Rüyada Halat Görmek

Rüyada Halat Görmek
16 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.107 kez okundu.

Rüyada halat görmek, feraha ereceğinizi ve son zamanlarda can sıkan durulardan kurtulacağınızı gösteren bir işarettir. Kavgalı olduğunuz biri ile sorunlarınızı çözebilir, sizi bunaltan borçlarınızdan kurtulabilirsiniz. Rüyada görülen halatın kalın ve sağlam olması beden sağlığınızın durumunu gösterir. Halatın sağlam olması bedeninizin sağlıklı olduğuna ve uzun bir ömre işarettir. Dini açıdan imana yöneldiğinizi gösterir. Rüyada halata sarıldığınızı görmeniz dini görevlerinizi yerine getirmeye başlayacaksınız demektir. Rüyada çektiğiniz halatın kopması dert ve keder demektir. Başlamış olduğunuz bir iş elinizde patlayacak ve ondan sonuç alamayacaksınız. Bu işten zarar edeceksiniz.

Rüyada Halat Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada halat

Rüyada halat, genel anlamıyla güzel bir rüyadır. Rüyada görülen halatın eski ve kopuk kopuk olması çok güvendiğiniz değerlerinizin aslında o kadar da sağlam olmadığını gösterir. Rüyada sıkıca tuttuğunuz halatın elinizden kayması dini yönünüzün zayıflayacağını söyler. Eğer bu kişi makam mevki sahibi biri ise itibarını ve yerini kaybedeceğine yorulur. Rüyada sağlam bir halatla bağlandığını gören kimsenin güçlü olduğu yanları vardır. Bu kişinin manevi yönü çok zengindir. Bu değerler sizi sarıp sarmalamış görünüyor.

Rüyada Halat Görmek Ne Demek ?

Rüyada halat görmek, bazende yolculuğu simgeler. Şehir içi veya şehir dışı ziyaretleriniz olabilir. Rüyada görülen halatın uzun ve sağlam olması , parlak bir yaşantınızın olacağını gösterir. Başarılarla dolu bir yolda uzunca bir süre devam edeceksiniz. Rüyada görülen halatın kısa ve ince olması, sizin çok karar değiştirdiğinizi gösterir. Siz çok kararsız bir insansınız ve ne yapmanız gerektiğine bir türlü karar veremiyorsunuz. Girdiğiniz bir yoldan hemen cayıyor ve aklınız başka şeylere kayıyor. Hayattan tam olarak ne istediğinizi bilmiyorsunuz. Aklınız hep seçmediğiniz diğer seçenekte kalıyor.

Rüyada Halat

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada halat görmenin anlamı ve halat rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git