Rüyada Fotoğraf Makinesi Görmek

Rüyada Fotoğraf Makinesi Görmek
26 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 2.919 kez okundu.

Rüyada fotoğraf makinesi görmek, özenilen hayata yorulur. Rüya sahibinin, hayal aleminde yaşadığına dair bir belirtidir. Gizli şeylere yorulur. Kişinin bir takım gizli işlerinin olacağına işarettir. Bir yandan ise dedikodusunu yaptığı bir kişinin aslında her şeyin farkında olmasına delalet edilir.

Rüyada Fotoğraf Albümü Görmek

Bir takım insanlar ile girilecek tartışmaya rivayet edilir. Rüya sahibinin, kıskanacağı bir durum olacağına ve bu yüzden küskünlüğün belireceğine işaret eder. Bir takım sırların ortaya çıkmasına işarettir. Dostluk ilişkilerine özen göstermeye dikkat çeker. Aynı zamanda bir yakını tarafından kuyusu kazılacağına da işaret edebilir. Özendiği hayatı yaşamak için yanlış yollar deneyen rüya sahibinin tökezleyeceğinin habercisidir. Rüya sahibinin iş hayatında aradığını bulamamasından ötürü düşeceği sıkıntıya işaret eder. Özel hayatı ile birlikte, iş hayatını yürütememe zorluğuna rivayet edilir. Yeni alınan kararlar ve bu kararların sağlıklı bir şekilde uygulanışına yorulur. Rüya sahibinin aldığı bu karar ile daha huzurlu bir yaşama sahip olacağına işarettir.

Rüyada Fotoğrafçı Görmek

Rüya sahibinin kimseye muhtaç olmadan işlerini yoluna koyacağına rivayet edilir. Endişe duyulan bir konuda, feraha kavuşulacağına ve bu endişenin boşuna olmuş olduğuna işarettir. Bir takım kimselerin, rüya sahibinin yaşamını kıskandığına ve ileri geri konuşulduğuna işaret eder. Rüyada kendi fotoğraflarının çekildiğini görmek ise, kişinin çevresindeki düşmanlara karşı gözünü açması gerektiğine delalettir. Kişinin sürekli izlendiğine, başarısının çekilemediğini dikkat çeker. Bir yandan ise bir takım ortaklık işleri ile uğraşılacağına işarettir. Hayırlı işlere kalkışan bir kimsenin yolunda hiç taş olmadığına ve gönül rahatlığı ile devam etmesi gerektiğine işaret edilir. Kişinin bugüne kadar aldığı öğütlerin faydasını göreceği bir döneme gireceğini gösterir. Temkinli davranmanın faydalarına işarettir. Bir kimsenin, atacağı adımı bile düşünmesi gerektiğine vurgu yapar. Uzun süredir sahip olmak istediği bir mala kavuşacağına ve maddi zorluk çekmeden yatırım yapmaya başlayacağına delalet eder.

Rüyada Fotoğraf Makinesini Kaybetmek

Aile hayatının bağları ile yorumlanır. Kişinin aile içerisinde sevgi, saygı ve hoşgörüsüne yorulur. Ayrıca yanlış anlaşılmaya kurban gideceğine işaret eder. İftiraya da yorulabilinir. Kimi zaman ise kişinin hayatında bir takım değişikler olacağına rivayet edilir. Bu değişikler sayesinde rüya sahibinin yeni bir ev, eş veyahut düşüncelere sahip olacağına işarettir. Yakın zamanda gerçekleşecek uçak yolculuğuna rivayet edilir. Rüya sahibinin yurt dışında bir takım işlerinin olacağına ve bu işler sonucunda büyük Mevla da bir paraya sahip olacağına işaret eder.

Rüyada Fotoğraf Asmak

İş hayatında başarısızlığa delalet eder. Rüya sahibinin farkında olmadan yaptığı yanlışlara, sıkıntıya ve duyacağı üzücü sözlere yorulur. Kırıldığını gören bir kimse ise uğursuzluğa, şanssızlığa yorulur. Kişinin devlet kapısında olacak bir işinin yolunda gitmeyeceğine ve bir hayli zaman ayırmak zorunda kalabileceğine delalet edilir. Ayrıca akıl danışmaya, yardım istemeye, birlikte olmaya işarettir. Aynı zamanda günlük yaşantısında yolunda gitmeyen olaylara karşı savunmasızlığına da yorulabilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git