkanmak

Bir erkek tarafından görüldü ise bu rüya onun mahremine işarettir. Evli ise karısını bekar ise kız kardeşini gösteriyor olabilir. Sıcaklığı kişinin mahreminden dolayı sorunlar yaşayacağını gösterir. Boğucu bir havasının olması sıkıntı ve kederi getirir. Hastanın girmesi hastalığının artacağına, çıktığını görmesi de şifa bulacağına yorulur. Kendine yer edinen birinin bir kadınla günah işlediği söylenir. Bu günah halk arasında gittikçe yayılacaktır.

Ailecek yapılacak bir yolculuğu gösterir. Bu dönemde yaşadığınız sağlık sorunlarınız da son bulacaktır. Rüyanızda birinin size verdiğini gördüyseniz size yoğun duygular besleyen biri vardır ve bu kişi harekete geçmek için sizden olumlu bir haber bekliyordur.

Rüyada Hamama Gitmek

Kalabalık olması sizin içinde çok rahat biri olduğunuzu gösterir. Hamamda şırıl şırıl suların aktığını görmeniz mallarınızın artacağını göstermektedir. Girilen hamamın soğuk olması rüya sahibinin maddi durumunun iyi olmadığını söyler. Hamamda üzerinize kaynar su döküldüğünü görmeniz ise yaklaşan bir felaketin habercisidir. Rüyadaki diğer ayrıntılara göre iyiye de yorumlanabilir kötüye de. Genellikle bayanlar tarafından gelen bir sıkıntıya yorulur. Yıkanıp beyaz giysiler giydiğini gördüğünüz kişi vefat edecektir. Cehennemi, düşmanları ve kötü kadınların olduğu yerleri simgeleyebilir.

Rüyada Hamam Taşı Görmek

Müjdeli bir haber olarak yorumlanır.Kişi çok sevdiği bir arkadaşının evliliğin haberini alabilir. Bir arkadaşının işle alakalı sevincini paylaşabilir. Arkadaşınızın sağlığa kavuştuğu haberini alabilirsiniz. Evli iseniz yakın bir dostunuzun evlat sahibi olacağını duyabilirsiniz. Güzel haberlerin paylaşılacağı anlamlı bir dönemi işaret eder. Kişi hükumet işleri ile uğraşacak anlamına gelir. Bir iş yeri açacaksanız belediyeye uğrayabilirsiniz. Vergi için başvurularda bulunabilirsiniz. Yeni bir okula kayıt yaptırabilirsiniz. Yeni bir kurs için evrak toplayabilirsiniz. Mahkemesi olanlar için de yoğun geçecek bir dönemdir.hukuksal konular da gündeminizde olabilir.

Rüyada Hamam Kesesi Görmek

Hastalık ya da tedavi dönemi olarak yorumlanır. Kişi hayatındaki olumsuzluklara karşı direnç gösterecektir. Tedavi sürecinde olan hastalar dirençli olup hastalığı yeneceklerdir. Güçlü davranan bu dönemden  mutlu çıkacaktır. Hasta olan bir yakının yanında bulunup ona güç verebiliriz. Moralin yüksek tutulması gereken bir dönem. Kişi giriştiği bir işte başarısız olabilir ya da ciddi bir maddi zarara uğrayabilir. Bunun yanı sıra, kişi tüm zorlukları ardında bırakarak yeni bir gelecek kurabilir.

Yakın zamanda güzel bir haber alacağınızı söyler. Bu haber ailenizden olabileceği gibi arkadaş çevrenizden de olabilir. Siz bu yeni habere çok sevineceksiniz. Yolunda giden bir birlikteliği olan kişinin görmesi, yeni bir hayata atılan ilk adımlar olabilir. Sürpriz bir evlenme teklifi alabilirsiniz. Evli bir bayanın görmesi, bebek habercisi olabilmektedir.

