Rüyada Gemi Görmek

Rüyada Gemi Görmek
21 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.146 kez okundu.

Rüyada gemi görmek, kıtlık, yoksulluk, üzüntü, dert ve kederden kısa bir süre içinde kurtulacağınıza delalettir. İşlerinizin düzeleceğine ve hayatınızda olumlu yönde gelişmeler yaşanacağına yorulmaktadır. Farklı şekillerde anlamlandırılmaktadır. Bazen de işlerinizin bozulacağına, beklenmedik gelişmeler yaşayabileceğinize işaret eder.

Rüyada Geminin Karaya Sürüklenmesi

Bir iftiraya maruz kalacağınızı ya da namusunuzun zedeleneceğini gösterir. Gören bir kadın, hoşuna gitmeyecek, haksız şeyler duyacak demektir. Ayrıca uğruna çabaladığınız işlerin yoluna gireceğini ve bu sayede güç kazanacağınızı gösterir. Parlak bir geleceğin simgesidir. İşlerinizin önüne engel çıkacağını ve bu dönemde zor günler yaşayacağınızı gösterir. Ayrıca pek çok beklenmedik sorunla karşılaşacağınızı ve kafanızın karışacağına büyük kararsızlıklar yaşayacağınıza delalettir. İşlerinizin yolunda gitmeyeceğine delalettir. Genellikle olumsuzluklara, maddi ve manevi savruluşlar ve kararsızlıklar yaşayacağınızı gösterir. Rüya sahibinin güç kazanacağını ve işinde sağlam adımlarla ilerleyeceğini gösterir. Heybetine, bakımlı olup olmamasına, rengine ve nasıl bir denizde ilerlediğine göre farklı anlamlar kazanır. Küçük olaylardan büyük mutluluklar çıkaran bir kadınsın. Bu özelliğin eşinde ve etrafındaki herkeste büyük hayranlık uyandırıyor. Elde edeceğin bir iş ile çok yorulacağın ancak büyük kazançlar sağlayacağın bir döneme giriyorsun. Çocuklarından birinin kazanacağı bir sınav, başarı merdivenlerindeki ilk adımı olacak. Çok güzel bir gelecek ve büyük bir şans onu bekliyor.

Rüyada Gemi Kullanmak

Geminin boş olduğunu görürseniz hayırlı bir rüyadır ve rüyanın tam aksine bol rızk, kazanç ve bol mülk anlamına gelmektedir. Aynı zamanda mutluluk ve huzur bir yerlerde sizi bekliyor anlamına da gelmektedir. Bir kimse rüyasında içi yolcu dolu olanda seyahat ettiğini gördü ise, rüya sahibi için güvenli yolculuk olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişi kendini seyir halinde olmayan, yerinde duran görürse bu o kişi için hapislik şeklinde tabir edilir.

Rüyada Gemiye Bindiğini Görmek

Oldukça hayırlı bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi kendini binerken görürse bu tövbe eder olup, Allah katında temize çıkacağına delalettir. Bunların yanında binmek güzellikler ve iyiliklerle karşılaşılacağı ve mutlu olacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Gemide Olduğunu Görmek

Bir kişiden yardım isteyerek elde ettiği şöhrete, başarısızlıktan sonra ulaştığı itibarlı mertebeye, sıkıntılara göğüs gererek hayalini kurduğu beceriye, kısa zamanda öğrenilecek mutlu edici değişimlere, yenilgiden sonra elde ettiği temiz rızka yorumlanmaktadır. Bir başka yorumcuya göre verdiği uğraşların sonunda gözlediği az olan kazancının artacağına, zahmetle birlikte hayalini kurduğu hayra, zorlukların sonrasında ümit ettiği haysiyete, umudunu yitirdikten sonra umduğu ferahlığa, zahmet çekerek gözlediği temiz rızka delalet edilmektedir.

Rüyada Gemiye Binmek

Ümidini yitirdikten sonra hak edilen kazanca, cefa ile birlikte hak edilen hünere, umudunu yitirdikten sonra hak edilen az olan kazancının artacağına, sıkıntıyla ümit ettiği ferahlığa, zamanla kavuştuğu mevkiye, duygusal yükü bulunan tanımadığı birinden uzak durulacağına ve karmaşık işlere girme riskinin bulunduğuna delalettir.

Rüyada Gemi Yolcuğu Yapmak

Bir kişi ile ilgili olarak zorlukları aşarak ulaştığı rahata, cefa ile birlikte kazandığı ganimete, içten davranan yaşlı akrabaya, zamanla ulaştığı toplu kazanca, umudunu yitirdikten sonra umduğu ticari kazanca işaret olmakla birlikte uzun zamandır beklediği bir işi alıp kazancını katlayıp rahata kavuşacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Ayrıca bu rüyanın sahibi olan kişiler için uzak bir yerden gelecek olan bir haber ile birlikte bir karar vermesi gerektiğine ve bu konuda biraz sıkıntılar yaşayıp daha sonra bundan kendi gayretiyle kurtulacağına delalettir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git