Rüyada Göl Görmek

Rüyada Göl Görmek
1 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 2.197 kez okundu.

Rüyada göl görmek, bolluk, bereket, mutluluk, zenginlik ve sağlık anlamına gelir. Asil, soylu ve iyi bir aileden gelen bir kadını simgeler. Gören bir kişi aile ve iş hayatında mutlu, huzurlu ve başarılı olacaktır.

Evliliğinde mutlu olacak ve hayalini kurduğu yuvaya kavuşacak demektir. Rüyasında sakin ve dingin bir göl üzerinde sandalda olduğunu görmek isteyen bir kişi, kendisinin ve çevresindekilerin çok mutlu olacağı bir döneme gireceğinin göstergesidir. Kişi, sıkıntılarından ve çevresindeki kötülüklerden arınacak demektir. Kirli ise temizin aksine bir anlam kazanır. Rüyada çamurlu ya da pis ise kişinin hayatında bazı problemlerle karşılaşacağını ve zor bir dönem içerisine girebileceğini gösterir. Başka bir rivayete göre ise hayalini kurduğunuz ve uzun bir zamandır planladığınız bir şeyi daha ileri bir tarihe ertelemek zorunda kalacağınızı gösterir.

Kişinin hem özel hayatında hem de iş hayatında çok başarılı olacağı ve mutlu günler yaşayacağı bir dönemin içerisine gireceğini gösterir. Çok istediğiniz ve hayalini kurduğunuz şeylerin zamanla istediğiniz yönde gelişeceğinin ve bol kazançlar elde edeceğinizin göstergesidir. Temiz olan iyiye yorulurken, kirli olması aksi bir anlam taşımakta ve kişinin bazı zararlara uğrayabileceğinin göstergesi olmaktadır. Kenarında oturduğunu gören bir kişi, sıkıntılarından kurtulmak istiyor ve çözüm arıyor demektir.

Rüyada Bulanık Göl Görmek

En geniş anlamı ile murat şeklinde ifade edilebilir. Bolluk, bereket, zenginlik anlamlarına da gelen rüya genellikle kadın imgesi ile özdeşleşmiştir. Bu kadın asil ve gösterişi seven bir kadındır. Geçinmesi oldukça kolay olan bu kadınla yaşanacak olan bir birlikteliğin göstergesidir bu rüya. Aile hayatında mutlu ve huzurlu bir birlikteliği olan kişi demektir. Rüyada akıntısı olmayan sakin ve durağan ise ve sandal ile gezdiğini görmek, rüya sahibinin çevresindeki herkesi mutlu edecek bir olay yaşayacağını ve bu olay sonucunda kazancının ve şansının artacağını gösterir. Pis ve dibi çamurlu ise, kişinin problemlerle dolu bir hayatı olacağına ve bu problemlerin üstesinden gelmek için uzun çabalar sarf edeceğine delalettir. Bazı tabircilere göre rüya sahibinin planlarını ileriki bir tarihe ertelemek zorunda kalması şeklinde ifade edilir.

Rüyada Berrak Göl Görmek

Hayatınızdaki hızın ve aşırı hareketliliğin yavaş yavaş azalacağına dalalet eder. İşinizden dolayı sürekli çıkmak zorunda olduğunuz seyahatlerin ve toplantıların azalarak devam edeceğini ve bir süre sonra daha hafif işlerle uğraşmaya başlayacağınızı gösterir. Yükünüzü hafifletmek için yanınıza yetiştirmek üzere bir ekip verileceğinin habercisidir. Bildiklerinizi başka insanlara öğretip daha çok iş yapılmasını sağlamanız beklenebilir. Çevrenizde panik dolu ve sürekli şikayet eden insanların yerini daha sakin ve çözüm üretebilen insanlar lamaya başlayacak. Huzur ve sükunet bulmaya işaret eder. Kavga ve gürültü içinde geçen hayatınız yerini sakin insanlarla durağan ancak zevkli bir yaşam sürmeye bırakacak. Bugüne kadar sürekli çalışıp emek vererek kazandığınız her şey artık sizi rahat ettirir hale gelecek. İş yerinde size verilen görevler azalacak ancak tecrübe ve bilgi seviyenizden dolayı kazancınız eskisinden çok daha fazla olacak.