Rüyada Hamam Yaptırmak

Rüya sahibinin bu ara çevresinden daha çok kendi iç dünyasında bir hayli savaş veriyor olduğunu ve eğer bir dur demez ise de kendine oldukça çok zarar verecek olduğunu da ifade eder iken sizlere bir uyarı olarak da gösterilmektedir. İnsan eğer susar ve her şeyi içerisinde yaşar ise daha çok acı çekecek olmasının yanı sıra sadece iç karışıklıkları ile kendini bitirmek yerine etrafında yer alan insanlara da fazlası ile bu durumu yansıtacağı için de çevresindeki insanları da bir hayli yıpratacaktır. Oldukça zorlu geçen bu zaman dilimleri rüya sahibini oldukça çok etkiliyor olabilir iken eğer tek başına da aşamıyor ise bu konuda ona yardım edecek birine de danışması gerekmektedir. Eğer böyle bir şey olmadığını da biliyor ise birilerine anlatarak da kendi yükünü de hafifletmesi gerektiğini yoksa sonucunun hem fazlası ile kayıplar hem de hastalık olduğu anlamına da gelmektedir.

Rüyada Tellak Görmek

Sadece insanın kendi ile olan iç savaşını da değil başkası ile olan savaşını da anlatabilir. Sizlerin hem çok sevdiği hem de çok değer veriyor olduğu biri ile de tartışma gibi olması hoş olmayan durumlar içerisine de girilebilecek olduğu anlamına da gelmektedir. Bu zaman dilimleri içerisinde eğer kendinize hakim olmayı ya da çevrenizdekilere de hoş görü ile yaklaşmayı da denemez iseniz daha çok kendinizin kayıplara uğrayacak olduğunuzu da bilmelisiniz.

Rüyada Hamam Yapmak

Sizlerin bu sıralar geçmişte yapmış olduğunuz bir hatanın tekrardan da gün yüzüne de çıkarak sizleri biraz daha zorlayacak olduğuna da işaret olmaktadır. Sevdiğiniz ya da sizleri tam anlamı ile sevmiş olan arkadaşları, aileyi ya da sevgililerinizi gerçekten çok üzmüş olmanızın yanı sıra bir de çalışıyor olduğunuz iş yeri sahipleri ile de sıkıntılı olan bir durumunuzu da simgelemektedir. Bunları artık düzeltiyor olmak sadece sizlerin elleri içerisinde olan bir şey olduğu için de bu dönem içerisinde gerçekten de sizlerin oldukça da temkinli bir şekilde de olmanız gerekmektedir.

Rüyada Hamam Aramak

Birinden yardım istediğinizi de görüyor olabilirsiniz. Bu da sizlerin o rüyada görmüş olduğunuz kişinin sizlere de bir hayli kırılmış bunun yanı sıra da sizlerin bir an önce hatasını da anlayarak telafi etmeniz gerektiğini de işaret etmektedir. Eğer bu durumu sizler de farkına vararak en kısa sürede de telafi etmek için de çaba sarf etmez iseniz de o kişiyi de kaybedilecek olduğunuzun da göstergesi olmaktadır. Uzun süredir devam eden ilişkinizi artık evliliğe dönüştürme kararı almışsınız. Bu güzel habere aileniz ve arkadaşlarınız çok mutlu olmuş gibi görünüyor. Şimdi sizi tatlı ve telaşlı bir koşuşturma bekliyor. Bu zorlu süreçte sabırla ve anlayışla hareket etmelisiniz. Yok yere sevgilinizle yersiz tartışmalara girmekten kaçının. Arkadaşlarınızdan yardım almanız, işlerini daha da kolaylaştıracaktır.

Rüyada Hamamda Keselenmek

Hayatınızdaki engelleri bir bir aşacağınıza dalalettir. Zor zamanlar geçirmekte olduğunuzu, ancak sabrettiğiniz takdirde çok güzel olaylarla karşılaşacağınızı ve yaşadığınız sıkıntıları unutacağınızı gösterir. Çevrenizdeki insanların sizi içinde bulunduğunuz sıkıntılı durumlardan kurtarmak için seferber olacağını müjdeler.

