Rüyada Gaga Görmek

Rüyada Gaga Görmek
23 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.036 kez okundu.

Rüyada gaga görmek, insanların sizden yardım bekleyeceğine dalalet eder. Bilgi seviyeniz ve tecrübeniz nedeniyle herkes tarafından aranan biri haline geleceksiniz. İnsanlara bildikleriniz öğretmeniz ve onları yönlendirmeniz beklenecek.

Eğitiminizi tamamlamanızın ardından sahip olduğunuz meslekle ilgili dersler verebilirsiniz. Henüz meslek seçimi yapmadıysanız öğretmen olarak bilgi ve tecrübelerinizle yeni nesillere ışık tutacaksınız. İnsanlara liderlik yaparak sorunlarını dinleyecek ve onlara faydası olacak çözümler üreteceksiniz. Karşılaştığınız her sorunu sakin ve akılcı bir biçimde çözebileceksiniz. Kendi problemlerinizi de hiç kimseye belli etmeden ve kimsenin yardımına ihtiyaç duymadan bertaraf edeceksiniz. Bilgelik ve üstün akla işaret eder. Zekanız ve farklı bakış açınızla her girdiğiniz ortamda bir adım öne çıkacaksınız. İnsanların gözünde çok iyi bir intiba bırakarak size ihtiyaç duymalarını, tavsiyelerinizden yararlanmasınız sağlayacaksınız. Ömrünüzün sonuna kadar bildiklerinizi insanlara aktararak bu yolda öleceğinize dalalet eder.

Rüyada Kırılmış Gaga Görmek

Kötü niyetli bazı insanlar sizi çok kıskanacak ve bilgilerinizin yalan olduğuna dair söylentiler yayaya çalışacaklar. Ancak bu durum insanların size olumlu bakışını değiştirmeyecek. Güzel ve etkileyici konuşmak, insanlara hitap ederken tamamen size odaklanmalarını sağlamak demektir. Herkeste olmayan eğitme ve anlatma vasıflarının sizde kusursuz bir şekilde var olduğuna dalalettir. Sakin duruşunuz ve kendine güvenen konuşmalarınızla ününüz ülke sınırlarını aşacak ve başka ülkelerde dahi sizi dinlemek isteyen insanlar olacak. Öğrettikleriniz, sizin adınızla beraber nesilden nesile aktarılacak.

Rüyada Gagalı Hayvan Görmek

Her işe burnunu sokan meraklı kimsenin varlığına, gizli saklı işler çevirmeye, üzerine düşen görevi eline yüzüne bulaştırmaya ve takım arkadaşlarını zor duruma düşürmeye delalet eder. İş arkadaşıyla arasında sorun çıkmasına, soğukkanlı davranarak kötülüğünü isteyen kimseleri hayal kırıklığına uğratmaya tabir edilir. Bazen de kenarda biriktirdiği parasının zor gününde işe yaramasına delalet eder.

Rüyada Gaga Yapmak

Meraklı tavırları yüzünden başına dert açmaya, kazadan beladan kurtulamamaya, üzerinde ki şanssızlıktan kurtulmaya ve üst üste müjdeli hayırlı olaylar yaşamaya tabir edilir. İçten içe üzüldüğü bir durumun zannettiği gibi olmadığının ortaya çıkmasına, kariyer hayatında art arda başarıların gelmesine, kısmetinin açık olmasına, güzel işlere vesile olmaya, sıkıntılarını atlatmaya delalet eder.

Rüyada Gaga Kesmek

Hayallerini kurduğu şöhretli hayata kavuşacağına ancak bu durumdan dolayı kendisini kaybetmeyeceğine, etrafındaki insanlardan desteğini esirgemeyeceğine, emeklerinin karşılığı alacağına delalet eder. İyi huylu insanlarla tanışmaya, kendisine zarar veren kişileri hayatından çıkartmaya, hayırlı amellerde bulunmaya, adalet terazisinin şaşmamasına, yakınındakilerin güvenini saygısını sevgisini kazanmaya, başkası hakkında dedikodu yaparak haksızlık etmeye tabir edilir.

Rüyada Kuşun Gagalaması

Kendisinden güçsüz insanların hakkını yemeyi adet haline getirmiş olan rüya sahibinin bir başkası tarafından yolunun kesileceğine, yaptığı haksızlıkların bedelini ödeyeceğine delalet eder. Boyundan büyük işlere bulaşmaya, hesabını kitabını bilmeden ticaret hayatına atılmaya ve elinde ki parayı da kaybetmeye delalet eder. Evli kimselerin yuvalarının üçüncü şahıslar tarafından bozulacağına, keyifsiz hoş olmayan günler geçirmeye tabir edilir.

Rüyada Gagalanmak

Yakınları tarafından dedikodusunun yapılmasına, her fırsatta kötülük etmek için fırsat kollayan kimselerin varlığına rüya sahibinin dikkat etmesi gerektiği yönünde uyarıcı niteliğinde rüyadır. Kuşkuların da haklı çıkmaya, temkinli davranarak kıl payı belalardan kurtulmaya, güçsüzlüğünden faydalanmak isteyen insanlara tabir edilir. Bazen de aklının başına gelmesine, yaptığı hataları tekrarlamamaya, yaşamının eskisinden daha iyi olmasına delalet eder.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git