Rüyada Gelinlik Görmek

Rüyada Gelinlik Görmek
18 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 820 kez okundu.

Rüyada gelinlik görmek bekar bir insan için yakın bir zaman içerisinde hayırlı bir kısmet bularak nikah masasına oturacağınıza delalettir. Gelinlik gören kişi evli ise mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşayacağına delalettir. Başka bir rivayete göre ise, gelinlik görmek evli kişiler için bir çocuk sahibi olmaya yorulur. Ayrıca gelinlik görmek; sıkıntı ve dertlerinizden kesin olarak kurtulacağınıza işaret eder. Hasta olan birisi gelinlik gördüğünde hastalıklarından tamamen kurtulacağı ve eski sağlığına kavuşacağı söylenir. Gelinlik gören bekar bir genç kız kısa bir süre içerisinde hayatının Aşkın’ı bulacaktır.

Rüyada Gelinlik Görmek Ne Anlama Gelir ?

rüyada gelinlik

Rüyada gelinlik görmek maddi ve manevi sıkıntılarınızdan kurtulacağınızı ve rahat bir dönemin içerisine gireceğinizi gösterir. Gelinlik sembolü; bekar kişiler için evliliğe, evli olanlar için ev içinde mutluluğa ve huzura, fakir olanlar için ise maddi durumunun düzelmesine, hasta olanlar için ise tez zamanda eski sağlığına kavuşacağına delalettir.

Rüyada Gelinlik Görmek Ne Demek ?

Rüyada gelinlik görmek, rüya sahibinin durumuna göre farklı anlamlar kazanabilir. Rüyada gelinliğin yırtıldığını ya da kirlendiğini görmek sıkıntı içine düşebileceğinizin bir doneme girdiğinizin göstergesidir. Bu dönemde hiç beklemediğiniz üzücü olaylar yaşayabilirsiniz. Gelinlik gören bir kişi eğer ki sıkıntı içerisinde ise, sıkıntılarından kısa bir süre içerisinde kurtulacak ve rahat bir nefes alacak demektir. Gelinlik genellikle rüya sahibinin muradının gerçekleşeceğini ve çok istediği, uğruna çabaladığı işleri yoluna koyacağını gösterir.

Rüyada Gelinlik

Rüyamı yorumlatmak istiyorum diyorsanız sizde gördüğünüz rüyayı konu altında yer alan yorum alanından bize iletin ve rüyanızı en iyi rüya tabirleri sitesinde yorumlayalım. Rüyada gelinlik görmenin anlamı ve gelinlik rüya tabiri ve rüya yorumları,  dini ve islami rüya tabirleri sitesinde rüyanızı yorumlayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git