Hiç beklemediğiniz yerlerden dahi yardım görecek ve toparlandığınızda bu yardımların karşılığını fazlasıyla vereceksiniz. Yaşadığınız zorlukların sizi güçlendireceğini ve adeta yeniden doğacağınızı gösterir. Maddi anlamda çektiğiniz sıkıntılar son bulacak ve hangi işi yaparsanız yapın çok iyi sonuçlarla beraber yüklü miktarda kazançlar elde edeceksiniz. Sabrınızı ve sakinliğinizi koruduğunuz sürece sıkıntıların yavaş yavaş azaldığını, üzerinizdeki kara bulutların dağılmaya başladığını göreceksiniz. Size yük olan, önünüzü kesmeye çalışan insanları hayatınızdan çıkaracağınıza dalalettir. İnsanlarla ilişkinizi yeniden gözden geçirecek ve çok güvendiğiniz birçok insanın aslında size zarar vermek için uğraştıklarını fark edeceksiniz.

Rüyada Hamam Temizlemek

Size zarar veren insanları hayatınızdan çıkarırken bir yandan da yeni arkadaşlar edinecek ve hayatınızdan çıkan insanların yerlerini çok daha iyileriyle dolduracaksınız. Ailenizden büyük yardım görecek, sıkıntılı zamanlarınızda sizden hiçbir şekilde desteklerini esirgemediklerini fark ederek mutlu olacaksınız.Kötü insanları hayatınızdan çıkarıp yerlerine iyi insanları alarak aslında hayatınızda büyük bir temizlik gerçekleştireceğinize dalalet eder. Bu değişiklikle beraber, hayatınıza aldığınız yeni insanlar sıkıntılarınızdan kurtulmanız için size sürekli yardım edecek. Sorunun kaynağı olan kötü niyetli insanlardan sonsuza kadar kurtulacaksınız. Uzun yıllardır görmediğiniz aile fertleriyle bir araya gelecek ve bir daha asla ayrılmayacaksınız.

Rüyada Hamamda Yüzmek

Hem sağlık hem de maddi anlamda oldukça güçlü olan biri olduğunuzu göstermektedir. Sizler maddi anlamda her ne kadar güçlü olur iseniz olun fiziki olarak daha da güçlü olduğunuzu gösterir iken bir de bunun yanı sıra tüm maddi gücünüzü de fiziki gücünüz ile de kazanıyor olduğunuzu da göstermektedir. Hiçbir işinize de ne hile ne de yalan gibi kötü olan durumları da karıştırmıyor olmanız da sizlerin daha çok işlerinin yolunda gitmesine de yardımcı olmaktadır. Oldukça iyi niyetli biri oluşunuzu işlerinize de yansıtıyor olmanızdan dolayı da nasıl bir ortama girer iseniz girin her an kazanan daima siz oluyorsunuz ve bu da sizlerin oldukça güçlü olan yapısından kaynaklanmaktadır. Sizler hayatınız boyunca böyle gider iseniz de her girdiğiniz ortamda birinciyi ikinci yapacak olduğunuzu da gözler ardına atmamanız gerektiğini unutmayın.

Büyük bir servetin ve oldukça büyük olan bir mirasın da habercisi olmaktadır. Bunlardan da öte sizler sadece maddi olan değerlere de değil manevi olan değerlere de bir hayli önem veren insanlar arasında yer almanızdan dolayı da sizler için oldukça güçlü olan manevi değerlerin geliyor olduğu da gözlenmektedir. Bu zamanları en iyi şekilde değerlendirmeniz amacı ile sizlerin rüyanızda görmüş olduğunuz anlamına da gelmektedir.