Rüyada Göle Girmek

Olumlu durumlar çağrıştıracak biçimde yorumlanır. Uzun zamandır eşinizle, çocuklarınızla ya da ailenizle yaşadığınız anlaşmazlıklar ve kavgalar son bulacak. İnsanların sizi anlamaya başlayacağı ve yargılamaktan vazgeçeceği anlamına gelir. İçine girdiğiniz büyük ve sıkıntılı işlerin altından başarıyla kalkacağınıza işaret eder. İnsanlarla daha kolay ve olumlu bir biçimde iletişim kurabileceksiniz. Hayatınızda huzur ve mutluluk havasının hakim olacağına dalalettir. Hafif dalgalar varsa ara sıra küçük sorunlar yaşayacağınız ancak bu sorunların hayatınızın genelini olumsuz anlamda etkilemeyeceğini gösterir. Hayatınızdaki huzurun daim olacağı anlamına gelir.

Rüyada Göl Kenarında Oturmak

Rüya sahibinin son zamanlarda yaşadığı problemlerden çok sıkıldığı ve artık uzaklaşmak istediği şeklinde tabir edilir. Kişinin özel yaşamında ve iş yaşamında mutluluk dolu günler yaşayacağı ve sorunlarla kolay kolay karşılaşmayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Gölde Yüzünü Yıkamak

Ellerini ve yüzünü yıkadığını gören bir kimse için, bu rüya kısa süreli bir hastalık ile uğraşacağı fakat sonunda hastalığı kolaylıkla atlatacağı şeklinde tabir edilir. Bir başka rivayete göre ise rüya sahibi için çıkacağı bir yolculuğun hayırla sonuçlanmaması ve yolculuk sırasında yaşanacak olan sıkıntıların işaretidir.

Rüyada Gölge Yüzmek

Rüya sahibinin iş ve aile yaşamında geçmişte yaptığı hatalardan dolayı duyduğu pişmanlığı ifade eder. Rüya sahibi bu hataların cezasını fazlasıyla çekmiş ve ne yapması gerektiğini artık öğrenmiş demektir. Hatta uzun süredir Allah’tan hataları için af dilemekte fakat bir türlü istediği iç huzura kavuşamamaktadır. Hatalarından dolayı duyduğu vicdan azabını azaltmak istemesine işarettir. Rüya sahibi bu vicdanı azaltmak için elinden geleni yapıyor ve yapmaya devam edecektir. Hatta bundan kurtulmak ve çevresine daha fazla zarar vermemek için ailesi ve arkadaşlarından uzak durmaya bile razı demektir.

Rüyada Balıklı Göl Görmek

Rüyayı gören kişinin mesleğinin insanlar tarafından fazla tercih edilen bir meslek olmaması dolayısı ile rüya sahibinin bol kazançlar elde etmesi şeklinde tabir edilir. Aynı zamanda rüya sahibinin gerek iş gerekse de aşk yaşamında karşısına birçok fırsat çıkacağı şeklinde de yorumlanabilir. Rüya sahibinin bu karşısına çıkan kısmetler ile çekmekte olduğu sıkıntılar kısa süre içerisinde son bulacak demektir. Rüya sahibinin hayal gücünün çok büyük olduğu anlamına da gelmektedir.

Rüyada Gölde Yüzen Ördekler Görmek

İş yaşamında kazanılacak olan büyük bir mevkiye, paraya ve üne işarettir. Tanışacağı saygın kişiler sayesinde iş yaşamındaki mevkisi yükselecek ve kazançları eskiye oranla kat kat artacak demektir.  Bunun neticesinde bu kişi için mutlu ve huzurlu bir hayat kaçınılmaz olacaktır.

Rüyada Gölde Yüzen İnsanlar Görmek

Küçük bir sorundan ötürü işinden ayrılmak zorunda kalan rüya sahibinin kısa bir süre içinde resmi bir kurumda işe başlayacağına delalettir. Sonunda kurtulacağı işsizlik ile uzun süredir ertelediği planlarını gerçekleştireceği anlamını da taşımaktadır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git