Rüyada Forma Görmek

Rüyada Forma Görmek
29 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 1.193 kez okundu.

Rüyada forma görmek, yaşamda ki olumlu değişimler ile yorumlanır. Rüya sahibinin belli bir kural ve disiplin altına gireceğinin fakat bu sürecin sonucunda büyük bir fırsat yakalayacağının işaretçisidir. Gelir düzeyi yüksek bir takım insanlar ile tanışılacağına yorulur. Rüya sahibinin bir tanıdığı sayesinde yeni ortamlara girip, çevresini genişleteceğine delalet eder. Herkes tarafından taktir edilen bir kimse olduğuna, söylediği her sözün dinlendiğine işarettir. Rüyayı gören kişinin, resmi yerlerde adının iyi bir şekilde anıldığının göstergesi de olabilir. Kimi zaman ise yasaklara karşı koyma isteği ve kuralları yıkma olarak da yorumlanır. Kişinin zaaflarından yararlanan bir takım kişilerin var olduğuna ve bu kişiler yüzünden zor durumda kalacağına işaret eder. Rüyanın görülüş şekli ile orantılıdır, değişmektedir. Bu bakımdan kimi zaman en iyiye yönelmedir kimi zaman ise en kötüye doğru yol almaktır. Rüya sahibinin bilinçli bir kişi ile bir alışveriş içerisinde olacağına işarettir.

Rüyada Forma Giydiğini Görmek

Biraz sabır ve çaba ile büyük bir başarıya kucak açılacağına yorulur. Rüya sahibinin bir çok hayalinin olduğuna ve hayalleri ile yaşadığına rivayet edilir. Aldığını gören bir kimse, cömert kişiliği ile bilinen, iyilik yapmaktan çekinmeyen ve yürekli bir insan olarak tanımlanır. Bir öğrenci ise, sınavlarında başarılı olacağına, okul hayatı boyunca sevilen ve taktir edilen bir öğrenci kalacağına işarettir. Yırttığını görme ise, rüya sahibinin hayallerinden vazgeçmiş olduğuna, hayata karşı bir beklentisinin kalmadığına ve ruhsal anlamda çöküntü yaşayacağı bir döneme gireceğine işarettir.

Rüyada Hastane Forması Giymek

Sizi zahmete sokacak olan bir işin sona ereceğine işarettir. Zaman geçtikçe hayallerinizin karara dönüşmesiyle birlikte işleriniz rayına oturacak. Sevdiğiniz ve yanında kendinizi mutlu hissettiğiniz insanlarla bol ve neşeli zamanlar geçireceğinize işarettir. Hayatınızda bulunan sorunlara hızlı ve kolay çözüm bulabilen tavırlarınızla başka insanların hayatında ki sorunların üstesinden de teker teker geleceksiniz.

Rüyada Kendini Okul Formasıyla Görmek

İyi ve verimli bir okul hayatınız olacağına işaret eder. Rüyayı gören kişi genç ise geleceğinden iyi haberler getirir bu rüya. Rüyayı gören kişinin hayatında sahip olduğu iş ve arkadaşlıkları ön plandadır ve güzel bir mesleği olacaktır. Bu meslekten çok güzel paralar kazanacak ve güzel bir yaşam sürecektir. Boş yerine vakit geçirmektense kendine faydası sağlayacak işleri yapmasının meyvelerini zamanla toplayacaktır.

Rüyada Futbol Forması Giymek

Rüyayı gören kişinin insanlar tarafından şan, şöhret ve itibar kazanacağına işarettir. Bol bol para kazanacağına ve hayatında ki olumsuzlukların son bulacağına işarettir. Rüyayı gören kişinin kendisini yoracak zor bir işe gireceğine fakat akrabaları, ailesi, dostları veya sevdikleri tarafından gördüğü desteklerle üstesinden geleceğine işarettir. Farklı iş yollarına atılabilirsiniz, yeniliklere açıksınız.

Rüyada Takım Forması Görmek

Rüyayı gören kişinin kişisel başarısı söz konusu olduğunda oluşan hırsı gözle görülür derecede. Hedefleriniz ve hırslarınız uğruna verdiğiniz mücadeleler herkesin dilinde. Hayalleriniz uğruna çabalarken asla umutsuzluğa ve karamsarlığa düşmeyeceksiniz. Mutlaka her istediğinizi ve kafanıza koyduğunuzu gerçekleştireceksiniz ve istediğiniz bir şeyi kaybetmeniz sizi daha da çok hırslandırıyor ve istediğiniz şeye sürüklüyor.

Rüyada Askeri Üniforma Görmek

Rüyayı gören kişi iş hayatına atılmışsa eğer iş hayatında ki zorlukları yansıtıyor bu rüya. Eğer bu rüyayı gören kişi evlenmemiş ise kısmet kapılarının kapanmasına neden olur. Hayatınıza dair aldığınız kararlar yolunda ilerleyip size makam ve mevkii verecektir. Vatani vazifesini yerine getirmek için istekli biriyseniz eğer yakın zamanda askerlik yolu size görünmektedir.

Rüyada Mavi Forma Görmek

Aşırı derecede hırs yapmanız ve bu hırslarınız doğrultusunda ilerlemeniz size ve çevrenizdekilere zarar verecektir. Unutmayın rakiplerinizin arkanızda kalması tamamıyla sizin kazandığınız anlamına gelmez ani kararlar vermeyin. İşin bir süre düzgün yürüse bile bir süre sonra bazı sıkıntılarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu durum canınızı sıkmasın en yakın süreçte düzelmesi için elinizden geleni yapacaksınız.

Rüyada Yeşil Forma Görmek

Kendinizden katarak emek verdiğiniz bazı kişiler veya olaylardan hayır görecek ve güzel dualar alacaksınız. Maddi gelirinizde yükselme ve artış olacaktır. Rekabet halinde olduğunuz ve sizi çekemeyen birkaç insanla takışacaksınız ve onların karşısında üstünlük elde edeceksiniz. Annenizin ve babanızın duası her zaman üzerinizde olacak. Zamansız bir şekilde bir yerde kalmış olan herhangi bir borcunuz ödenecek.

Rüyada Kırmızı Forma Görmek

Rüyanın sahibinin maddi anlamda çok büyük kazançlar elde edeceğine işarettir. Hayatı refah içerisinde geçecek ve huzuru elden kaçırmayacak. Kafanıza takılan sorunların yakın bir zaman içerisinde son bulacak ve yüzünüzde ki gülümseme artacak. Aile içerisinde ki sıkıntılarınızdan yakın zamanlı kurtulacaksınız fakat ortaya atılan birkaç durum sonrasında tekrar ailevi sıkıntılar yaşayabilirsiniz dikkatli olun.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git