Rüyada Gondol Görmek

Rüyada Gondol Görmek
10 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 1.374 kez okundu.

Rüyada gondol görmek, uzun ve zorluklarla dolu bir yolculuğa çıkılacağına dalalettir. İş için ya da sevdiklerinizle buluşmak üzere çıkacağınız bu yolculuk boyunca size zarar vermek insanlarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca sadece kafa dinlemek ve son zamanda yaşadığınız kötü olaylardan uzaklaşmak amacıyla da uzun bir seyahat planlayabilirsiniz. Uzun zamandır görmek istediğini uzak ülkelere iş vesilesiyle gitmek zorunda kalacak ve yeni insanlarla tanışarak farklı kültürlerin içinde bulunacaksınız. Gittiğiniz yeni yerlerde farklı şeyler öğrenmenin heyecanı, yolculuk boyunca yaşadığınız sıkıntıları unutmanızı sağlayacak.

Rüyada Gondola Binmek

Deniz yolculuğuna çıkmaya dalalettir. Her gün deniz yolculuğu yapmanızı gerektirecek bir işe başlayabilirsiniz. Tatilinize deniz yoluyla devam ederek farklı deneyimler elde edeceksiniz. Ailenize kavuşmak için yola çıkmak zorunda kalacaksınız. Sevdiğiniz insanlardan biri ya da birkaçı uzak bir yere taşınacak ve sizden kendisiniz ziyaret etmenizi isteyecek. Bulunduğunuz yere çok uzak bir ülkede mal edinmek anlamına gelir. Kültürünü bilmediğiniz insanlarla muhatap olarak onlarla alışveriş ve dostluk ilişkileri kuracaksınız. Yol boyunca önünüze çıkan sıkıntı ve engelleri bir bir aşarak varmak istediğiniz noktaya ulaşmayı başaracaksınız.

Rüyada Gondolda Sallanmak

Yer değiştirmeye, kısa sürede çok yer görmeye ve bir anda onlarca farklı insanla tanışıp hepsiyle çeşitli ilişkiler kurmaya dalalettir. Eğer hareket ediyorsa bu yolculuk çok kısa bir süre içinde gerçekleşecek demektir. Duruyor ise uzun bir yolculuğa çıkacağınıza ve bu yolculuk için hazırlanmaya yeterince vaktinizin olacağına dalalettir. İçinde insanlar varsa yolculuğunuz sırasında sevdiğiniz birinin de sizinle beraber olacağına dalalet eder.

Rüyada Kırmızı Gondol Görmek

Rüya sahibinin uzun süredir hayalini kurduğu fakat iş yaşamı dolayısıyla bir türlü çıkamadığı bir yolculuğun gerçekleşeceğine işaret etmektedir. Kişi bu yolculuk sayesinde ruhunu ve bedenini dinlendirecek ve başarılı ve yeni projeler ile kaldığı yerden çok daha hızlı devam edecektir. Daha dikkatli atılması gereken adımlar ile yorumlanır. Rüyanızda sizin haricinizde birinin bindiğini görürseniz, bu o kişinin kısa süreli bir yolculuğa çıkacağına ve beraberinde iş yaşamında atacağı önemli ve başarılı adımlara delalettir. Binip hemen indiğini görmek ise memur bir kimse için işçi konumunda olmaya eğer rüya sahibi işçi ise memur konumuna yükselmeye işaret etmektedir. Bir başka tabirle ise, uzun süredir düşünülen bir konuda ani kararlar verip, üzerinde düşünmeden hareket etmenin göstergesidir.

Rüyada Kırmızı Gondola Binmek

Rüya sahibinin son zamanlarda türlü sıkıntı ve zorluklar ile karşı karşıya kaldığını, bir nebze olsun uzaklaşmak ve kafasını dinlemek adına kısa süreli bir tatile, yolculuğa çıkacağını göstermektedir. Kısa süreli olan bu tatilin kişiye çok iyi geleceği ve dönüşünün adeta muhteşem olacağı yönünde yorumlar yapılır. Hatta bazı rüya tabircilerine göre, kişi sadece kendi alanında başarılar elde etmekle kalmayacak, bambaşka yeni projelere de imza atacak, başarısına başarı katacaktır.

Rüyada Gondoldan Düşmek

İş yaşamı sebebiyle kişinin yaşayacağı zorluklara işaret etmektedir. Bir başka rivayete göre ise işe ara vermek amacıyla çıktığı tatilini yine iş ya da ailesi hususunda yaşayacağı bir sıkıntı nedeni ile yarıda kesmesi şeklinde de tabir edilir. Tatile çıkılan bir yerden dönüşün yakın olduğuna işarettir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git