Rüyada Hakim Görmek

Rüyada Hakim Görmek
21 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 982 kez okundu.

Rüyada hakim görmek, adalet yönünüzün çok gelişmiş olduğunu gösterir. Rüyanızda hakim görmüş iseniz kendi yaşantınızda ve diğer insanlara çok adil bir insan olduğunu simgeler. İş yaşantınızda da öyle birisiniz. Rüyanızda hakimi tuhaf davranışlar içinde gördüyseniz bu o hakimin art niyetli, adaleti yanıltan bir insan olduğunu gösterir. Rüyalarınızda sık sık hakim görmeniz vicdanınızı rahatsız eden bir şeylerin olduğunu gösterir. Bu durum sizi çok rahatsız etmekte ve bu durumu kimse ile paylaşamıyorsunuz. Bir başka yorumda görülen hakimin, uzun zamandır hakkınızın yendiği bir konuda artık hakkınızı alacağınızı söylemesidir.

Rüyada Hakim Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada hakim

Rüyada hakim görmek, bir devlet kurumunda uzun zamandır bekleyen bir işinizin artık sizin lehinize çözümleneceğini gösterir. Eğer kendinizi hakim olarak görmüşseniz uzun zamandır içinizde muhakeme ettiğiniz bir olayı artık sonuca ulaştırmanıza az kaldı demektir. Rüyada hakim karşısına çıkmak, yaptığınız bir işte hata olduğunu ve  bu işle ilgili olarak birileri tarafından köşeye sıkıştırılacağınızı gösterir. Rüyada hakim karşısında aklandığınızı görmek aile içindeki bir anlaşmazlığın, küslüğün artık sona ereceğini söyler. Rüyada görülen hakim hayatınızda sizi çok sorgulayan, her adımınızı takip eden biri olduğuna yorulur. Bu durum sizi çok rahatsız etse de ona karşı bir şey yapamıyorsunuz. Bu kişi sizin aşk yaşadığınız biri olabilir. Onunla gönül bağınız olduğu için kendisine karşı duramıyorsunuz.

Rüyada Hakim Görmek Ne Demek ?

Rüyada hakim, sorguya çekileceğinizi yada vicdan azabı çektiğiniz bir durumun varlığına yorulur. Rüyada görülen hakim sert mizaçlı ise hileli bir işe karıştınız demektir. Ve bu durumun ortaya çıkmasından çok korkuyorsunuz. Eğer rüyada görülen hakim güler yüzlü ise hayatınızda adaletli, adil bir muamele ile karşı karşıya kalacaksınız demektir.

Rüyada Hakim

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada fincan görmenin anlamı ve fincan rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git