Rüyada Hamam Görmek

Rüyada Hamam Görmek
25 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 956 kez okundu.

Rüyada hamam görmek, birden fazla anlama gelmektedir. Bekar bir insanın rüyasında hamam görmesi evlenip yuva kuracağına, hamamdaki havuzların sayısınca çocuğu olacağına yorulur. Rüyada hamama sık girip çıkmakyapılan bir günahta ısrarcı olduğunuzu göstermektedir. Hamama girip yıkanıp tertemzi çıktığını gören kişi için hayırlı haberler vardır. Bu rüya bir kadından ya da borçlarınızdan kurtulacaksınız demektir. Görülen hamamın zifiri karanlık olması hapis hayatına işaret eder. Rüyada hamamdan rahatlamış bir biçimde güzel kokular yayarak çıktığını gören kimsenin Allah günahlarını affeder. Görülen hamamın kalabalık, kadın erkek karışık olduğunu görmek büyük bir günaha , yaşanılan yerde hayasızca bir olayın gerçekleşeceğine yorulur. Bu olay çevre halkı tarafından çok ayıplanacaktır. Rüyada hamamın ocağının görülmesi hayıra yorulur. Bu kişi makam mevki sahibi olacak olan bir kişidir.

Rüyada Hamam Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada hamam

Rüyada hamam görmek, bir erkek tarafından görüldü ise bu rüya onun mahremine işarettir. Evli ise karısını bekar ise kız kardeşini gösteriyor olabilir. Hamamın sıcaklığı kişinin mahreminden dolayı sorunlar yaşayacağını gösterir. Hamamın boğucu bir havasının olması sıkıntı ve kederi getirir. Hastanın rüyada hamama girmesi hastalığının artacağına, hamamdan çıktığını görmesi de şifa bulacağına yorulur. Hamamda kendine yer edinen birinin bir kadınla günah işlediği söylenir. Bu günah halk arasında gittikçe yayılacaktır. Rüyada girilen hamamın kalabalık olması sizin içinde çok rahat biri olduğunuzu gösterir. Hamamda şırıl şırıl suların aktığını görmeniz mallarınızın artacağını göstermektedir. Girilen hamamın soğuk olması rüya sahibinin maddir durumunun iyi olmadığını söyler. Hamamda üzerinize kaynar su döküldüğünü görmek yaklaşan bir felaketin habercisidir.

Rüyada Hamam Görmek Ne Demek ?

Rüyada hamam, rüyadaki diğer ayrıntılara göre iyiye de yorumlanabilir kötüye de. Genellikle hamam bayanlar tarafından gelen bir sıkıntıya yorulur. Hamamda yıkanıp beyaz giysiler giydiğini gördüğünüz kişi vefat edecektir. Rüyada hamam, cehennemi, düşmanları ve kötü kadınların olduğu yerleri simgeleyebilir.

Rüyada Hamam

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada hamam görmenin anlamı ve hamam rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git