Rüyada Gergedan Görmek

Rüyada Gergedan Görmek
22 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 2.790 kez okundu.

Rüyada gergedan görmek, genellikle güçlü kuvveti, inançlı, hırslı, tuttuğunu koparmak konusunda son derece kararlı, kalbi nasır tutmuş, acıma duygusunu ve insaniyetini yitirmiş bir düşmana delalettir. Rüya gören kimsenin hayatındaki en büyük tehlikenin bu kimse olduğuna, başarısızlıklarının, mutsuzluklarının ve huzursuzluklarının bu kişi nedeniyle yaşandığına işarettir. Böyle bir rüya, aynı zamanda rüya sahibinin ileride çok önemli bir kişi olacağına, mevki kazanacağına ve tıpkı düşmanı gibi güçlenip, onunla çarpışacak güce kavuşacağına tabir edilir.

Büyük bir talihsizlik olarak değerlendirilir ve rüya sahibini ezen, küçümseyen, dışlayan ve hor gören bir kimsenin varlığına yorum yapılır. Rüya sahibinin vazgeçmesinin mümkün olmadığı kişi olması nedeniyle tahammül etmek zorunda olduğu bir kimse anlamına gelmektedir. Zamanında merhamet ve yardım dilendiği ama kapıları yüzüne kapadığı kişinin şimdi aynı taleple rüya sahibinin kapısına geleceğine tabir edilir.

Rüyada Gergedan Boynuzu Görmek

Eğitim olarak yorumlanır. Üniversite okumamış biriyseniz bu dönemde üniversite okumak isteyebilirsiniz. Memurluk sınavı için dershaneye yazılabilirsiniz. Eğer sanatsal faaliyetler hoşlanıyorsanız sanatsal kurslara yazılabilirsiniz. Bazı seminerlere katılabilirsiniz, kendinizi geliştirebilirsiniz. Kendinizi geliştirebileceğin harika bir dönemdesiniz. Gelişim sizi bekliyor. Bazı seminerler hem iş için hem de kendi gelişiminiz için mükemmel olabilir. Bu dönemdeki eğitimleri takip etmelisiniz ve bu gelişim fırsatını kaçırmamalısınız.

Rüyada Gergedan Sevmek

Evlat anlamına gelir veya kişi evlat sahibi olabilir. Rüya sahibi eğer evli ise ve evladı varsa evladıyla ilgili konularla ilgilenebilir. Ayrıca kişi evladıyla ilgili bir sorun yaşayabilir. Evladının sorunuyla ilgilenebilir ve onun sorunlarına çözüm arayabilirsiniz. Aynı zamanda bu rüya, bir hatanın farkına varılması ve onu düzeltmek için harekete geçmek olarak yorumlanır. Kuvvet ve şehvet anlamındadır. Kuvvetli olmak için hırs yapmak olarak yorumlanır. Ayrıca yapılan bir hatanın farkına varmak ve bunu düzeltmek için çaba harcamak olarak yorumlanır. Yanlış yapılan hareketler fark edilir ve pişmanlık duyulur, düzeltmek için adım atılır. Kişinin aklında birini kırıp kırmadığına dair bir şüphe olabilir. Aynı zamanda bu rüya bazı hastalıkların ilk habercisi de olabilir.

Rüyada Gergedan Yavrusu Görmek

Bir iş birliğine işaret eder. Bu bir anlaşma ya da bir ortaklık olabilir. Bu durum hayatınızda yeni bir sayfa açacak ve iş hayatındaki yerinizi bambaşka yerlere taşıyacaktır. Başarılarınız sizi iş hayatında yükseklere taşıyacak ve şöhretinizin pek çok insan tarafından duyulmasına sebep olacaktır. İşlerinizin bu kadar ilerlemesi sizin daha kazançlı ve güzel bir geleceğe yürümek demektir. Pozitif enerjin, güler yüzün ve temiz kalbin ile etrafındakilere neşe saçıyorsun. O kadar çok sevenin var ki etrafında, tüm gözler hayran hayran sana bakıyor gibi… Arkadaşlarınla gireceğiniz bir ortamda biriyle aranızda bir etkileşim olabilir. Şu sıralar bakımını ve sağlığını ihmal ediyor gibi bir halin var. Bu rahatlıktan bir an önce kurtulmalısın.

