Rüyada Gökkuşağı Görmek

Rüyada Gökkuşağı Görmek
12 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.702 kez okundu.

Rüyada gökkuşağı görmek, korkuların son bulacağına, bekâr ise evlenmeye, mutluluk ve huzur dolu bir hayata yorulur. Aynı zamanda başarının da işaretidir. Rüya sahibi başladığı her işi başarı ile sonlandıracak ve işlerinin sonucunda hayırlı ve bol kazançlar elde edecek demektir.

Rüya sahibinin, hayata olumlu bakan, pozitif, umutsuzluğa asla hayatında yer vermeyen bir kişilik olmasıyla yorumlanır. Rüya sahibi hayatın her alanında yaşadığı her olumsuzlukta bir güzellik olduğuna inanır ve kapanan her kapının ardından daha iyisi geleceğine inanır. Gökyüzünde yeni yeni oluşmaya başladığını gören bir kişi özlemini duyduğu bir kişi ya da olaya kısa zaman içerisinde kavuşur.

Rüyada Gökkuşağına Dokunmak

Genellikle aşk ile karşılık bulur. Rüya sahibinin aşk yaşamında büyük mutluluk ve keyif dolu günler yaşayacağına delalettir. Bazı tabircilere göre ise, sağlık ve para konusunda hayatı boyunca şanslı olacak ve bu konularda kolay kolay zorluk çekmeyecek demektir. Şans ve bereket dolu günlerin kapısını aralamak olarak nitelendirilir. Hayatı boyunca şans ve bereket içinde yaşar. Uzun süreli sıkıntılar ile uğraşmak zorunda kalmaz, bu tür sorunlar ile karşılaşsa bile kısa zaman içerisinde üstesinden gelecektir. Bazı tabircilere göre görüldüğü tarafa göre de farklı şekilde yorumlanır. Sağ taraftan görmek hayırlı ve güzel işlerin, sol tarafından görmek ise maddi açıdan yaşanacak bereket ve ucuzluğun göstergesidir. Hem sağ hem sol taraftan görmek, fakir ise zenginliğe zengin ise, zenginliğin daha da artmasına işarettir.

Rüyada Gökkuşağı Fotoğrafı Çekmek

Rüyayı gören kişinin hayatını yoluna koymak için çabaladığına ve yakın zamanda bu emeklerinin karşılığını fazlası ile göreceğine tabir edilir. Bir diğer tabiri ile bu rüya, olumsuzluklar karşısında gerekli adımların atılacağına, engel teşkil eden durumların ortadan kaldırılacağına delalet eder. Aynı zamanda aile üyeleri arasındaki sorunların biteceğine, huzur bulmaya, birlik ve beraberliğe de yorumlanır.

Rüyada Gece Gökkuşağı Görmek

Umut kesilen, karamsar bakılan bir konuda olumlu gelişmeler yaşanacağına, kişinin tüm olumsuz duygularından arınacağına delalet eder. Bazı alimlere göre bu rüya, dertlerin, sıkıntıların biteceğine, rüya sahibinin hayatında güzel, farklı olaylar yaşanacağına yorumlanır. Keyfin yerine geleceği yeni bir döneme işaret eder. Eşler arasında yaşanan kırgınlık ya da küskünlüklerin biteceğine, barış sağlanacağı ve iletişimin kuvvetleneceği anlamına gelir.

Rüyada Birden Fazla Gökkuşağı Görmek

Rüya sahibinin, düşündüklerini gerçekleştirmek için yeni kararlar alacağına, bu kararlar doğrultusunda adımlar atacağına, bu adımların kişiye yarar ve menfaat sağlayacağına delalet eder. Diğer bir yorumu ile bu rüya, ekonomik açıdan olumlu gelişmeler yaşanacağına, varsa borçların ödeneceğine, deyim yerinde ise maddi anlamda rahat bir nefes almaya yorumlanır. Özel hayatta istenilene kavuşmaya, mutlu olmaya delalet eder.

Rüyada Gökkuşağı Altından Geçmek

Uzun süredir hayali kurulan şeylere ulaşmaya, iş ve ticari hayatta ilerleme yaşanacağına, maddi anlamda feraha ermeye delalet eder. Rüyayı gören kişinin, geçmişte yaşadığı sıkıntıların etkisinden kurtulacağına, mutluluk yaşayacağı olayların olacağına yorumlanır. Beklenen bir haberin geleceğine de tabir edilir. Bu rüya, ele geçecek bir miktar para ya da mal ile de tabir edilir.

Rüyada Gökkuşağından Kaymak

Talih ve baht açıklığına tabir edilir. Diğer bir yorum ise kötü düşüncelerden arınmak, karamsarlıktan kurtulup olumlu bakmak, güzellikleri görmek ve mutlu hissetmek anlamına gelir. Aile, iş ve sosyal çevrede arzu edilen huzuru yaşamak, ilişkilerdeki sorunları çözmek için ılımlı davranmak ve adım atmak ile de yorumlanır. Verilecek kararın kişiye menfaat ve yarar sağlayacağı anlamı da taşır.

Rüyada Gökkuşağının Renklerini Görmek

Bu rüya, kişinin hayatında yaşanacak hareketliliğe işaret eder. Rüya sahibi, ard arda sevinçler yaşayacak, değişimler ve yeniliklerin olduğu bir döneme girecektir. Bazı yorumculara göre yanlışlardan, hatalardan uzak kalmaya, doğru yoldan ayrılmamaya tabir edilir. Özel hayatta bekar kimseler için birliktelikte yüzlerin güleceğine, evli kimseler için ise yaşanacak mutlu günlere alamet eder.

Rüyada Deniz Üzerinde Gökkuşağı Görmek

Murada ermeye, isteklerin, arzuların gerçekleşmesine ve mutlu olmaya tabir edilir. Diğer bir yorum ile bu rüya, mesleki hayatta hedeflenen noktaya ulaşılacağına, övgü almaya, itibar sahibi olmaya, başarı sağlamaya ve zafer kazanmaya yorumlanır. Hayırlı bir insan ile evlenmek ve mutlu bir yuva kurmak anlamına gelir. Güzel ve olumlu olaylara da işaret eder.

Rüyada Evde Gökkuşağı Görmek

Hane içinde yeni bir döneme tabir edilir. Aile üyeleri arasında ilişkilerin düzeleceğine, varsa küslük ve dargınlıkların biteceğine, maddi sıkıntıların sona ereceğine, ferahlamaya ve yaşam kalitesinin artacağına delalet eder. Hanede bolluk ve bereket yaşanacağına, para kazanmaya, bol rızık ve nasip elde etmeye de yorumlanır. Yatırımlardan beklenmedik kar elde etmeye ve geçim sıkıntısının sona ereceğine değerlendirilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git