Rüyada Hamam Kurnası Görmek

Rüya sahibinin bol kazançlı ve bereketli bir döneme gireceğini, uzun süredir çabaladığı ve gerçekleşmesini beklediği işlerinin hayırlar ile sonuçlanacağını, aile ve iş yaşamında arzuladığı yaşama kavuşacağını gösterir. Ayrıca uzunca bir zamandır kötü giden şansının artık döneceği ve hayatta çeşitli alanlarda başarılar yakalayacağı, tüm olumsuz durumların son bulacağı şeklinde de tabir edilir.

Kişinin gerek aile gerekse de arkadaş ortamında daha fazla sosyal olmaya ihtiyaç duyduğunu, sosyalleştiği takdirde iş yaşamında karşılaştığı huzursuzlukların daha rahat üstesinden geleceği şeklinde yorumlanır. Bu huzursuzlukların doğuracağı ağır ve yıpratıcı sonuçlardan sosyalleşmesi sayesinde daha az zararla kurtulacağının da göstergesi olabilir bu rüya.

Rüyada Hamamda Havuza Girmek

Sosyalleşme hususunda atılacak olan adımların habercisidir. Rüya sahibinin aile ve arkadaş ortamını bir kez daha gözden geçirmesi gerektiğine, eğer küçük olarak nitelendirebileceği sorunlar varsa bile bu sorunları çözmesi gerektiğine delalettir. Daha sorunun başındayken çözüm getirilmez ise, ileride baş edilmesi zor olabilecek sorunlar haline gelebilir. Hayırlı ve kendisinden razı olunan bir evlada, duygusal problemleri olan bir yakının bu problemlerinin rüya sahibi aracılığı ile son bulmasına, hak edilen şöhret ve üne kavuşmaya da işaret etmektedir. Farklı bir açıdan bakılırsa, çekilen zorluklar neticesinde mutluluk ve huzur elde etmeye, sıkıntılar sonucunda elde edilen mal ve mülke işarettir.

Rüyada Hamam Yaptırdığını Görmek

Zor şartlarda kazanılan beceriye, çektiği sıkıntıların karşılığını alarak ulaştığı maddi kazanca ve itibara, uzun vadede ulaştığı toplu kazanca ve sıkıntılar çekerek bir kazanç sağladığına işarettir. Bu rüyanın olumsuz yorumları olarak ise bir arkadaşınızın veya dostunuzun anlayışsızlığından dolayı üzüntü yaşayacağınız şeklinde tabir edilmiştir. Ayrıca uzun süre zorluklar çekip çok fazla çalıştıktan sonra elde edilen ve hak edilen başarıya delalettir. Bu rüya ile ilgili yapılan diğer olumsuz yorumlar ise bu rüya sahibinin üzüntü, sıkıntı ve hatalara düşerek önce üzüleceği ve daha sonra birçok üstün başarı, hayırlı kapılardan ulaşacağı işler ve büyük itibar sahibi olabilmesi tabiri yapılmıştır. Bu güzel sonuçları elde etmek için bazı hatalar düşebilir ya da bazı sıkıntılar yaşayabilir. Ama sonucu en güzel ve en hayırlı biçimde biterek rüya sahibi mutlu olacak diye tabir edilmiştir.

Rüyada Hamamda Yıkandığını Görmek

Yolculuk olarak yorumlanır. Şu sıralar şehir içine veya şehir dışına bir yolculuğunuz söz konusu olabilir. Bu yolculuğunuzda hava ya da deniz yolunu kullanacak olabilirsiniz. Bekar ise evlenip yaşadığı yerden başka bir yere yerleşeceği anlamına gelir. Öğrencinin görmesi, bir okul gezisine ya da tahsili için bir başka şehre gideceğine yorumlanır. Aldığını gören kimsenin aklından uzaklarda yaşama isteği geçiyordur. Bu aralar akraba ziyaretine gidebilir ya da uzun zamandır görmediğiniz bir yakınınız sizin yanınıza gelebilir. Zorlanmadan kolay yoldan para kazanılacağını göstermektedir. Bu kazanç size kalan bir miras ya da bir şans oyunundan olabilir. Bu para yüklü bir miktar olacak ve sizi borçlarınızdan kurtaracaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git