Rüyada Gergedan Böceği Görmek

Rüya sahibinin son derece düzenli ve tertipli bir insan olduğunu işaret eder. Bu insanın işi gücü her zaman rast gider ve hiçbir zaman bozulmaz. Rüya sahibi eğer ticaretle uğraşıyorsa, bu kişinin başarısı katlanacak ve kazancı bollaşacaktır. İşini titizlikle yapan bu kişi, sorumluluk sahibi, bilinçli ve hayırlı kazanca sahip olacak bir insandır. Bu kişi aynı zamanda pek çok bakımdan bilgili, deneyimli ve işinin ehli bir insandır. Renkli ise kişinin iş hayatında yenilikler olacak demektir ve bu yenilikler kazanca bereket katacak hayırlı olaylardır. Birden fazla ise kazancın bollaşacağına ve işlerin büyüyeceğine işaret eder.

Rüyada Gergedan Kesmek

Savaş ve tartışma olarak yorumlanır. Çevrenizdeki kişilerle tartışma yaşayacağınız anlamına gelir. Yakın gördüğünüz kişiler tarafından üzülebilirsin ve kargaşanın içine atılabilirsiniz. Kişi kötü alışkanlıklardan uzaklaşacak demektir. Ona zarar veren kişilerden uzaklaşmak ve kötü alışkanlıkları bırakmak isteyecektir. Hata yapmamak için çaba göstermek olarak yorumlanır. Üzüntünüzü, kederinizi zamana yayarak üzüntülü günlerden kurtulacaksınız. Kişi zor dönemler geçirir ama sabrederse huzura kavuşacaktır. Rüya sahibinin yeni şeyler denemeyi çok seven, eğlenceli ve macera sever bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda bu, kendinizce uçuk bulduğunuz hayallerinizin aslında o kadar da uzak olmadığını gösterir.

Rüyada Gergedan Tarafından Kovalanmak

Sindirim sistemiyle ilgili yaşayacağın ufak tefek sıkıntılar seni bir süre huzursuz edebilir, bu ara yediğine içtiğine daha fazla dikkat etmende fayda var. Bazı insanların hayatındaki değişimler yavaş yavaş yaşanırken, bazılarının değişimleri ani ve köklü olur. Değişimler senin hayatında birden topyekûn şekilde gerçekleşecek. Duygusal yaşamın birdenbire nasıl değişim geçirdiğine sen bile inanamayacaksın. Dost gibi görünen düşman olarak yorumlanır. Kişi hiç ummadığı birisinden düşmanlık görebilir. Çevrenizdeki arkadaşlarınızın gerçekten dost olup olmadığını göre dönemindesiniz. Kişi bu dönemde dostlarının sevgisini ve samimiyetini sorgulayabilir. Siz de objektif olarak bu dönemde arkadaşlarınızı sorgulayın, sınavı geçen sizin gerçek dostunuz olarak kalacaktır.

Rüyada Gergedan Öldürmek

Hırsız anlamına gelir. Bu sadece maddi kayıp olarak algılanmamalıdır. Hiç ummadığı kişiden üzülebilir ve kırılabilir.  Kalbinizin kırılacağı bir dönem olabilir. Güvendiğiniz bir kişi tarafından üzülebilirsiniz. Gerçek dostlukları, gerçek sevgileri sorguladığınız bir döneme işaret ediyor. Siz de bu dönemi doğru ve samimi duygularla çözmeye çalışın. Düşmanın yakınlığı anlamına gelir. Çok yakınındaki birisi rüya sahibinin planlarını alt üst edecektir. Kötü enerjisi olan kişilerden uzaklaşmaya çalışın. Sizin enerjinizi düşüren kişileri önemsemeyin. Dikkatli olmayı işaret ediyor. Çevrenizdeki gerçek dostlukları anlama zamanı.

