Rüyada Gözyaşı Görmek

Rüyada Gözyaşı Görmek
10 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 926 kez okundu.

Rüyada gözyaşı görmek, hem olumlu hem de olumsuz anlamlar barındırmaktadır. Mutluluk şeklinde yorumlanabileceği gibi büyük üzüntülerin habercisi olarak da nitelendirilebilir. Bazı sıkıntılar yaşamaya ve bu sıkıntılar sonucunda tecrübeler edinmeye dalalet eder. Çok uzun süren ve dinmeyen ise sıkıntıların da uzun süreceğine işarettir. Çabuk bitiyorsa belli sıkıntılar yaşanacağınız ancak bunların geçici olacağını gösterir. Ailenizden ya da arkadaşlarınızdan bir tanesi size yakın bir zaman içinde üzücü bir haber verebilir. Çocuklarınızdan ya da eşinizden kaynaklanan sorunlar yaşayacaksınız. İş yerinde haksızlığa uğrayıp, bir süre bunu kanıtlayamayacaksınız.

Rüya sahibinin ayrıntılara göre yakın zamanda ya üzüleceğine ya da sevineceğine delalettir. Aynı zamanda rüya sahibinin uzun süredir içinde bulunduğu iş hayatında kazandıklarını biriktirip mal ve mülk sahibi olacağına, bunları çevresindekilerle cömertçe harcayacağına, hayatın anlamını iyi değerlendirip ahiret hayatı için hayırlı ameller işleyeceğine, rüya sahibinin iyi niyetine, merhametine ve ince ruhuna işaret eder. Kimi yorumlara göre ise rüya sahibinin çektiği yalnızlığa, sevgiliye olan hasretine ve gurbete de işaret eder.

Rüyada Gözyaşı Silmek

Olumlu anlamda da yorumlanmaktadır. Nedeni biliniyorsa mutlu haberler almaya dalalet eder. Uzak yerlerden sizi çok sevindirecek havadisler duyacaksınız. Eğitimi devam edenler için çok başarılı notlarla eğitimi tamamlamaya dalalet eder. İyi insanlarla karşılaşıp çok başarılı işler yapmaktır. Uzun zamandır ayrı yaşadığınız sevdiklerinizle buluşacağınız anlamına gelir. Ailenizden birinin çok büyük başarılar elde edip sizi çok gururlandıracağı anlamına gelir. Maddi anlamda büyük kazançlar elde edip huzur ve refah içinde yaşamak demektir.

Rüyada Gözyaşı Dökmek

Yapılan hatalardan pişman olup af dilemek anlamına da gelir. Geçmişte çok kırdığınız aile fertlerinden ya da arkadaşlarınızdan özür dileyerek insanlarla daha iyi geçinmeye başlayacaksınız. Başınıza gelen sıkıntıların sebebinin geçmişte insanları kırmış olmanız olduğunu anlayacak ve daha dikkatli davranarak huzur bulacaksınız. Af dilemek ve pişmanlık şeklinde yorumlanabilir.

Rüyada Gözyaşının Sel Olması

Rüya sahibinin uzun zamandır çok istediği ve isteğini elde etmek için çok çabaladığı şeyi en sonunda elde etmesine ve bu sayede zihinsel yönden refaha ereceğine, mutlu olacağına, mutluluğunu çevresindekilerle paylaşacağına delalet eder. Kimi yorumlara göre ise rüya sahibinin hayırlı ve helal kazanç elde edeceğine ve işlediği hayırlı ameller sayesinde Allah rızasına ereceğine işarettir.

Rüyada Gözyaşı Öpmek

Rüya sahibinin toplum içerisinde adalet ve merhameti gözetebileceği bir makam elde edeceğine işaret eder. Rüya sahibinin yakın zamanda hem kendisinin hem de çevresinin işlerinin iyiye gideceğine, sağlığının düzeleceğine ve mutluluğa işaret eder. Kimi yorumlamalara göre ise Kişinin hayatı boyunca işlediği hayırlı ameller ve çalışkanlığı sayesinde hayırlı ve bol kazançlı işlere imza atacağına delalettir.

Rüyada Gözyaşı Biriktirmek

Rüya sahibinin uzun süredir yolunda gitmediği bir işiyle ilgili çokça düşüneceğine, işi ve kendisiyle yalnız kalacağına, çevresindeki yakınlarından biriyle büyük bir tartışmaya gireceğine delalet iken bazı yorumlara göre de rahat ve refah seviyesi yüksek, bol kazanç getirecek bir yaşama sahip olmak için önüne sayısız kapı açılacağına ve kalabalık mekânlara girerek kendisini tanıtacağına, bu sayede yeni yerler öğreneceğine ve yeni arkadaşlıklar edineceğine delalet eder.

Rüyada Gözyaşı Akıtmak

Rüyayı gören kişinin, aile ve iş yaşamında yakın çevresinden gelecek güzel bir haberle çözemediği zor bir sıkıntının çok kolay bir şekilde üstesinden geleceğine delalettir. Farklı bir yorumlamaya göre de rüya sahibinin zor sorunları kolayca ve pratik bir şekilde çözeceğine, bu sayede mutsuz olduğu konularda refaha ermesine, huzur bulmasına işaret eder.

Rüyada Gözyaşı Dökmeden Ağlamak

Rüya sahibinin yakın zamanda kolay bir yoldan yüklü miktarda para kazanacağına ve bu parayı muhtaç kimselere dağıtacağına, bu sayede huzurlu bir hayat süreceğine ve işlediği hayırlı ameller sayesinde ahiret yaşamında da huzur garantilediğine delalettir. Farklı bir yoruma göre ise rüya sahibinin canını çok sıkan bir olayı çözmek için çabalayacağına ve kısa sürede çözeceğine işaret eder.

Rüyada Gözyaşı İçmek

Rüya sahibinin yakın zamanda kısmetlerinin artmasına, uzun süredir içinde bulunduğu mutsuz durumdan çıkacak fırsatlar elde edeceğine, çevresindekilere karşı içinde beslediği kızgınlık ve kırgınlıkların biteceğine, uzun süredir hasretini duyduğu kişiye kavuşacağına yorulur. Bazı yorumculara göre ise kişinin işlerinin iflasın eşiğine geleceğine, büyük bir başarısızlık yaşayacağına ve yuva kuracağına delalettir.

Rüyada Gözyaşı Damlası Görmek

Rüya sahibinin dünya hayatında maddi olarak çok iyi bir noktaya ulaşacağına, kişiyi sıkıntıya sokan durumların yakın zaman içerisinde çözüleceğine ve kişinin refaha ereceğine ancak geçici de olsa değer verdiği biriyle kısa süreli bir ayrılık yaşayacağına, ahiret yaşamı için hayırlı ameller işleyerek dünya hayatında da mutluluğu kavuşacağına, çevresindekilere yardım ederek onların parasal ve manevi sorunlarına derman olacağına işarettir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git