Rüyada Gök Görmek

Rüyada Gök Görmek
9 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 787 kez okundu.

Rüyada gök görmek, göğün nasıl olduğu ile ilgili farklı şekilde yorumlanır. Rüyada çok açık ve net bir gök gören kişi mutlu, huzurlu bir dönem geçirecektir.Aydınlık bir dönem içinde olabilirsiniz ya da öyle bir döneme gireceksiniz. Göğün çok açık olduğunu gören kişi huzurlu bir döneme girecektir. Huzurun sizi sardığı hiçbir olumsuz şeyin sizi etkilemeyeceğini ifade eder. Hayatınızda her şey bir düzene girecektir. Güzel bir dönemdesiniz.

Rüyada Gök Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada gök görmek

Rüyada gök görmek, üzüntü ve keder olarak yorumlanabilir. Rüyada göğün kara bulutlarla kaplı olduğunu gören kişi bu dönemde üzücü olaylar yaşayabilir. Ruh durumunun kötü olacağına yorumlanır. Başkalarına anlatamayacağınız, içine atacağınız bazı konular olabilir. Duygularınızı çok net gösteremeyen biriyseniz bu dönemde çok içine kapanık ve üzgün olabilirsiniz. Kendinizi iyileştirmeniz gereken bir dönemdesiniz.

Rüyada Gök Görmek Ne Demek ?

Rüyada gök, ani değişimler olarak yorumlanır. Rüyada havanın gürlediğini ve şimşek çaktığını gören kişi hiç ummadığı bir olayla karşı karşıya olabilir. Ani gelişen bir olay sizi çok şaşırtabilir. Birçok duyguların aynı anda hissedilebileceğine işaret eder. Rüyada şimşek çaktığını gören ve korkan kişi bu ani çıkan olaylar karşısında ne yapacağını bilemeyecektir. Çok fevri davranmadan sakin bir tavırla olaylara yaklaşmak gereklidir. Rüyasında gök sembolünü gören bir kişi, çok güçlü hissedeceği bir dönemin içine girebilir. Aynı zamanda bu rüyayı gören bir kişi, zor zamanlarında başkalarına çok fazla güvenmeden tek başına tüm sorunlarını halletmenin çözüm yollarını araması gerekir.

Rüyada gök

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada gök görmenin anlamı ve gök rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git