Rüyada Gergedandan Kaçmak

Size yakınlaşmak isteyen iyi niyetli görünüp aslında içinde fesatlık bulunan kişilerin göstergesidir. Uzaktan ve sadece yüzerken görüldüğü zaman zor günleri atlatmak üzere olduğunuzu gösterir. Yolculuk olarak yorumlanır. Birkaç saatlik bir yolculuk olabilir. Günü birlik gezilere katılabilirsiniz. Canınız sıkılıp arabanıza binip birkaç saatlik bir yere yolculuk yapabilirsiniz. Uzakta olan bir tanıdığı ziyarete gidebilirsiniz. Başkasına söylenecek söz anlamına gelir. Kişi başkası ile ilgili düşüncelerini açıkça söyleyecek demektir. Sizi kıran birine çok net olacaksınız. Kırıldığınızı dile getireceğiniz anlamına gelir. Karşısındakine karşı çok dürüst olacaksınız ve düşüncelerinizi korkusuzca söyleyeceksiniz. Kişi bazı gereksiz cümleler sarf edebilir. Konuşmalara dikkat edilmesi gerekir. Aynı zamanda kişi, üretkenliğini kullanarak hayatında önemli değişiklikler yapacak demektir. Bu sayede başarıyı yakalayacak ve ardından hayalini kurduğu hayatı yaşayacak demektir. Aynı zamanda oklavaya hamur yapıştığını gören bir kişi, zor zamanlar geçirecek ve bu dönemden kurtulmak için çok çabalayacak demektir.

Rüyada Gergedan Eti Yemek

Rüyayı gören kişi bu dönemde çevresi tarafından güzel cümlelerde anılabilir. Ne kadar iyi ne kadar yardımsever olduğunuz hakkında duyumlar kulağınıza gelebilir. Bu tarz hareketler sizi mutlu edecektir. Mutluluk duyduğunuz olayların olacağı bir döneme işarettir. Acı haber olarak da yorumlanır. Kişi kötü bir haber alabilir. Hasta olan bir yakınınızın vefat haberini alabilirsiniz ya da çok sevdiğiniz bir arkadaşınız hasta olduğuna dair duyumlar alabilirsiniz. Kişi aldığı haber karşısında çok üzülebilir. Sizi derinden etkileyecek bazı haberler bu dönemde gündeminizde olabilir. Ufak tatsızlıklar olarak yorumlanır. Kişi çevresindekilerle ufak tartışmalar yaşayabilir. Farklı görüşlerin birbiriyle savaşması durumu söz konusu. Böyle bir durumda insanları eleştirmek yerine düşüncelere saygı duymak en doğru hareket olacaktır. Kişi, zor ve üzüleceği bir dönemin içine girer. Umutların, sevinçlerin ve güzel günlerin habercisidir. Kişi hayatında giriştiği işlerin artık meyvesini yemeye başlayacaktır. Aynı zamanda bu rüya, başarılı olacağınız bir döneme gireceğinizi gösterir.

Rüyada Gergedan Saldırısı

Ani kızgınlıklar olarak yorumlanabilir. Fevri tavırların olabileceğine işaret eder. Bazı olaylar karşısında asi davranılabilir ve sorunlar yaşanabilir. Sakin olmanın önemli olduğu anlamına gelir. Olaylar karşısında bağırmak, sinirlenmek olayları daha zora sokacaktır. Ani kızgınlıklar yaralayıcı olabilir. Beklenen bir haberin cevabı anlamına gelir. Kişi bir zamandır beklediği haberi alacaktır. İş başvurusu yapıp cevap bekleyen kişi bu günlerde iş başvurusu cevabını alacaktır. Sınava girildiyse sınav sonuçları açıklanabilir ve merak ettiğini olayların sonucu öğrenecektir. Sabırlı olmak anlamına gelir. Kişi zor günler geçirecektir ve sabırlı olmak  söz konusu olabilir. Yaptığınız işlerde sabırlı olursanız işlerinizde olumlu sonuçlar alacaksınız. Sabırlı olmanın gerekliliğine işaret eder.

Rüyada Gergedana Binmek

Rüya sahibi sevdiklerinden ayrı kalacak ya da kendisi uzun süreli ve zorunlu bir yolculuğa çıkacaktır. Çoğu zaman yeni bir işe başlangıcın, yeni bir okul kazanmanın ya da dünya evine gireceğinizin göstergesidir. Kişi, işinden ayrılabilir ya da büyük bir kararsızlık içine düşebilir. Ayrıca kişi, hayatında radikal değişiklikler yapar ve hayatında yeni bir sayfa açar. Genellikle geçmişinde çok yara almış ve birileri tarafından üzülmüştür. Büyük hayaller anlamına gelir. Uzun zamandır bir şeyin olmasını niyet etmiş olabilirsiniz. Bunun sonuçlanacağı olarak yorumlanır. Niyet eden şeyin sonucu belli olur. Sınava girenlerin sınav sonucu açıklanır. Adak adayan birinin adağı gerçek olabilir. Eğitim gören birinin eğitimi bitebilir. Evlenmek isteyenler evlenebilir. Evlat sahibi olmak isteyenler evlat sahibi olabilir. Tedavi gören hastaların tedavi süreci bitebilir. Hukuksal davalar sonuçlanabilir.

