Rüyada Halı Görmek

Rüyada Halı Görmek
22 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.705 kez okundu.

Rüyada halı görmek, dünyevi zenginliğe işarettir. Genellikle iyiye yorulan bir rüyadır. Rızkın bol olması ve zenginliği işaret eder. Kendisine ait ise o kişi bolluk içinde uzun bir hayat sürecektir. Bu kişi geçimini kolay temin edecektir. Maddi zorluk geçmeyecek ve rahat bir yaşam süreceksiniz. Büyüklüğü ve kalınlığı dünyadaki ömrün uzunluğuna ve rızkının genişliğine yorulur. Aynı şekilde eski ve ince olması ömrün kısalığına ve fakirliğe işarettir. Rüyada toplamaya çalıştığının görülmesi kişinin yokluğa düşeceğini simgeler. Maddi yönden sıkıntılı günler yaşayacaksınız. Renkli ve desenli olması iyiye işarettir.

Rüyada Halı Yıkamak

Varlıklı bir çevrenizin olduğunu gösterir. Rahatlıkla gezinip bakabilmeniz mutlu gelecek haberlere yorulur. Toplayıp götürdüğünüzü görüyorsanız, yokluğu çağrıştırır. Üzerinden geçip gitme ise, farklı yerlerde bulunacağınızı gösterir. Farklı ülkeler, memleketler görebilirsiniz. Sırtlayıp giden bir kişinin görülmesi o kişinin ömrünün sonuna geldiğini gösterir. Sarılı bir halde ise açık halini görmediyseniz bu geçim sıkıntısı demektir. Zor günler sizi bekliyor.

Rüyada Halı Çırpmak

Dünya malını simgeler. Durumuna göre kişinin maddi durumuyla ilgili yorumlar yapmak mümkündür. Rüya sahibinin ömrünün uzadığına işaret eder. Üstünde tanıdık birinin olması, o kişinin yanlış işler peşinde olduğunu gösterir ve bu kişi ile aranızda sorunlar olacak demektir. Dünya işlerine kendinizi fazla kaptırdığınız şeklinde de yorumlanır. Dünya malına çok önem veriyor manevi yönünüzün gelişimini ihmal ediyorsunuz.

Rüyada Halı Dokumak

Akraba veya dostlarınızdan birinin uzun bir yolculuğa çıkacağına işaret eder. Aynı zamanda ömrünüzün kısaldığı rivayet edilir. Dokuma işi birleştirme sanatıdır. Girişimde bulunacağınız bir işte birçok insanı bir araya getireceğiniz şeklinde de yorumlanır. Birlikten kuvvet doğacak ve böylece hem siz hem de çevreniz menfaat elde edeceksiniz. Yalnız elde edilen fırsatlar nankörlüklere de sebebiyet verebilir.

Rüyada Halı Silmek

Çeşitli sebeplerden ötürü aranızın bozuk olduğu akrabalarınızla yüzleşeceğiniz şeklinde tabir edilir. Bu yüzleşme ile kalbinizin kırılacağı ve küslük yaşanacağı, hatta o akrabalarınızla bağlarınızı koparacağınız rivayet edilir. Hayatta edindiğiniz kötü tecrübelerden ötürü insanlara karşı güveninizin sarsılacağına ve buna istinaden yeni tanışacağınız insanlara karşı temkinli yaklaşacağınıza delalet eder. Yeni tanıştığınız kişilerle mesafenizi koruyacaksınız.

Rüyada Halı Taşlamak

Aileniz ve akrabalarınız içerisinde çıkacak tartışmalara işarettir. Söylenecek kırıcı sözlere, dedikodulara delalet eder. Uzun zamandır büyük çabalarla yürüttüğünüz işlerinizin ortaklarınız veya yanınızda bulundurduğunuz dostlarınız arasında yaşayacağınız anlaşmazlıklardan dolayı zarar göreceği şeklinde yorumlanır. İş dengelerinizin bozulması, verilen sözlerin tutulmaması olarak yorumlanır. Herhangi bir konuda karar almanız söz konusu ise, acele etmemeniz gerektiği konusunda bir uyarıdır.

Rüyada Halı Sermek

Uzun ve sağlıklı bir ömür geçireceğinize işarettir. Evinize gelecek bolluk ve bereketin habercisidir. Çoğu kez maddi kazanç olarak yorumlansa da aynı zamanda evlat sahibi olmaya da işaret eder. Yeni evli iseniz; birden fazla evlada sahip olacağınız müjdelenir. Öte yandan halı sermek yakın veya uzak bir yolculuğa çıkacağınıza da işaret eder.

