Rüyada Gelinlik Görmek

Rüyada Gelinlik Görmek
18 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.145 kez okundu.

Rüyada gelinlik görmek bekar bir insan için yakın bir zaman içerisinde hayırlı bir kısmet bularak nikah masasına oturacağınıza delalettir. Kişi evli ise mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşayacağına delalettir. Başka bir rivayete göre ise, evli kişiler için bir çocuk sahibi olmaya yorulur. Ayrıca sıkıntı ve dertlerinizden kesin olarak kurtulacağınıza işaret eder. Hasta olan birisi gördüğünde hastalıklarından tamamen kurtulacağı ve eski sağlığına kavuşacağı söylenir. Bekar bir genç kız kısa bir süre içerisinde hayatının Aşkın’ı bulacaktır.

Rüyada Gelinlik Giymek

Maddi ve manevi sıkıntılarınızdan kurtulacağınızı ve rahat bir dönemin içerisine gireceğinizi gösterir. Bekar kişiler için evliliğe, evli olanlar için ev içinde mutluluğa ve huzura, fakir olanlar için ise maddi durumunun düzelmesine, hasta olanlar için ise tez zamanda eski sağlığına kavuşacağına delalettir.

Rüyada Gelinlik Satın Almak

Rüya sahibinin durumuna göre farklı anlamlar kazanabilir. Yırtıldığını ya da kirlendiğini görme, sıkıntı içine düşebileceğinizin bir doneme girdiğinizin göstergesidir. Bu dönemde hiç beklemediğiniz üzücü olaylar yaşayabilirsiniz. Eğer ki sıkıntı içerisinde ise, sıkıntılarından kısa bir süre içerisinde kurtulacak ve rahat bir nefes alacak demektir. Genellikle rüya sahibinin muradının gerçekleşeceğini ve çok istediği, uğruna çabaladığı işleri yoluna koyacağını gösterir.

Rüyada Evliyken Gelinlik Giymek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok harika olaylar yaşayacağına, elinde bulunan imkanlar sayesinde yetenekli bulduğu ve çok sevdiği bir kişiye bir işe girmesi için çok büyük yardımlarda bulunacağına, güzel günler yaşayacaklarına ve bu sayede bir ömür boyu huzurlu, sağlıklı ve mutlu yaşayacağına delalettir. Rüya sahibinin, aile hayatında kendisini mutluluktan havalara uçuracak kadar büyük mutluluklar yaşayacağına, sevdiği kişiler ile birlikte daha önce el atmaya cesaret edemeyeceği bazı büyük ve yorucu çalışmalara imza atacağına ve yakın bir zaman içinde yaşanacak kötü bir durumun aile bireylerinin tamamının hayatını çok kötü etkileyeceğine tabir edilmiştir.

Rüyada Gelinlik Bakmak

Rüya sahibi olan kişinin, yaşadığı mutluluklara bir yenisinin daha ekleneceğine, her geçen gün daha güzel zamanlar geçireceğine, ortak olarak gireceği bir işte çok acemi olan ortağının kendisini geliştirmesinde büyük bir yardımda bulunacağına ve hayırlı olarak girdiği bir işte kısa süre sıkıntı çektikten sonra büyük mutluluklar yaşayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Gelinlik Dikmek

Yakın bir zaman içinde çok başarılı bir karar veren rüya sahibinin, iş hayatında çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, kısa bir zaman içinde sorunlarının büyük kısmından büyük bir azim göstermesi sayesinde kurtulacağına, büyük bir emek vererek girdiği bol kazançlı bir işte ilk parasını alacağına ve bu para ile uzun süredir görmek istediği bir yere tatile çıkacağı şeklinde yapılan yorumlar da mevcuttur. Gören kişilerin birbirinden daha büyük ve daha kazançlı çalışmalar gerçekleştireceğine, bu sayede işlerini çok sorun yaşamadan kısa bir süre içimde bitireceğine ve böylece büyük kazançlar elde edeceğine yorum yapılmaktadır.

Rüyada Gelinlik Giydiğini Görmek

Genel olarak  hayra ve iyiye yorumlanır. Böyle bir rüya sahibine mutluluğun ve huzurun kapıları aralar ve sıkıntılarından çoğunlukla kurtarır diye tabir edilir. Rüyayı gören kişinin işlerinin yolunda gideceğine ve hayalini kurduğu şeylerin gerçekleşeceğine delalettir. Bu rüya genellikle sonu hayır olan olaylara, çeşitli sürpriz gelişmelere ve hayatında her zaman hoş gelişmeler olacağına ve üzüntü ve sıkıntı veren günlerin rüya sahibinin peşini bırakacağı şeklinde yorumlar yapılmaktadır.Bu rüyayı eğer bekar ve hiç evlenmemiş bir kişi görmüşse, en kısa zamanda karşısına hayırlı bir kısmetinin çıkacağına ve bu kişi ile güzel bir ilişki yaşayacağı olarak tabir edilir. Fakat bu tür bir rüyayı evli bir kişi görmüş ise son günlerde aile içerisinde olan kavgaların, tartışmaların ve sorunların biteceğine, yerine huzurlu ve mutlu günlerin geleceğine delalettir.

Rüyada Gelinlik Almak

Rüya sahibinin hayatında her şeyin yolunda gideceğine ve bütün ev halkının artık mutlu olacağına işaret eder ve bununla beraber, huzurun, sevincin, keyfin ve mutluluğun habercisi olan bu rüya sahibine ve ayrıca etrafındaki tüm insanlarında mutlu bir hayat süreceği şeklinde yorumlar yapılır. Kişinin özel hayatı ile ilgili değişikliklere de yorulur. Rüyayı gören kişinin karşısına onu hiç olmadığı kadar mutlu edecek ve üzmeyecek bir kişinin çıkacağına ve bu zamandan sonra her şeyin çok farklı olacağına işaret edilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git