Rüyada Hakim Görmek

Rüyada Hakim Görmek
21 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.110 kez okundu.

Rüyada hakim görmek, adalet yönünüzün çok gelişmiş olduğunu gösterir. Kendi yaşantınızda ve diğer insanlara çok adil bir insan olduğunu simgeler. İş yaşantınızda da öyle birisiniz. Tuhaf davranışlar içinde gördüyseniz bu o hakimin art niyetli, adaleti yanıltan bir insan olduğunu gösterir. Rüyalarınızda sık sık görmeniz vicdanınızı rahatsız eden bir şeylerin olduğunu gösterir. Bu durum sizi çok rahatsız etmekte ve bu durumu kimse ile paylaşamıyorsunuz. Bir başka yorumda uzun zamandır hakkınızın yendiği bir konuda artık hakkınızı alacağınızı söylemesidir.

Sizi ilime ve doğru yola götürecek şeye ulaşacağınıza işarettir. Bazen de sizin yerinize karar veren arkadaşa veya toplantılara da yorumlanabilir. Vicdan ve merhamet sahibi, imanı tam, akıllı, düzgün ve kariyer sahibi birine işarettir. İlim ve irfan öğreneceğinize, adınızı duyurup belirli yerlere geleceğinize ve sağlam bir kariyer sahibi olacağınıza da işarettir.

Rüyada Hakim Karşısına Çıkmak

Bir devlet kurumunda uzun zamandır bekleyen bir işinizin artık sizin lehinize çözümleneceğini gösterir. Eğer kendinizi hakim olarak görmüşseniz uzun zamandır içinizde muhakeme ettiğiniz bir olayı artık sonuca ulaştırmanıza az kaldı demektir. Yaptığınız bir işte hata olduğunu ve  bu işle ilgili olarak birileri tarafından köşeye sıkıştırılacağınızı gösterir. Karşısında aklandığınızı görmeniz ise, aile içindeki bir anlaşmazlığın, küslüğün artık sona ereceğini söyler.

Rüyada Hakim Olmak

Hayatınızda sizi çok sorgulayan, her adımınızı takip eden biri olduğuna yorulur. Bu durum sizi çok rahatsız etse de ona karşı bir şey yapamıyorsunuz. Bu kişi sizin aşk yaşadığınız biri olabilir. Onunla gönül bağınız olduğu için kendisine karşı duramıyorsunuz. Sorguya çekileceğinizi ya da vicdan azabı çektiğiniz bir durumun varlığına yorulur. Sert mizaçlı ise hileli bir işe karıştınız demektir. Ve bu durumun ortaya çıkmasından çok korkuyorsunuz. Güler yüzlü ise hayatınızda adaletli, adil bir muamele ile karşı karşıya kalacaksınız demektir.

Rüyada Erkek Hakim Görmek

Gerçek yüzlerini ve çıkarlarını görene kadar dost sanacağınız kişilere ve bu kişilerle ortaklık etmek isteyeceğinize fakat yaşayacaklarınızdan veya da şahitlik edeceğiniz olaylardan sonra bu kararınızdan vazgeçeceğinize işarettir. Bu kişilerden uzaklaşıp hayatınıza devam edeceğinize ve kısmetli bir işe gireceğinize bu işin size çok büyük bir şans getireceğine ve size getireceği kısmetlere işarettir.

Rüyada Kadın Hakim Görmek

Korkularınızdan ve hastalıklarınızdan uzaklaşacağınıza işarettir. Bazı insanlarla aranızda olan küskünlüklerin ve düşmanlıkların yok olacağına, iş ve aile hayatında bazı ilerlemeler kaydedeceğinize ve çok büyük şanslara kapı açacağınıza da işarettir. Yüklü miktarda kazançlar elde edip yatırımlar yapabilirsiniz. Güvendiğiniz birkaç insan tarafından olumsuz tepkiler ve nankörlüklerle de karşılaşabilirsiniz.

Rüyada Tanıdık Hakim Görmek

Zengin, rahatlıklarla ve ferahlıklarla dolu bir hayata kavuşacağınıza işarettir. Güzel bir başlangıca adım atıp hayatınızda ufak değişimlere yol açabilirsiniz. Zengin bir hayatla birlikte işlerinizin yoluna girmesi ve kafanızın rahatlaması sizi yeterli miktarda mutlu etmeye yetecektir. Farklı durumlarda ve olaylarda istediğiniz şeylere kolayca ulaşabileceğinize işarettir. Büyüyecek olan sorunların keyfinizi kaçırmasına izin vermeyin.

Rüyada Hakimle Konuşmak

Geçmişte kalan ve sizin aştığınızı sandığınız bazı durumlar ve olaylar ortaya çıkmaya başlayacaktır. Maddi gücünüzde ki daimilik kendinizi güçlü hissetmenize neden olacaktır. Yakın zaman içerisinde olaylar gün yüzüne çıktıkça sorunların artabilir ve büyüyebilir. Uzun zamandır kurduğunuz bir takım hayaller yavaş yavaş son bulmaya başlayacaktır. Hayırlı ve sizin için bol kısmetli olacak olan bazı kararlar vereceksiniz. Ruhsal olarak sorunlarınızdan uzaklaşıp bayağı bir ilerleme kaydedeceksiniz.

Rüyada Hakimle Sohbet Etmek

Çok kararsız kaldığınız durumlarda biraz durup kafanızı dinleyin ve gerçekten neyi isteyip neyi istemediğinize karar verin çünkü çok hatalı bir karar vererek kendinizi zor duruma sokabilirsiniz. Sevdiğiniz insanları kaybetmenin verdiği acı sizi zorlayabilir. Sorunlarınızı çözmek için gösterdiğiniz çaba sizi ve etrafınızdakileri mutlu edecek ve sevindirecektir bu yüzden çabalayın.

Rüyada Hakim Cübbesi Görmek

İşlerinizde elde edeceğiniz başarıya işarettir. İnsanlar tarafından çok sevilen ve beğenilen birisi olacağına ve sevdiği insanlardan destek göreceğine delalet eder. Sevdiğiniz insanlar sizin bulunduğunuz zor durumu görüp sizi yardım etmek isteyecekler ve sizi o zor durumdan kurtarmaya çabalayacaklardır. Yine aile bireylerini de ilgilendiren bu sorunlarınızın aile bireyleri tarafından çözülebileceğine işarettir.

Rüyada Hakim Olduğunu Görmek

Elinde bulunan ve elinize geçen imkânları doğru ve mantıklı şekilde kullanacağınıza delalet eder. Bu sayede iş alanınızda yükseleceksiniz ve insanların gözünde saygı değer birine dönüşebileceksiniz. Yaşamınıza girecek olan endişelere ve bazı sıkıntılarınızı sevdiğiniz insanlar tarafından gelen desteklerle rahatça, hızlıca düzelteceğinize işarettir. Zorluklarınızın son bulacağına ve yaşamınızın son derece rahatlayacağına işarettir.

Rüyada Hakim Tokmağı Görmek

Hayatınıza girecek olan bazı sıkıntılara fakat bu sıkıntıların yakın zaman içerisinde hızla halledilip çözüme kavuşacağına işarettir. Rüyayı gören kişinin karşısına çıkacak olan küçük ve aslında o kadar da önemli olmayan sorun ve sıkıntılara işarettir. Sıkıntısının kaynağı iş hayatı da olabilir özel hayatı da olabilir her şeye hazırlıklı olması onun lehine olacaktır. Fakat bu sorunlar geçici olduğundan fazla kafaya takmasında da pek bir mana yoktur.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git