Rüyada Gül Görmek

Rüyada Gül Görmek
12 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 4.382 kez okundu.

Rüyada gül görmek, farklı anlamalara gelmektedir. Gül görmek, bolluk bereket demektir. Gülü dalında görmek evli olanların çocuğu olacağına, bekarsanız hayırlı bir kısmet bulacağınıza işaret eder. Gülü kokladığınızı görmek istediğiniz bir şeyin gerçekleşmesi, muradınıza ermeniz anlamındadır. Kırmızı gül görmeniz yakın bir zamanda birine aşık olacağınız anlamındadır. Gülün üstüne kar yağdığını görmek alacağınız bir kararla bolluk ve bereketi yakalayacağınızı gösterir. Gülün boynunu eğdiğini görmek kısa bir süreliğine bir üzüntü yaşayacağınızı gösterir.

Rüyada Gül Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada gül

Rüyada gül görmek, büyük sevinç ve mutluluk anlamındadır. Rüyada gül kopardığınızı görmek istemeyerek birinin kalbini kıracağınıza işaret eder. Gülü birine vermek biriyle mutluluğunuzu paylaşmak istediğinizi gösterir. Vazoda gül demeti görmek birçok kişinin sırlarını duyacağınıza ve dahil olacağınıza dalalettir.

Rüyada Gül Görmek Ne Demek ?

 

Rüyada gül görenler büyük rızka sahip olacağına işaret eder. Rüyada gül ağacını suladığını görmek bir başkasının mutluluğunuza ortak olacağınız anlamındadır. Rüyada uyuyan birinin yanına gül koymak o insanla evleneceğinize ama evlenseniz de evliliğinizde sorunlar olacağına işarettir. Kurumuş gül görmek, sıkıntı ve darlığa, kötü habere işarettir. Kurumuş gülü birine vermek üzüntünüzü biri ile paylaşacağınız anlamındadır. Gül sembolü, güzelliklerin ve doğruluğun habercisidir. Aynı zamanda rüyasında kırmızı gül gören bir kişi, Hz. Muhammed (S.A.V)’ın yolundan yürümeye dikkat ettiğini gösterir. solmuş bir gül görmek ise, zor günler yaşayacağınızın ve başarısızlıklar yaşayarak duygusal olarak yıpranacağınız bir döneme gireceğinizi gösterir.

Rüyada Gül

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada gül görmenin anlamı ve gül rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git