Rüyada Halka Görmek

Rüyada Halka Görmek
5 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 872 kez okundu.

Rüyada halka görmek, islam dinine delalet eder. Rüya sahibinin yapmış oldukları için tövbe etmesi gerektiğine işarettir. Kötülüklerden sıyrılıp Allah’a sığınmaya başlanılacağını gösterir. Rüya sahibinin peşinde olan kötülüklerin birer birer yok olacağı ile yorumlanır. Rüyada görülen halka evliliğe işarettir. Rüya sahibinin şüphe duyduğu kişi ile anlaşma yoluna gideceğine delalet eder. Topluca yapılan bir hayır ile yorumlanır. Rüya sahibinin giriştiği bir işi alnının akı ile sonuçlandıracağına işarettir. Kimi zaman da iyiye yorumlanmaz. Rüya sahibinin elinden çıkacak paraya işarettir. Kişinin yaşlı bir akrabasının vefatı ile yorumlanabilir. Yolunda gitmeyen hayatını gösterir. Kayıp olacak bir eşyaya işarettir.

Rüyada Halka Küpe Görmek

Rüyada halka küpe görmek, pişmanlık, çaresizlik ve hayırlara vesile olma ile yorumlanır. Rüya sahibinin yüreğindeki düşüncelere işarettir. Kimi zaman evlilik kimi zaman da ayrılık ile yorumlanır. Gümüş, altın halka rüya sahibinin kötü bir söz işiteceğine işarettir. Rüyada halka küpe hediye geldiyse kişinin dinine sıkıca sarılmak ile yorumlanır. Rüya sahibinin günah işlediğine işarettir. Erkekler için sabit bir düşünceye kadınlar için ise mala mülke delalettir.

Rüyada Kapı Halkası Görmek

Rüyada kapı halkası görmek lüks bir ev ve kapıcı ile yorumlanır. Aileden uzağa gidileceğine işarettir. Rüya sahibinin uzak bir yere taşınması ve yeni bir hayat kurması ile yorumlanır. Bir yandan ise ayrılıktır. Rüya sahibinin evliyse eşinden ayrılma yolunda olduğunu ve iyi niyetinin bittiğini göstermektedir. Rüyada kopmuş halka ise sabrın tükenmesi ile yorumlanır. Rüya sahibinin ekonomik özgürlüğüne yorumlanır. Borç ve alacak vereceklerin son bulması ile yorumlanabilir.

Rüyada Altın Halka Görmek

Rüya sahibi evli ise evlilik içinde bir takım tartışmaların yaşanacağına ve karşılıklı atışmalar sonucu iki tarafında büyük bir kırgınlık yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibi bekar ya da nişanlı ise sevdiği kişi arasında üçüncü bir kişi yüzünden tartışma çıkacağına işarettir. Bununla birlikte bu rüyanın bir diğer yorumu ise kişilerin belirli bir işte başarıya ulaşamayarak sürekli başa döneceklerine işarettir.

Rüyada Gümüş Halka Görmek

Rüya sahibinin yaptığı bir iyiliğin karşılığını yakın zamanda göreceğine delalet eder. Bununla birlikte rüya sahibinin temiz ve pak düşünceler beslendiğine işarettir. Eğer rüya sahibi bir haber bekliyor ise bu haberin döne dolaşa geleceğine ve kişiyi mutlu edeceğine işarettir.

Rüyada Halka Zincir Görmek

Halka zincir genelde tüm rüya tabirlerinde bağlılığa işarettir. Eğer sevdiğinden uzak ise yakın bir zamanda kavuşarak bağlanacağına, memleketinden uzak ise kısa bir zaman sonra sıla hasretinin biterek vatanına bağlanacağına delalet eder. Eğer halka zincir boyunda görülüyor ise bir kişinin boyunduruğu altına girmesine işarettir.

Rüyada Halka Tatlısı Görmek

Güzel bir haberin kişiyi mutlu etmesine işarettir. Halka tatlısı yapılan bir hareketin sonuç bulması ve güzel bir sonla taçlandırması olarak yorumlanır. Eğer rüya sahibi uzun zamandır bir konu hakkında uğraş veriyor ise bunun sonucunu en kısa sürede alacak ve hanesi mutluluk ile dolacaktır. Aynı zamanda küs olduğu insanlar ile rüya sahibinin iletişime geçerek güzel sohbetlerde bulunacağına delalet eder.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git