Rüyada Göz Görmek

Rüyada Göz Görmek
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 837 kez okundu.

Rüyada göz görmek, islama işarettir. İbadet edebilir, camiyi ziyaret edebilir, hacca yada umreye gidebilirsiniz. Göz görmek inanç sisteminizin güçleneceğinize işaret eder. Rüyada üç göz görmek sizi izleyen üçüncü bir gözün olduğu anlamındadır. Sizin ummadığınız birisi tarafından izlendiğiniz anlamına gelir. Göz görmek rengine göre farklı yorumlanır. Eğer mavi göz görürseniz huzur ve mutluluk anlamına gelir. Siyah yada kahverengi göz görmek güven veren biri anlamındadır. Rüyada ela renk görmek kafası karışık biri anlamındadır.

Rüyada Göz Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada göz

Rüyada göz görmek, evlada işaret eder. Güzel bir göz görmeniz çocuğunuz yoksa evlat sahip olmaya, çocuğunuz varsa çocuğunuz tarafından mutlu olacağınıza işaret eder. Rüyada göz görmek,  çoğalmak, üretmek demektir. Ummadığınız anda misafiriniz gelebilir. Evinizi bu anlamda hazır tutmalısınız.

Rüyada Göz Görmek Ne Demek ?

Rüyada göz görmenin bir anlamı da ilim irfandır. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz yada eğitim görüyorsanız başarılı adımlar atabilirsiniz. Birçok göz görmek bir kursa gidebileceğinize, yeni bilgiler öğreneceğinize işaret eder. Rüyada şaşır bir göz görmek sizin yaptığınız hatalar yüzünden vicdan azabı çekeceğiniz anlamına gelir. Gözlerin fal taşı gibi açıldığını görmek bir konuya çok fazla odaklanacağınız ve o konuyu başarıyla bitireceğiniz anlamındadır. Kanayan bir göz görmek, hayatınız boyunca çok büyük hatalar yaptığınızın ve pek çok kişiyi haksız yere üzdüğünüzün göstergesidir. Bu rüya, genellikle inancınıza bağlılığınıza göre farklı yorumlar kazanır.

Rüyada Göz

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada göz görmenin anlamı ve göz rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Rüyada Göz Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Aslıhan dedi ki:

    Merhaba, rüyamda tanıdık birinin çocuğunun 3 gözlü oldugunu gördüm. Fakat göz açılıp kapandıkca şeytanımsı bi hal alıyordu. Gözün içinde kenarlara kalan kısımlarında sivri dişler vardı. Bende korkup kaçıyordum. Onun öncesinde de bazı varlıklar beni sürekli rahatsız ediyordu fakat ben bundan kurtuldum. Sonra ben bunun bir rüya olduğunu fark edip uyanmaya çalıştım. Uyandım derken uyanamamışım bu seferde polislerin beni zorla götürmeye çalıştıklarını ve bunun nedeninin çocuğun 3. Gözünün sadece benim bildiğim içinmiş. Bende bunu inkar ettim. Sonra başka birilerini götürdüklerini gördüm.

Sayfa başına git