Rüyada Geyik Görmek

Rüyada Geyik Görmek
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.020 kez okundu.

Rüyada geyik görmek, hayırlı bir kısmet anlamına gelir. Eğer bekarsanız  hayırlı bir eş demektir eğer evliyseniz hayırlı bir evlat ya da can yoldaşı demek. Güzel, alımlı kadın anlamında yorumlanır. Hayatınıza güzel ve alımlı bir kadın girebilir. Bekar olanlar evlenebilir, güzel bir yuva kurabilir. Evli olanlar için de çoğalmak, üremek demektir. Çocuk sahibi olmak isteyenler evlat sahibi olabilir.

Gönül ilişkisinin iyi olacağına, verilen sözün yerine getirileceğine, hayali kurulan bir başarıya, faydalı uğraşlar yapacağına, şana ulaşmaya, sevince ermeye, karlı yatırım gerçekleştireceğine, planların gerçekleşeceğine, maddi zorluklardan iyi duruma geçmeye, vefalı evlada, mutlu zamanlara yorulmaktadır. Hoşnutsuz yorum olarak da zarar görülmesine, korkuya gerçekleşmesine, sağlığın yitirileceğine, rahatının bozulacağına, can sıkıcı bir hale gelmeye işaret eder. Rüyaya daha olumlu bir pencereden bakan rüya alimleri şöyle dediler: Görülen rüya sıkıntı sonrasında kavuştuğu daha sağlıklı bir hayata, sıkıntıya düşerek hak edilen şerefe, zorluklarla mücadele ederek hak ettiği mala, çektiği sıkıntıların meyvesini alarak kavuştuğu hayra işaret eder.

Rüyada Geyik Olduğunu Görmek

Hayırlı bir evlat anlamına gelir. Rüyayı eğer bir bayan gördüyse hayırlı bir evlada yorumlanır. Kişi kısa zaman sonra  evlat sahibi olabilir ya da evlat olmaya karar verebilir. Çevrenizdeki kişiye güven vereceğiniz ve onları yönlendireceğiniz anlamına gelir. Sevdiğiniz kişilere yardım edeceksiniz ve onlara yol göstereceksiniz.

Rüyada Geyik Yemek

Bereket demektir. Kişi evine bereket bolluk getirecek demektir. Aynı zamanda kişi  güzel paralar kazanacağı ve bunu harcayacağı anlamına gelir. Birçok kişiyle bu parayı paylaşabilir para ihtiyacı olan birine para yardımı yapabilirsiniz. Büyük sevinç yaşayacağınız ve bunu paylaşacağınız anlamına gelir. Kişi, çok uzun bir süredir istediği fakat bir türlü yapamadığı bir şeyi yapacak demektir. Aynı zamanda, yeniliklerin ve yeni şeyler deneyeceğinizin de göstergesi olabilir.

Rüyada Geyik Kesmek

Hane dışında birilerinin ev içinde ki düzeninize ve ilişkilerinize karışarak huzurunuzu kaçırması şeklinde yorumlanır. Şöyle ki 3 kişilerin ev içinde ki durumunuza dahil olarak can sıkması ve sevdiğiniz kişiler ile aranızı bozması şeklinde de yorumlanır. İş arkadaşı, komşu ya da akrabalardan gelebilecek bir tehdit ya da can sıkıcı bir sözün duyulması olarak da yorumlanır.

Rüyada Geyik Avlamak

Kişinin yakın zamanda büyük bir mal sahibi olarak servete kavuşacağına ve bolluk bereket içinde bir yaşam süreceğine delalet eder. Rüya sahibinin çalışkanlığının ve çabasının artarak ekonomik olarak rahata ereceğine ve zorlukların geride kalacağına işarettir. Rüya sahibinin azmi ve çok çalışması olarak da yorumlanır. Kişinin uzun bir dönem hastalık yaşamayacağına ve sağlıklı bir yaşam süreceğine işarettir.

Rüyada Geyik Yavrusu Sevmek

Hayırlı bir rüyadır ve rüya sahibinin yakın zaman da hayırlı işlere adım atacağına işarettir. Rüya sahibinin helal rızık ve helal mal kazanarak hanesine bolluk bereket getireceğine yorulur. Bir yetime ya da öksüze yardım edilmesi gerektiği şeklinde de yorumlanmaktadır. Aynı zamanda rüya sahibinin şefkatli ve iyi niyetli olduğu ve çevresinde ki insanlara iyilik yaptığı şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Geyikten Kaçmak

Rüya sahibinin doğru yoldan saparak yanlış yola adım attığını helal kazançtan uzaklaşarak harama yöneldiği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin maddi ve manevi yönden zorluğa düşeceğini haram kazançlar sebebi ile evinde kıtlık yaşanacağına işarettir. Rüya sahibi uzun bir dönem bir takım zorluklar ile karşı karşıya kalarak zor günler geçirecektir. Kişinin çevresinde ki bir insanın onu yanlış yöne doğru çekmeye çalıştığına işarettir.

Rüyada Geyik Boynuzu

Rüya sahibi eğer hasta ise bu hastalığın kısa zaman içinde gideceğine ve sağlıklı bir yaşamın rüya sahibini beklediğine işarettir. Aynı zamanda rüya sahibinin hanesi içerisinde bir hastalık var ise bu hastalığında yakın zaman da son bularak ev içinde sağlıklı günlerin yaşanacağı şeklinde yorumlanır. Bununla birlikte rüya sahibinin sağlıklı ve sıhhatli bir ömür sürerek güzel bir hayat geçireceğine delalettir.

Rüyada Geyikten Korkmak

Rüya sahibinin büyük bir hayal kırıklığı yaşayarak kalbinin kırılacağına ve bu kalp kırıklığının uzun süre geçmeyeceğine delalet eder. Rüya sahibinin eşinden ya da dostundan göreceği kötülük üzerine uzun dönem üzüntünün hasıl olacağına işarettir. Rüya sahibinin belirli bir dönem maddi ve manevi zorluklar ile mücadele etmek zorunda kalacağı şeklinde yorumlanır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git