Rüyada Yavru Gergedan Görmek

Gelecekle ilgili büyük adımlar atılacağı anlamına gelir. Çok istenilen bir şeyin henüz gerçekleşmeyeceği, biraz daha zamanı olduğu, sabırlı olmak gerektiği anlamına gelir. Gereksiz ani kararların bizi çok üzeceği ve geleceğimizi olumsuz etkileyeceğine işarettir. Mülk ve paraya işaret eder. Kişi yeni bir eşya alabilir veya eline para geçebilir. Bazen de plan yapmamaya gelişigüzel kararlar almaya yorumlanır. Fevri kararlar sonucu üzüleceğinize işarettir. Aynı zamanda üzüntülü bir habere ve bu haberin acı vereceğine işarettir. Zarfı kesen kişi istemediği bir hata yapacaktır ve sonunda çok pişman olacaktır. Yeni haberler alacağınıza ve bu haberden sonra yeni kararlar alacağınıza delalet eder. Aynı zamanda çok uzun bir zamandır görmediğiniz bir arkadaşınız ya da sevdiğiniz ile tekrar karşılaşacağınızın da göstergesi olabilir.

Rüyada Beyaz Gergedan Görmek

Güzel bir geleceğe delalettir. Genellikle güzel şeyler yaşanacağına, kısa bir zaman içinde çok güzel bir haber alınacağına işarettir. Sanılanın aksine kötü günleri arkada bırakmak demektir. Hatta ailenize yeni bir bebek gelebileceğine işarettir. Etrafınızdaki bazı sinsi kişilere karşı daha uyanık ve tetikte olmanız gerektiğini gösterir. Hayatınızın yeni ve güzel olaylara gebe olduğunu size gösterir. Ayrıca size karşı güzel hisler besleyen birinin olduğunu ve size açılmak için fırsat kolladığının da  habercisidir. Çoğu zaman iyi yorumlansa da aslında çevrenizdeki insanların sandığınız kadar masum olmadığının ve arkanızdan konuştuğunun da habercisi olabilir. Aynı zamanda güzel günlerin gelmek üzere olduğu şeklinde yorumlanır. Ayrıca zor günlerin kısa bir zaman sonra atlatılacağına ve sizi çok güzel günlerin beklediğine delalettir.

Rüyada Gergedan Saldırısına Uğradığını Görmek

Parlak bir geleceğe delalettir. İleri ki yaşantınızda bir yıldız gibi parlayacağınızı ve pek çok kişinin arasından imza atacağınız büyük başarılar sayesinde öne çıkacağınız şeklinde yorumlanır. Genellikle olumlu ve güzel şeyler yaşayacağınızın habercisidir. Genellikle hayırlı bir kısmete, güzel bir geleceğe ve yeni oluşumlara delalet olarak bilinir. Bazı rüya yorumcuları hayallerin erteleneceği bir döneme girebilirsiniz diyerek de yorumlamaktadır. Yeni şeylerin başlangıcı olabileceği gibi bazı olumsuzlukların da son bulacağı anlamına gelmektedir. Sıkıntılarınızdan ve uzun süredir kafanıza taktığınız bazı şeylerden kurtulacağınızı gösterir. Eğer bekarsanız kısa bir süre içinde evlenebilir, evliyseniz de ailenize yeni bir üye katılabilir.

