Rüyada Halhal Görmek

Rüyada Halhal Görmek
16 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.641 kez okundu.

Rüyada halhal görmek, genellikle iyiye yorulmaz. Rüyada görülen halhal renkli ve göze alan bir parça ise hırsızlığa ve cezaya yorulur. Bazı yorumlara göre size manevi değeri yüksek bir hediye gelecek demektir. Eğer bekar bir bayansanız rüyadaki halhal etrafınızda beğenilen biri olduğunuz gösterir. İstenilmeyen bir durumla karşı karşıya kalacaksınız demektir. Bu durum biraz canınıza sıkacağa benziyor. Rüyada ayağınızda gümüş halhal görülmesi yeni insanlarla tanışacağınıza ve çevrenizin genişleyeceğine yorulur. Rüyanızda ayağınızdaki halhalın kopması çok sevdiğiniz değerli bir insanla aranızda sorunlar gelişeceğini gösterir.

Rüyada Halhal Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada halhal

Rüyada halhal, altından yapılmış bir parça ise bu sıkıntı ve endişe demektir. Maddi açıdan zorlanabilir ve yeni borçlara girebilirsiniz. Rüyanızdaki halhal başka birinin ise ve bunu siz takıyor iseniz bu rüya size canını sıktığınız insanların olduğunu söylemektedir. Rüyanızda halhalınızı kaybettiyseniz ve onu aramaktaysanız değerli bir insanı kaybedeceksiniz demektir. Hayatınızdaki insan ile aranız açılabilir. Bu döneme çok dikkat etmeniz gerekir. Eğer ayağınızda çok çirkin bir halhal görmüş iseniz hiç size göre olmayan biri ile berabersiniz demektir. İlişkiniz o kadar eğreti duruyor ki dışarıdan yabancı insanların bile gözüne batıryorsunuz demektir.

Rüyada Halhal Görmek Ne Demek ?

Rüyada halhal görmek, renkli bir kişiliğiniz olduğunu söyler. Eğlenmeyi ve kendine özen göstermeyi seven birisiniz. Çevrenizde beğeilen bir insansınız. Rüyanızda bir kişinin size halhal taktığını gördüyseniz bu rüya size üzerinize titreyen birinin varlığını simgeler. E ğer hayatımda böyle biri yok diyorsanız acele etmeyin şu sıralar karşılaşmanız an meselesi. Hatta bu kişi gözünüzün içine bakan biri olabilir ama siz farkında değilsinizdir. Etrafınızı iyice bir süzün bence.

Rüyada Halhal

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada halhal görmenin anlamı ve halhal rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Rüyada Halhal Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Büşra çalışkan dedi ki:

    İstiharede gümüş halhal ile baya mutlu kırlarda koştuğunu görmek

Sayfa başına git