Rüyada Güvercin Görmek

Rüyada Güvercin Görmek
10 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.787 kez okundu.

Rüyada güvercin görmek, güzel haber müjde olarak yorumlanır. Güvercin gören kişi güzel müjdeli bir haber alır. Çok sevineceği bir olay gerçekleşecektir. Kişi çok güzel günler yaşayacaktır. Uzun zamandır beklenen bir olay gerçekleşebilir. Sınava giren birinin sınav sonucu başarıyla sonuçlanabilir. İşle ilgili bir haber bekleniyorsa güzel haberler gelecektir. Güvercin insanların gülmesi, neşelenmesidir. Güvercin güzele yorumlanır.

Rüyada Güvercin Görmek Ne Anlama Gelir ?rüyada güvercin

Rüyada güvercin görmek, mal ve mülke sahip olma olarak yorumlanır. Rüyada güvercin gören kişinin eline bir para geçer. İş yapıp parasının bekleyenlerin parası gelecektir. Biriktirdiğiniz paranızla ev yada araba alabilirsiniz. Arabanızı değiştirebilirsiniz. Bir miras yoluyla gelecek paraya sahip olabilirsiniz. Rüyasında elinde güvercin gören kişi paraya sahip olur. Güvercin bolluk, bereketin simgesidir.

Rüyada Güvercin Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada güvercin, evlilik olarak yorumlanır. Kişi bekarsa yakın bir zamanda evlenebilir. Evlilik için adımlar atılabilir. Rüyada güvercin gören kişi mutlu olacaktır. Güvercini seven kişi çok mutlu olacağı bir adım atacaktır. Güvercinin uçtuğunu gören kişi kısa süreli bir üzüntü yaşayabilir.uzakta olan bir tanıdığına yada sevdiğine özlem duyabilir. Güvercin görmek, güzel bir haber alacağınızın göstergesidir. Aynı zamanda beyaz bir güvercini uçarken görmek, güzel bir geleceğe delalet eder. Ölü güvercin görmek, planlarınızı ertelemek zorunda kalacağınızı ve seyahat planlarınızın önüne engeller çıkacağını gösterir. Bu rüyayı gören bir kişi alacağı bir haber ile mutlu olacak demektir.

Rüyada Güvercin

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada güvercin görmenin anlamı ve güvercin rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git