Rüyada Gitar Görmek

Rüyada Gitar Görmek
10 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 1.291 kez okundu.

Rüyada gitar görmek, eğlence düşkünü, dünyaya bel bağlamış ancak elinden hiçbir iş gelmeyen insanlara işaret eder. İş verdiğiniz insanların size o işi yapıyormuş gibi görünüp, aslında hiçbir şey yapmadıklarını ve sonunda o işleri kendiniz yapmak zorunda kalacağınızı gösterir. Alışveriş yaptığınız insanların size hak ettiğinizden daha azını vermek için büyük bir çaba gösterdiğine dalalet eder. İşyerinde tembel insanlarla muhatap olmak zorunda kalacağınızı, sizin yaptığını işlerin altına başkasının imzasının atılacağını ve emeklerini zayi etmek birçok insanın büyük bir gayret göstereceğini anlatan bir rüyadır.

Rüyada Gitar Çalmak

Siz çalışıp emek verirken hiçbir şey yapmadan sizin kazancınıza ortak olan, adeta parazit gibi sizin sırtınızdan geçinen insanlara dalalet eder. Emeklerinizin boşa çıkması için çok uğraşan insanları göremediğinizi gösterir. Hak etmeyen insanlara haddinden fazla değer verip güvendiğinizin habercisidir. Kazancını boş işler uğruna harcayıp parasız kalınca sizin emeğinize olmak isteyecek bir aile ferdine, akrabaya ya da arkadaşa işarettir. Hak etmediği halde büyük kazançlar elde eden ve bunu övünerek söyleyip sizin emeğinizle kazandıklarınızı hor gören insanlara dalalettir.

Rüyada Gitar Akort Etmek

Haram yollarla kazanç elde eden insanların sizi de bu kötü kazanca ortak etmeye çalışacaklarını gösterir. Tembel ve sorumsuz insanları temsil eder. Tüm hayatını eğlenmek ve başkalarının emeğini haksız bir şekilde harcamakla geçiren, ancak kimsenin müdahale edip dokunamadığı insanlara dalalettir. Birçok işe girip çıkan ancak bir türlü dikiş tutturamayan, yaşı ilerlemiş olmasına rağmen hala anne ve babasının parasıyla hayatta kalan sorumsuz erkek evladın göstergesidir.

Rüyada Gitar Kılıfı Görmek

Rüya sahibinin son zamanlarda düşünmeden yaptığı harcamalar sonucunda darda kaldığına ve bu dar günlerin, etrafında yer alan; maddi açıdan oldukça zengin birisinin yardımı ile aşılacağına işaret etmektedir. Kısacası dar günlerin arkasında yer alan özgür günlerin habercisi olarak da nitelendirilebilir. Tüm bunlar sonucunda rüya sahibinin elinde bol miktarda para yer alacaktır.

Rüyada Gitar Çalmaya Çalışmak

Böyle bir rüya iki şekilde yorumlanabilmektedir. Birincisinde rüya sahibinin son zamanlarda karmaşa içerisinde kalacağını ve tüm bunlar sonucunda tercih yaparken zorda olacağını ifade etmektedir. Bir diğer rüya yorumunda ise, rüya sahibinin ilgi göstermiş olduğu faaliyetler ile ilgili kendisini geliştirmeye kalkacağına ve bu yönde rüya sahibinin büyük başarılar elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Gitarın Kırıldığını Görmek

Rüya sahibinin oldukça zorluk yaşadığı (hem maddi hemde manevi açıdan) bir döneme adım attığını ifade etmektedir. Rüyayı gören kişi bu zorluklardan nasıl çıkacağını düşünürken, ansızın bir akrabasının ona el uzatması ile birlikte tüm bu dertlere elveda diyecek demektir. Bu yardımda bulunan kişi sadece tek başına yardım etmeyecek aynı zamanda etrafında yer alan kişileri de yardıma alacaktır.

Rüyada Gitar Hediye Almak

Böyle bir rüya kötü bir şekilde yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin son zamanlarda yapmış olduğu işlerden olumsuz haberler almasını ve bu yüzden dolayıda mutsuz olacağı bir döneme ayak basmasını ifade eder. Bu dönemde her şey üst üste gelecek ve rüya sahibi kendisi ile ilgili olan tüm umutlarını yitirecek demektir. Kısacası keyifsiz kalacak bir dönemin ifadesidir.

Rüyada Gitar Çalmayı Öğrenmek

Rüya sahibinin ailevi bağlarının daha da fazla güçlenecek olmasına işaret etmektedir. Aynı zamanda rüya sahibi ile ilgili bilgi veren bu rüya; rüyayı gören kişinin helal mal elde ettiğine ve eline ne geçerse geçsin alnının teri ile aldığına işaret eder. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin çevresinde bulunan kişiler tarafından çok sevilmiş olduğunu da ifade etmektedir.

Rüyada Gitar Teli Kopması

Rüya sahibinin çevresinde yer alan kişilerden (aile veya dost) güzel haberler alacağına işaret eder. Bu haberler neticesinde rüyayı gören kişi oldukça çok sevinecek ve etrafına gülücük saçacak duruma gelecektir. Bu güzel günlerini ise rüya sahibi, onlarla da paylaşacak ve mutluluklarına şahit olmasını sağlayacaktır. Kısacası güzel günlerin habercisi olan bir rüyadır.

Rüyada Gitar Sesi Duymak

Huzurun habercisi olan oldukça güzel bir rüyadır. Rüya sahibinin almış olduğu tüm kararlardan güzel haberler alıp çıkacağına işaret etmektedir. Böylelikle rüya sahibi hedefini dahada çok büyütecek ve daha büyük hedefleri kendisine belirleyecektir. Tüm olumsuzluklara karşı rüya sahibinin göğüs gereceğini ve her şeyin üstesinden kendi gücü ile beraber kalkacağını ifade eder.

Rüyada Gitar Çalan Birini Görmek

Rüya sahibinin canını sıkacak olumsuz bir takım haberler alacağına işaret etmektedir. Fakat rüya sahibi almış olduğu tüm bu haberler sonucunda dimdik ayakta durmayı başaracak ve hepsine şaşırtıcı bir şekilde göğüs gerecektir. Gücü simgeleyen bir rüya olarak ifade edilmektedir. Aynı zamanda rüya sahibinin etrafında yer alan sözlere karşı aldırış etmeyeceğini gösterir.

Rüyada Gitar Almak

Rüya sahibinin hayatı boyunca neşe dolu olan günler yaşayacağına işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibi etrafına bu neşe ile beraber bir ışık saçacak ve çevresinde yer alan kişileri de kendi neşesine ortak etmeyi başaracak demektir. Artık rüya sahibi hiçbir derdi kafasına takmayacak ve bundan sonra sadece anı yaşamak için elinden geleni yapacaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git