Rüyada Gül Görmek

Rüyada Gül Görmek
12 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 4.750 kez okundu.

Rüyada gül görmek, farklı anlamalara gelmektedir. Bolluk bereket demektir. Evli olanların çocuğu olacağına, bekarsanız hayırlı bir kısmet bulacağınıza işaret eder. İstediğiniz bir şeyin gerçekleşmesi, muradınıza ermeniz anlamındadır. Yakın bir zamanda birine aşık olacağınız anlamındadır. Alacağınız bir kararla bolluk ve bereketi yakalayacağınızı gösterir. Kısa bir süreliğine bir üzüntü yaşayacağınızı gösterir.

Rüyada Gül Toplamak

Büyük sevinç ve mutluluk anlamındadır. İstemeyerek birinin kalbini kıracağınıza işaret eder. Biriyle mutluluğunuzu paylaşmak istediğinizi gösterir. Birçok kişinin sırlarını duyacağınıza ve dahil olacağınıza dalalettir. Tertemiz bir evlilik yapacağınız ya da çok mutlu bir ilişkiye başlayacağınızı gösterir. Kimsenin yapamadığı ve yıllarca konuşulacak, eşsiz işler yapacaksınız demektir.

Rüyada Gül Koklamak

Büyük rızka sahip olacağına işaret eder. Bir başkasının mutluluğunuza ortak olacağınız anlamındadır. Sevdiğiniz  insanla evleneceğinize ama evlenseniz de evliliğinizde sorunlar olacağına işarettir. Eğer koklanan gül kuru bir halde ise, sıkıntı ve darlığa, kötü habere işarettir. Üzüntünüzü biri ile paylaşacağınız anlamındadır. Güzelliklerin ve doğruluğun habercisidir. Aynı zamanda kişinin, Hz. Muhammed (S.A.V)’ın yolundan yürümeye dikkat ettiğini gösterir. Zor günler yaşayacağınızın ve başarısızlıklar yaşayarak duygusal olarak yıpranacağınız bir döneme gireceğinizi gösterir.

Rüyada Pembe Gül Görmek

Çok güzel ve sevindirici anlamlara gelir. Nerede, ne durumda ve hangi mevsimde gördüğünüze göre de anlamı değişir. Mevsiminde görülen gül müjdeli habere, hayırlı kısmete, bol kazançlı işe ve hayırlı evlada yorulur. Tek başına ise hayatınızın aşkıyla çok yakında tanışacağınıza işaret eder. Buket halinde görmek ise çok geniş bir çevre edineceğinizi ve bu çevrenin tamamen iyi kalpli, güvenilir insanlardan meydana geleceğini gösterir. Ailenizle beraber mutlu bir hayat süreceğinizin habercisidir. Hayatınızın çok hareketli ve dolu dolu geçeceğini gösterir. Yüzlerce farklı insanla tanışıp çok ilginç dostluklar kurmak demektir.

Rüyada Kırmızı Gül Görmek

Sevdiklerinizin hep yanında olacağı anlamındadır. Ayrıca bekar olanlar için evleneceklerine dair güçlü bir mesajdır. Hem iş yerinde hem de evde çevrenizdeki insanların size her zaman sabırlı ve anlayışlı yaklaşacağını gösterir. Sevgilinizin ya da eşinizin sizi çok kıskandığı ve kimseyle paylaşamadığı anlamına da gelir. Çalkantılı ve sıkıntılarla dolu hayatınızın yerini daha sakin ve huzur dolu bir yaşama bırakacağına dalalet eder. Rüyada gül mutluluk dolu anlamlar taşır.

Rüyada Gül Almak

Bu rüya istek ve arzuların gerçekleşeceğine işaret eder. Kısmet ve nasipler rüya sahibinin ayağına gelecektir. Aynı zamanda yakın bir zaman içerisinde alınacak güzel ve hayırlı bir teklifin de habercisidir. Bu teklif kişiyi çok mutlu edecek anlamına gelir. Eğer, sıkıntılı bir durum var ise bu sıkıntı ve dertlerin alınacak güzel haberlerle atlatılacağına delalet eder.

Rüyada Gül Dikmek

Gerçekleşmesi çok istenen bir dileğe bir murada yorulur. Kişi, bu bunun için dua etmektedir. Rüya sahibinin bu dileğinin belli bir zaman sonra hayırlarla, güzelliklerle gerçekleşeceği manasına gelmektedir. Bir diğer yorum ise, gül diken kişi, kendisi için en doğru kararları verecek, en hayırlı adımları atacaktır. Bugün attığı adımlar yarınlarda çok iyi sonuçlar getirecektir.

