Rüyada Halhal Görmek

16.05.2015
Rüyada Halhal Görmek

Rüyada halhal görmek, genellikle iyiye yorulmaz. Renkli ve göze alan bir parça ise hırsızlığa ve cezaya yorulur. Bazı yorumlara göre size manevi değeri yüksek bir hediye gelecek demektir. Eğer bekar bir bayansanız etrafınızda beğenilen biri olduğunuz gösterir. İstenilmeyen bir durumla karşı karşıya kalacaksınız demektir. Bu durum biraz canınıza sıkacağa benziyor. Gümüş ise yeni insanlarla tanışacağınıza ve çevrenizin genişleyeceğine yorulur. Kopması çok sevdiğiniz değerli bir insanla aranızda sorunlar gelişeceğini gösterir.

 Rüyada Halhal Takmak

Renkli bir kişiliğiniz olduğunu söyler. Eğer altından yapılmış bir parça ise bu sıkıntı ve endişe demektir. Maddi açıdan zorlanabilir ve yeni borçlara girebilirsiniz. Başka birinin ise ve bunu siz takıyor iseniz bu rüya size canını sıktığınız insanların olduğunu söylemektedir. Kaybettiyseniz ve onu aramaktaysanız değerli bir insanı kaybedeceksiniz demektir. Hayatınızdaki insan ile aranız açılabilir. Bu döneme çok dikkat etmeniz gerekir. Eğer ayağınızda çok çirkin ise hiç size göre olmayan biri ile berabersiniz demektir. İlişkiniz o kadar eğreti duruyor ki dışarıdan yabancı insanların bile gözüne batırıyorsunuz demektir.

 Rüyada Halhal Hediye Almak

Eğlenmeyi ve kendine özen göstermeyi seven birisiniz. Çevrenizde beğenilen bir insansınız. Bir kişinin size halhal taktığını gördüyseniz bu rüya size üzerinize titreyen birinin varlığını simgeler. Eğer hayatımda böyle biri yok diyorsanız acele etmeyin şu sıralar karşılaşmanız an meselesi. Hatta bu kişi gözünüzün içine bakan biri olabilir ama siz farkında değilsinizdir. Etrafınızı iyice bir süzün bence.

Uzun zamandır her iki tarafında birbirini yanlış anlamış olduğu, arkadaşlar arasında böyle bir sorunun uzun süredir varlığını göstererek rahatsızlık verdiğini ifade etmektedir. Fakat yeni yaşanacak bir olayın, her iki tarafı da etkileyeceğini ve tüm yanlış anlaşılmaların birden bire ortadan kalkacağını bizlere gösteren güzel bir rüyadır. Dostlar ile beraber eski samimiyetin gelmesini müjdeler.

 Rüyada Ayağına Halhal Takmak

Daha çok kişilerin ailevi yönleri hakkında bizlere bilgi vermektedir. Rüya sahibi eğer ki evli birisi ise kocasının hal ve hareketlerinde son zamanlarda bir takım sorunlar yaşayacağını, fakat bu durumun oldukça geçici bir döneme şahitlik edeceğini ifade etmektedir. Bu rüyayı gören kişi bekar bir bayan ise, karşısına yakın zaman içerisinde çıkacak olan güzel bir kısmete işaret etmektedir.

Rüyada İnci Halhal Görmek

Rüya sahibinin iş hayatı esnasında dost doğru bir yolda olan birisi ile beraber tanışacağını göstermektedir. Bu kişi hakkında bizlere mesaj veren bu rüya, iş ortağının haramdan uzak duran ve tüm gelirini alnının teri ile kazandığını belli eden bir rüya olduğunu söylemektedir. Aynı zamanda bu kişi ile beraber oldukça başarılı işlere adım atılacak demektir.

Rüyada Altın Halhal Takmak

Rüya sahibinin çevresinde yer alan bir kişiden (bu kişi uzakta yer alan eski bir dost yada akraba da olabilir) bir haber alacağına işaret etmektedir. Bu haber sonucuna rüya sahibi adeta sevinçten havalara uçacak demektir. Aynı zamanda alınacak olan yeni bir iş teklifinin habercisi olan bu rüya, üst mertebeden birisi ile beraber karşılıklı bir şekilde el sıkışmayı göstermektedir.

 Rüyada Halhal Bulmak

Henüz evlenmemiş birisinin son derece güven dolu bir bay yada bayan ile beraber taşınacağına işaret etmektedir. Tanışmış olduğu bu kişinin çevresi tarafından çok sevildiğini ifade eden bu rüya, bu tanışmanın kısa süreceğini ve sonunun mutlu bir noktaya bağlanacağını ifade eder. Bu kişi ailesine son derece bağlı olacağından dolayı mutlu bir yuvaya da işaret etmektedir.

 Rüyada Gümüş Halhal Görmek

Böyle bir rüya daha çok rüyayı gören kişinin kısa bir süre içerisinde arkadaş ortamında bir takım değişiklikler yaşayacağını ifade etmektedir. Bu değişiklikler sayesinde rüya sahibi, farklı kişiliklere sahip olan yeni insanlar ile tanışacak ve kendisine yeni arkadaş ortamı oluşturacaktır. Bu arkadaş ortamı ile beraber, rüya sahibinin de bazı konularda fikirleri değişecek demektir.

Rüyada Mavi Boncuklu Halhal

Rüya sahibinin bir konu hakkında bilmiş olduğu bilgiyi ortaya dökeceğine ve çevresinde yer alan kişilere karşı bu konuda fazlası ile beraber yol gösterici bir hal alacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda bu konu sayesinde rüya sahibi gerek kendisini gerekse de çevresinde yer alan kişileri hayırlı bir iş için büyük adımda bulunmaya davet etmiş olacaktır.

Rüyada Ayağında Halhal

Rüyayı gören kişi evli birisi ise ve henüz çocuğu yoksa erkek çocuğu olacağının haberini almaya işaret etmektedir. Fakat bu erkek çocuğu etrafında yer alan bir aile dostunun haberi de olabilmektedir. Aynı zamanda bu rüya, evli kişilerin kafalarında kurmuş olduğu korkulardan artık kaçmaması gerektiğini ve biran önce bunlarla yüzleşmesini gerektiğini ifade eder.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.