Rüyada Hamal Görmek

Rüyada Hamal Görmek
24 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 825 kez okundu.

Rüyada hamal görmek, sıkıntı ve kedere işaret eder. Aynı zamanda yumuşak huylu bir kişiliği simgeler. Bu kişi siz veya etrafınızdaki birisi olabilir. Rüyasında kendisinin hamal olduğunu gören kimsenin eğer yükü hafifse bu iyiye yorulur. Bu iyi haber bir yerden menfaat sağlayacaksınız demektir. Rüyasında ağır bir yükün altında ezildiğini gören kimsenin çok fazla günah işlediği söylenir. Rüyasında para karşılığında hamallık yaptığını gören kimsenin derdi artacak demektir. Eğer para almadan halinden memnun bir şekilde hamallık yaptığını gören kimsenin çevresinde çok yardımsever biri olarak bilindiği düşünülür. Hamallık yaptığınızı görmeniz bir işe çok azmettiğinizi gösterir.

rüyada hamal

Rüyada hamal görmek, yükün boyutu ve ağırlığına göre farklı yorumlanır. Rüyada sırtınıza ağır yükler yükleyen birini gördüyseniz şayet bu etrafınızda iyiliğinizi istemeyen insanların varlığına yorulur. Bu kişi düşmanca hisler besliyor ve sizin yükselmenizi çekemiyor. Rüyada çok ağır bir yükle hızlı hareket ettiğinizi gördüyseniz bu sizin çok güçlü bir insan olduğunuzu gösterir. Siz hiç zorlanmadan, şikayet etmeden her türlü işin altından kalkabilen bir yapıdasınız. Rüyada siz birinin sırtına yük yüklüyorsanız etrafınıza zararı dokunan bir kişisinizdir. Çevreniz sizden rahatsız. Çevrenizin şikayetlerini dikkate alsanız iyi edersiniz.

Rüyada hamal, dünyadaki işlerinizin durumunu bildirir. Sırtına ağır yükler bindiğini gören kimsenin sorumluluğu ve kederi artar. Bir öğrencinin kendini hamal olarak görmesi okulun yükü altında ezildiğini gösterir. Eğer yükü hafifse okul hayatını kolay bir şekilde zorlanmadan sonlandıracaktır. Bekar kişinin rüyada hamal görmesi evlenip borç altına gireceğini gösterir. Hamal sembolü size maddi külfet getirecektir. Rüyada hamal gören kimse, sabırlı ve azmederek çalışarak geçimini sağlayan bir insandır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git