Rüyada Halı Almak

Halı almak genel olarak dünyalık kazanca işarettir. Elinize geçecek olan yüklü miktarda mala delalet eder. Girişimde bulunduğunuz işlerde ciddi anlamda kazanç elde edeceğinize, şansınızın maddi yönden artacağına işarettir. Yapacağınız iş anlaşmalarında şaşıracağınız şekilde uyum sağlanacağına, sürekli olarak ilerleyeceğinize, toplum içerisinde saygınlığınızın artacağına delalet eder. Aynı zamanda hızlı bir şekilde evlilik kararı alacağınız rivayet edilir.

Rüyada Halı Satmak

Genel olarak mevkii sahibi olmaya işarettir. Yakın zamanda yetki ve makam sahibi olacağınız müjdelenir. Bir çok alanda öncülük edeceğinize, sözünüz geçer bir konumda olacağınız rivayet edilir. Böylece hedeflediğiniz ve arzu ettiğiniz şeylere ciddi sıkıntılara maruz kalmadan ulaşacağınız şeklinde yorumlanır. Birçok sorumluluk almakla birlikte, mevcut işlerinizi uyum içinde yürüteceğinize işaret eder.

Rüyada Halı Temizlemek

Sıkıntılı dönemlerden, kederden kurtulmaya işaret eder. Psikolojik olarak zor bir dönemden geçmenize rağmen yakında her şeyin düzeleceğini gösterir. Aynı zamanda helal para kazanmaya delalet eder. Bir diğer yorumu ise eve gelecek olan misafirlere, aile ve akrabalarla bir araya gelme şeklindedir. Şayet evli iseniz; ailenizdeki huzuru temsil eder. Bekar iseniz; bu rüya yakın zamanda nişanlanacağınızın müjdesidir.

Rüyada Halı Katlamak

Tüm imkanlarınız kullanarak bir dostunuza veya ortağınıza yardımcı olacaksınız. Fakat gösterdiğiniz bu özveri ve yardımlardan ötürü sıkıntıya gireceğiniz şeklinde yorumlanır. Beraberinde iş hayatınızda olumsuz ve problemli durumlarla karşılaşacağınıza işaret eder. Mevcut hayatınızın, kurduğunuz düzenin bozulacağına, birçok istenmeyen durumla karşılaşacağınıza delalet eder. Kar beklediğiniz birçok işte ödemelerinizin gecikeceğine, maddi anlamda darlığa düşeceğinize rivayet edilir.

Rüyada Halı Toplamak

Birçok konuda alacağınız kararların doğruluğuna işaret eder. Eğer yeni bir girişimde bulunacaksanız, kısa zamanda iyi kazançlar elde edeceksiniz. Bu süre zarfında önünüze birçok fırsatın çıkması söz konusudur. Rakipleriniz tarafından çıkarılacak dedikoduları ve sorunları kolaylıkla ortadan kaldıracağınız şeklinde yorumlanır. Şayet borcunuz varsa, elde edeceğiniz kazançla yakın zamanda kolaylıkla ödemelerinizi gerçekleştireceğinize delalet eder.

Rüyada Halı Kesmek

Yakın zamanda büyük istekle girişimde bulunduğunuz işlerde bazı sorunlar yaşayacağınızı, bu sebeple daha fazla bu kararınızı devam ettiremeyeceğinizin işaretidir. Planlarınızı ani bir şekilde değiştirmek zorunda kalacağınız, bağlantılarınızı kestirip atacağınız şeklinde yorumlanır. Bu değişiklikleri yaşarken özel hayatınıza yeterince özen göstermeyeceğiniz, hatta bu konuda da kopuklukların söz konusu olabileceği rivayet edilir.

Rüyada Yeşil Halı Görmek

Bolluk, bereket ve kazanç gibi olumlu kavramları sembolize eder. Rüya sahibi bulunduğu seviyeden daha yüksek bir mevkiye çıkacaktır. Bu mevki bir meslektaşının yardımı ile rüya sahibinin olacaktır. Rüya sahibi kendisine yardım eden bu meslektaşını unutmayacak ve onun da sıkıntılarını aşması için elinden geleni yapacaktır. Aile olarak düşünüldüğünde ise bu ve bolluk ve bereket anlamına gelmektedir. Bekar bir rüya sahibi için kısa süre içerisinde evlilik, evli bir rüya sahibi için ise hayırlı bir evlat çocuğu olarak nitelendirir.

Sağlık açısından incelendiğinde ise herhangi bir sorun teşkil etmeyecektir. Rüya sahibinin yakın çevresinden biri kısa süreli bir rahatsızlık geçirecektir. Bu rahatsızlık ciddi olmayacaktır. Birlikte görüldüğü nesnelerle etkileşim içerisinde. Büyük parlak ve yeşil bir halı ise rüya sahibinin aldığı kararın ne kadar olumlu olduğunu ve bu sonucun çok kısa zaman içerisinde kendini göstereceğini işaretidir. Bunun aksine halı koyu tonlarda ise rüya sahibinin bir hata yapacağı ve bu hata sonucu aile bir eliyle ufak çaplı bir tartışma yaşayacağı çıkarılabilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git