Rüyada Gül Koparmak

Genel anlamda kişinin üzüntülerine son vereceğini gösterir. Bu rüya gülün renklerine göre de farklılıklar göstermektedir. Beyaz gül koparmak, saflık, temizlik ve iyi niyetle yapılacak işlerdir. Kırmızı gül koparmak, bir aşkın, ilişkinin bitirileceğine işaret eder. Sarı gül koparmak, hastalıklardan, çekilen cefa ve sıkıntılardan kurtulmayı ve arınmayı simgeler. Solmuş renkli bir gülü koparmak, kişinin sürekli tekrarlayan bir durumdan çıkacağına işaret eder

Rüyada Gül Ağacı Görmek

Makbul bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin muradına nail olacağına, tüm istek ve dileklerinin gerçekleşeceğine, mutluluk ve huzurun yerinde olacağına delalet eder. Aynı zaman da kişinin sahip olduğu güzel huyları, kalbinin temizliği ve yüce gönüllüğü anlamı taşır. Bir diğer yorumu ile sevinçtir. Gelecek bir haber ile yaşanacak sevinç ve neşeleri gösterir.

Rüyada Gül Budamak

Rüya sahibi, hayatında süregelen sıkıntı, dert ve sorunların biteceği anlamına gelir. Bu, kişinin verdiği çaba ve emeklerle mümkün olacaktır. Eğer, sağlık sıkıntıları söz konusu ise sağlığa kavuşulacak, kişi şifasını bulacaktır. Geçim sıkıntılarının azalacağı, borçların ödeneceği, kazancın artacağı, bolluk ve bereketin olacağı sürece işaret eder. İş hayatında büyük başarıları ve zaferleri müjdeler.

Rüyada Gül Çalmak

Kötülüklerden, kötü niyetli insanlar, durum ve olaylardan uzak durmaya yorumlanır. Bu sayede ferahlık ve esenlik dolu bir hayat yaşamak manasına gelir. İş hayatında bir anda yükselişe geçmek ve itibar kazanmaktır. Yapılan ya da yapılacak bir işte yaşanacak verimin de işaretçisidir. Bazı yorumculara göre, bu rüya huzursuzluk yaşanacak bir takım durumları gösterir.

Rüyada Gül Dökmek

Gül dökmek rüyası, ağız tadının yerine gelmesi, kaybolan huzurun tekrar sağlanması ve mutluluk verecek hadiselerin yaşanacağını gösterir. Haneye bereket dolacağı, malın mülkün artacağı manaları da taşımaktadır. Aile, iş ya da özel hayatta yaşanan bazı sorunların rüya sahibinin doğru adımları ve kararları ile düzeleceğine delalet eder. Aynı zamanda toplu para ya da kazançtır.

Rüyada Gül Kolonyası Görmek

Bu rüya, genel anlamı ile herkesle iyi geçinmek ve iyi ilişkiler içinde olmaktır. Aynı zamanda çevreye, eşe dosta, arkadaşa yapılacak maddi ya da manevi desteği de simgeler. Sevilen insanlarla bir araya gelmeye, bu kişilerle vakit geçirmeye, hoş söz ve sohbetlere de delalet eder. Diğer yorum ise kişinin yaşayacağı ferahlıklara yorulur

Rüyada Gül Reçeli Görmek

Sürpriz değişikler ve mutluluklar olarak yorumlanır. Çok çalışıp, emek verilen, alın teri dökülen işlerden çok hayırlı sonuçlar alınacak ve istenilenlerin elde edilecektir. Şans, kişinin yüzünü güldürecektir. İş, ticaret ya da yapılan bir yatırımdan kar elde edileceği ve bu sayede kazancın artacağı manasını taşır. Bazı yorumculara göre, evlilik olarak yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişi, hayal ettiği gibi bir evlilik yaşayacaktır.

Rüyada Gül Satmak

Yeniliklere yorumlanan bir rüyadır. Kişinin hayatının hemen her alanında yaşanacak yeniliklere delalet eder. Bazı yorumculara göre, kişi çok çalışacak içinden bulunulan dar boğazdan çıkacaktır. Gönlü hoş edecek, huzur verecek bir çok olayların da habercisidir. Aynı zamanda rüyada gül satmak, kişinin hayatında problem çıkaran, kişiye engel olan şahıs ve durumlardan kurtulacağı anlamına da gelir.

Rüyada Gül Sulamak

Bu rüya, kişinin yaptığı, içinde bulunduğu bir işe ya da projeye çok emek verdiğine işaret eder. Kişi, verdiği emeklerin karşılığını alacak ve hayırlı bir sonuca ulaşacaktır. Aynı zamanda, kişini kendinde ya da çevresinde eğer bir hastalık söz konusu ise kısa bir zaman sonra şifa bulunacaktır. Üzüntülerin, sıkıntıların ardından gelecek mutluluklara, iyiliklere ve esenliklere delalet eder.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git