Rüyada Görücü Görmek

Rüyada Görücü Görmek
15 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 909 kez okundu.

Rüyada görücü görmek, evlilik olarak yorumlanır. Rüyada kendine görücü geldiğini gören kişi yakın zamanda evlenebilir. Kısmetlerin çok olacağı olarak yorumlanır. Rüyada görücü gelen ve kahve hazırlayan kişi düğün için hazırlıklar yapabilir. Bu dönemde çeyizlik eşyalar alınabilir. Görücü gören kişi evlilik için adımlar atacaktır. Kısmetlerin varlığı bu dönemde söz konusu.

Rüyada Görücü Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada görücü

Rüyada görücü görmek, hayırlı bir gelir olarak yorumlanır. Rüyada birkaç görücü gören kişi ummadığı bir gelir elde edecektir. İş yerinde düzgün çalışmanızdan dolayı ek bir gelir elde edebilirsiniz. İkramiyeler alabilirsiniz. Görücü gören kişi ek bir gelir yapabilir. Ek bir iş yapmaya karar verebilir. Eğitim süreci devam ediyorsa part time bir iş söz konusu olabilir.

Rüyada Görücü Görmek Ne Demek ?

Rüyada görücü, çoğalmak ve üremek olarak yorumlanır. Görücü gören ve kahve yapan kişi bu dönemde çoğalma yaşayacaktır. Rüyayı gören kişi bekarsa yakın zamanda evlenebilir. Kişi evliyse evlat sahibi olabilir. Evlat sahibi olanlar bir evlat sahibi daha olmak isteyebilirler. Görücü gören kişi maddi olarak da ilerlemek isteyecektir. Evlenmek isteyen birinin görücü görmesi, kısa bir zamanda seveceği bir kişi ile evlenecek demektir. Rüyasında kendisine görücü gelerek bu görücülere tepki verdiğini gören bir kişi, hayatında sıkıntılı ve zor bir dönem içine girecektir. Aynı zamanda bunu gören bir kişi, evlenmek istediği kişi ile sorun yaşayacak demektir.

Rüyada Görücü

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada görücü görmenin anlamı ve görücü rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git