Rüyada Geyik Görmek

Rüyada Geyik Görmek
11 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.677 kez okundu.

Rüyada geyik görmek, hayırlı bir kısmet anlamına gelir. Geyik görmek eğer bekarsanız  hayırlı bir eş demektir eğer evliyseniz hayırlı bir evlat ya da can yoldaşı demek. Geyik görmek güzel, alımlı kadın anlamında yorumlanır. Hayatınıza güzel ve alımlı bir kadın girebilir. Bekar olanlar evlenebilir, güzel bir yuva kurabilir. Evli olanlar için de çoğalmak, üremek demektir. Çocuk sahibi olmak isteyenler evlat sahibi olabilir.

Rüyada Geyik Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada geyik

Rüyada geyik görmek, hayırlı bir evlat anlamına gelir. Rüyayı eğer bir bayan gördüyse hayırlı bir evlada yorumlanır. Kişi kısa zaman sonra  evlat sahibi olabilir ya da evlat olmaya karar verebilir. Rüyada kendisinin geyik olduğunu görmek çevrenizdeki kişiye güven vereceğiniz ve onları yönlendireceğiniz anlamına gelir. Sevdiğiniz kişilere yardım edeceksiniz ve onlara yol göstereceksiniz.

Rüyada Geyik Görmek Ne Demek ?

Rüyada geyik, bereket demektir. Geyik gören ve onu eve götüren kişi evine bereket bolluk getirecek demektir. Rüyasında geyik eti yediğini gören kişi  güzel paralar kazanacağı ve bunu harcayacağı anlamına gelir. Birçok kişiyle bu parayı paylaşabilir para ihtiyacı olan birine para yardımı yapabilirsiniz. Rüyada geyiğe sarıldığına görmek büyük sevinç yaşayacağınız ve bunu paylaşacağınız anlamına gelir. Geyik gören bir kişi, çok uzun bir süredir istediği fakat bir türlü yapamadığı bir şeyi yapacak demektir. Aynı zamanda geyik sembolü, yeniliklerin ve yeni şeyler deneyeceğinizin de göstergesi olabilir.

Rüyada Geyik

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada geyik görmenin anlamı ve geyik rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git