Rüyada Gökyüzü Görmek

Rüyada Gökyüzü Görmek
13 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 2.163 kez okundu.

Rüyada gökyüzü görmek, hayırlı ve bol kazanca, beklenilen bir işin güzel sonuçlar ile sonuçlanmasına, iç huzura ve şefaate kavuşmaya, mutlu ve konforlu bir aile yaşamına işarettir. En genel karşılığı ile zihniniz ve elinizde olan potansiyellerdir. Sonrasında gördüğünüz meydana gelen olaylar rüyanızın tabiridir. Yeni fikirler ve yöntemler üzerinde çalıştığınızı ve çalışmalarınızın hızlanıp başarılı olacağınızın göstergesidir. Zihninizi sürekli meşgul eden bir iş olduğunun ve sonuçlanmasının uzun zaman alacağını işaret eder. Yakın bir zamanda sahip olduğunuz potansiyelleri keşfedeceğinize ve bu saptamanız ile başarıyı yakalayacağınıza işarettir. Rüya sahibinin bir işe alınacağına delalettir. Çıktıktan sonra tekrar yeryüzüne dönerse, haksız bir sebepten dolayı işine son verileceğini gösterir. Ayrıca elini uzattığı an değebileceği mesafede görüyorsa bu ömrünün tamamlandığına, ecel vaktinin geldiğine işarettir.

Rüyada Göğe Yükselmek

Allah katında mevkiisinin yükseleceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin yükselişte olduğu bir dönemi işaret eder ve bu dönemde şansı da çok açık olacaktır. Buna ek olarak bir merdiven veyahut bir nesne yardımıyla çıktığını gören kimse, dostları ve sevdiklerinin yardımı ile önemli bir mertebeye ulaşır. Merdivensiz çıkmak ise, rüya sahibi için korku ve mutsuzluğun habercisidir. Olumsuz olarak ise, başlanılan bir işin hayırsız sonuçlanmasına ya da umutla beklenilen bir haberin ulaşmaması olarak yorumlanabilir.

Rüyada Gökyüzüne Bakmak

Kişinin duygusal açıdan üzerinde bulunan sorumluluklardan kurtulacağı, iç huzura kavuşup, ferahlayacağı bir döneme işaret etmektedir. Kişi geleceği ile ilgili çeşitli planlar yapar ve bunları gerçekleştirebilmek için çaba sarf eder. Zaman zaman maddi kayıplar ile yorumlansa da genel olarak aydınlık ve huzurlu günlerin habercisidir. Aile fertleri için aile yaşamında huzurlu ve mutlu günlerin işaretidir. Rüyayı gören kişi, baktığını ve sonrasında ona doğru yükseldiğini görüyorsa, Allah yolunda ibadet eden ve Allah’ın izni ile mevkisi artan bir kişi olduğuna, zavallı ve kimsesizlere yardım eden, Allah’ın hoşnut olacağı işlerin peşinde koşan birisi olduğuna işarettir.

Rüyada Gökyüzüne Çıkmak

Ecelinin yakın olduğunun göstergesidir. Kendi çabası ile yeryüzüne iniyorsa bu da toplum tarafından kaybedeceği itibarını tekrar kazanacağının göstergesidir. Gökyüzüne yaklaşmak demek, Allah’a yaklaşmak ile özdeşleştirilir. Bu rüyayı gören kimse eğer aciz ve zor bir durumda ise, kısa süre içerisinde bu sıkıntılarından kurtulur ve Allah tarafından duaları kabul edilir. Rüyanın gidişatına göre çok farklı şekillerde de yorumlanabilmektedir.

Rüyada Gökyüzünün Yere İndiğini Görmek

Kişi kıtlık ve zorluklarla dolu bir yaşam sürer. Bu rüya, bunların yanında o aile veya kasabada o yıl içinde yaşanacak olan verimsizliğe, bereketten uzak, kıtlık günlerine işaret eder. Yeryüzüne ateşler düştüğünü görmek ise, hastalık ve ölümlerin habercisidir. Eğer ateşler rüya sahibinin yaşadığı evin üzerine düşüyorsa bu, o evde yaşayan bir aile ferdinin eceli ile öleceğinin işaretidir.

Rüyada Gökyüzü Kararması

Göğün nasıl olduğu ile ilgili farklı şekilde yorumlanır. Rüyada çok açık ve net bir gök gören kişi mutlu, huzurlu bir dönem geçirecektir.Aydınlık bir dönem içinde olabilirsiniz ya da öyle bir döneme gireceksiniz. Göğün çok açık olduğunu gören kişi huzurlu bir döneme girecektir. Huzurun sizi sardığı hiçbir olumsuz şeyin sizi etkilemeyeceğini ifade eder.Hayatınızda her şey bir düzene girecektir. Güzel bir dönemdesiniz. Eğer kararıyorsa tam tersi şekilde anlama gelecektir.

Rüyada Gökyüzünde Bulut Görmek

Üzüntü ve keder olarak yorumlanabilir. Kişi bu dönemde üzücü olaylar yaşayabilir. Ruh durumunun kötü olacağına yorumlanır. Başkalarına anlatamayacağınız, içine atacağınız bazı konular olabilir. Duygularınızı çok net gösteremeyen biriyseniz bu dönemde çok içine kapanık ve üzgün olabilirsiniz. Kendinizi iyileştirmeniz gereken bir dönemdesiniz.

Rüyada Gök Gürlemesi

Ani değişimler olarak yorumlanır. Kişi hiç ummadığı bir olayla karşı karşıya olabilir. Ani gelişen bir olay sizi çok şaşırtabilir. Birçok duyguların aynı anda hissedilebileceğine işaret eder.

Rüyada Gök Gürültüsü ve Şimşek Çakması

Kişi ani çıkan olaylar karşısında ne yapacağını bilemeyecektir. Çok fevri davranmadan sakin bir tavırla olaylara yaklaşmak gereklidir. Gök sembolü, kişi çok güçlü hissedeceği bir dönemin içine girebilir anlamındadır. Aynı zamanda kişi, zor zamanlarında başkalarına çok fazla güvenmeden tek başına tüm sorunlarını halletmenin çözüm yollarını araması gerekir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git