Rüyada Gergedan Görmek

Rüyada Gergedan Görmek
4 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.178 kez okundu.

Rüyada gergedan görmek, gücünüzün artacağına işarettir. Rüyada gergedan gören kişi gücünüzün artacağına işarettir. Zorluklara karşı direnç göstereceğiniz bir döneme giriyorsanız. Kendinizi güçlü hissedeceksiniz ve her zorluğun üstesinden geleceğinizi düşünüyorsunuz. Rüyada gergedan gören kişi maddi ve manevi olarak gücünün artacağını hisseder.

Rüyada Gergedan Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada gergedan

Rüyada gergedan görmek, haksız güç olarak yorumlanır.Rüyada gergedan gören kişi kendinden zayıf olan kişiye haksız güç uygulayacaktır. Rüyayı gören evliyse çocuklarına bazı yaptırımlarda bulunabilir. Rüyayı gören bir iş yerinde yöneticiyse yada patronsa çalışanlarına haksız bir güç uygulayabilir. Bunu yaparken bazılarını kırabilirsiniz ve üzebilirsiniz.

Rüyada Gergedan Görmek Ne Demek ?

Rüyada gergedan , kaba kişi olarak yorumlanır. Rüyada gergedan öldürdüğünü gören kişi kaba tavırlar içinde bulunabilir. Düşünmeden hareket  edebileceğiniz bir dönem içerisindesiniz. Fevri tavırlar içinde olabilirsiniz ve bu durum çevrenizdekileri kırmanıza neden olabilir. Gergedan, güçlü ve büyük bir hayvan olduğu için bir nevi Gücün simgesi olarak da bilinir. Aynı zamanda gergedan sizi koruyup kollayan birinin var olduğunu gösterir. Kendinizi güvende hissetmeniz için elinden geleni yapan, kendinden çok sizi düşünen birinin simgesi olduğu söylenebilir. Rüyada gergedan görmek bazı rüya tabircilerine göre ise, yeni bir işe başlangıç yapacağınızı gösterir. Rüyayı gören kişi işsiz ise önemli bir devlet dairesinde önemli bir mevkide işe başlayabilir. Bu kişi zaten bir işte çalışıyorsa bulunduğu mevkiden yükselecek demektir. Aynı zamanda gergedan, nadir görülen bir hayvan olduğu için asil bir kişiliği simgeler. Rüyayı gören kişinin herkesten farklı ve düzgün bir yaşam şekli ve hayat felsefesi olduğu söylenir.

Rüyada Gergedan

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada gergedan görmenin anlamı ve gergedan rüya tabiri ve rüya yorumları,  islami ve dini rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git