Rüyada Halı Görmek

Rüyada Halı Görmek
22 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.444 kez okundu.

Rüyada halı görmek, dünyevi zenginliğe işarettir. Halı görülmesi genellikle iyiye yorulan bir rüyadır. Rızkın bol olması ve zenginliği işaret eder. Görülen halı kendisine ait ise o kişi bolluk içinde uzun bir hayat sürecektir. Bu kişi geçimini kolay temin edecektir. Maddi zorluk geçmeyecek ve rahat bir yaşam süreceksiniz. Ancak bu durum rüyada görülen halının durumuna göre değişiklik gösterir. Rüyada görülen halının büyüklüğü ve kalınlığı dünyadaki ömrün uzunluğuna ve rızkının genişliğine yorulur. Aynı şekilde rüyada görülen halının eski ve ince olması ömrün kısalığına ve fakirliğe işarettir. Rüyada yerdeki bir halıyı toplamaya çalıştığının görülmesi kişinin yokluğa düşeceğini simgeler. Maddi yönden sıkıntılı günler yaşayacaksınız. Rüyadaki halının renkli ve desenli bir halı olması iyiye işarettir.

Rüyada Halı Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada halı

Rüyada halı görmek, varlıklı bir çevrenizin olduğunu gösterir. Halıyı rahatlıkla gezinip bakabilmeniz mutlu gelecek haberlere yorulur. Yerdeki halıyı toplayıp götürdüğünüzü görmek, yokluğu çağrıştırır. Rüyada bir halının üzerinden geçip gitmek farklı yerlerde bulunacağınızı gösterir. Farklı ülkeler, memleketler görebilirsiniz. Rüyada halısını sırtlayıp giden bir kişinin görülmesi o kişinin ömrünün sonuna geldiğini gösterir. Görülen halı sarılı bir halde ise halının açık halini görmediyseniz bu geçim sıkıntısı demektir. Zor günler sizi bekliyor.

Rüyada Halı Görmek Ne Demek ?

Rüyada halı, dünya malını simgeler. Halının durumuna göre kişinin maddi durumuyla ilgili yorumlar yapmak mümkündür. Rüyasında halısının çalındığını gören kimsenin eceli yaklaşmış demektir. Rüyada halısının üstünde tanıdık birini görmek, o kişinin yanlış işler peşinde olduğunu gösterir. Ve bu kişi ile aranızda sorunlar olacak demektir. Halı görmeniz dünya işlerine  kendinizi fazla kaptırdığınız şeklinde de yorumlanır. Dünya malına çok önem veriyor manevi yönünüzün gelişimini ihmal ediyorsunuz.

Rüyada Halı

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada halı görmenin anlamı ve halı rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git