Rüyada Gergedandan Kaçtığını Görmek

Uzun zamandır isteyip de bir türlü cesaret edip de başlayamadığınız bir iş için kolları sıvama vakti gelmiş demektir. Kişi, kısa bir süre içinde işinde yükselebilir, üstlerinden ve büyüklerinden olumlu tepkiler alabilir. Eğer çalışmıyorsa iyi bir işe girebilir ya da hayatının aşkını bulabilir. Ayrıca hayallerinizin çok çabuk bir şekilde olacağını gösterir. Bazen de hayallerinizin bir süre erteleneceği ve olmasını çok istediğiniz bir şeyin yakın bir süre içinde gerçekleşmeyeceğini gösterir. Kişi bir göreve atanabilir ve sorumluluk sahibi olabilir. Bir grubun başına gelebilir ve gruba yönetici olan kişi istediği başarıyı yakalayamayabilir. İstediği yetkilerin kendisine verilmediğini düşünebilir. Görevini tam layıkıyla yapabilir veya görev için uygun olmadığını hissedebilir.

Rüyada Gergedan Sevdiğini Görmek

Evlat sahibi olmak olarak yorumlanır. Kişi evliyse evlat sahibi olacaktır ya da evlatlarıyla ilgili olumlu gelişmeler yaşayacaktır. Çoğalmak, üremek olarak yorumlanır. Kişinin ikiz çocukları olabilir. Eğer çocukları varsa çocuklarıyla ilgili bir etkinliğe katılabilir. Yolculuk etmeye ve misafire yorumlanır. Uzakta olan birini ziyarete gitmek ya da uzaktan birinin sizi ziyarete geleceği olarak yorumlanır. Uzak bir yere misafirliğe gidebilirsiniz, güzel vakitler geçirebilirsiniz. Uzaktan gelen biri size misafir olabilir ve misafir ağırlayabilirsiniz. Mala ve mülke işarettir. Kişi bu dönemlerde çok fazla para harcayabilir. Gereksiz harcamalar yapabilir hatta borçlanabilir. Bazen de elinize geçecek para olarak yorumlanır. Uzun zamandır beklediğiniz bir ödeme yapılabilir. Size borcu olan biri borcunu ödeyebilir. Kişi parayla ilgili konularla biriyle görüşme yapabilir. Maddi konular bu aralar gündeminizde olabilir.

Rüyada Gergedan Avlamak

Mala işarettir. Kişi uzun zamandır beklediği mirasa kavuşabilir. Ayrıca mal paylaşmak olarak yorumlanır. Miras yoluyla mal paylaşımı olabilir. Ortak bir iş yapıyorsanız gelirler paylaşılabilir. Hisseli paralarınızdan para gelebilir. Bazen de kişi borç verecek demektir. Birine borç verebilir, para yardımında bulunabilirsiniz. Ayrıca kişi, çok özenle yeni bir işe başlayabilir ve insanları mutlu etmek için sürprizler hazırlayabilir. Aynı zamanda pasta gören bir kişi, birinden tatlı bir haber duyacak demektir. Bu rüya uzaktan alacağınız güzel bir habere delalet eder. Yemin etmek söz vermek anlamına gelir. Kişi bir konu hakkında söz verebilir, yemin edebilir. Verdiğin söz yüzünden canı biraz sıkılabilir.

Rüyada Gergedan Sürüsü Görmek

Kişi bir makama ulaşacaktır. Bu çevresi tarafından itibar kazanmak olarak da yorumlanır. Eğer rüyayı gören kişi iş ortamında ise iş arkadaşları tarafından takdir edilebilir ve örnek gösterilebilir. Aile içi ilişkilerde de sözleriniz çok önemsenebilir ve karar almada bu sözler dikkate alınabilir. Eğer rüyayı gören evli ise eşinden ya da çocuklarından saygı görebilir. Düşünceleri önemsenebilir ve uygulanabilir. Bu aralar düşüncelerini çevrenizdekilerle paylaşmayı unutmayın ve çekinmeyin. Bu dönemde her söylediğiniz saygı görebilir ve onaylanabilir. Genellikle evlilik olarak yorumlanır. Kişi bekarsa yakın zamanda evlenecektir ya da evlenme kararı alacaktır. Ani bir kararla evlenebilir. Evlilik fikrinden uzak olan biri bile bu dönemde fikir değiştirecek ve evlenmek için adımlar atacaktır. Eğer çalışıyorsa makamında yükselir ve hem mal hem de gelir olarak artış yaşayacaksınız demektir. Ayrıca kişi hayatında çok şaşıracağı değişikler yaşayacak demektir. Aynı zamanda iyi bir aileye sahip olacaksınız ve aileniz sayesinde kendinizi çok güçlü hissedeceksiniz demektir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git