Rüyada Göğsünden Süt Akması

Rüyada Göğsünden Süt Akması
11 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 816 kez okundu.

Rüyada göğsünden süt akması, rüyayı gören kişinin kısmeti ve dine olan bağlılığı ile tasvir edilir. Bir kişi göğüslerinin süt ile dolduğunu ve bu sütün akmaya başladığını görmüş ise, haylice fazla olan kısmeti daha da artacak hatta taşacak demektir. Hayatta hep hayırlı ve bol kazançlı kısmetler ile karşılaşacağı da söylenir.

Rüyada Göğsünden Süt Akması Ne Anlama Gelir?göğsünden süt akması

Rüyada göğsünden süt akması rüya sahibinin, son zamanlarda yaşadığı sıkıntı ve dertlerin artık son bulacağı, onun için hayırlı ve yeni kapılar açılacağı müjdesi ile karşı karşıyadır. Bununla birlikte rüya sahibinin mutlu, bol kazançlı ve konforlu bir hayat yaşayacağı, sıkıntılarla fazla haşır neşir olmayacağı, olsa bile kolaylıkla üstesinden gelebileceği şeklinde de yorumlanır. Rüyada göğsünden akan süt ile bir bebeği emzirdiğini görmek, emzirdiği bebeğe karşı vereceği emeklerin asla boşa gitmeyeceği ve ondan ileriki hayatında yardım alacağı şeklinde tabir edilir. Bir kısım rüya tabircilerine göre ise, rüyada bir başkasının bebeğini emzirmek bebeğini emzirdiği kişiden herhangi bir konuda yardım alacağı anlamına gelmektedir. Hamile bir kadının rüyasında göğsünden süt aktığını görmesi ise, gerçek hayatta da sorunsuz bir doğum gerçekleşeceği ve bir bebek sahibi olacağı hatta o bebeğin aileye şans ve huzuru da yanında getireceği anlamını taşır. Ayrıca bebek büyüyüp belli bir yaşa ulaştığında ailesinin hoşuna gidecek işler yapacağı ve ailesinin ondan razı olacağı şeklinde de yorum yapılır.

Rüyada Göğsünden Süt Akması Ne Demektir?

Göğsünden süt akması ve akan sütü biriktirdiğini görmek ise, rüya sahibinin karşısına hayırlı bir kısmet çıkacağı ve duyguların karşılıklı olacağı yönünde tabir edilmektedir.

Rüyada Göğsünden Süt Akması Ne Demek ?

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada göğsünden süt akması anlamı ve rüya tabiri ve rüya yorumları, dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git