Rüyada Fısıldamak

30.07.2015
Rüyada Fısıldamak

Rüyada fısıldamak, hayır ile yorumlanır. Rüyayı gören kişinin karşılaşacağı sürprizler, yaşayacağı güzel günler ve olumlu gelişmelere rivayet edilir. Uzun ömür ile de yorumlanabilinir. Rüya sahibinin sağlıklı, huzurlu bir yaşam süreceğine delalet eder.  Rüya sahibinin, yaşamında hayırlara vesile olacağını delalet eder. Kişinin ilerleyen dönemlerde önemli gelişmelere ve sürprizlere maruz kalacağını işaret eder. Kimi yorumlara göre ise rüya sahibinin ilerleyen ömründe başarı, mutluluk, sağlık ve bol kazanç elde edeceğine yorumlanır. Yakın zamanda da uzun süredir üzerinde kafa yorduğu bir düşüncenin müjdeyle sonuçlanacağına işaret eder. Aynı şekilde yaşamının refah seviyesinin gelişmesi yönünde ilerlediği şeklinde de anlamlandırılır. Rüya sahibinin moralinin, iş hayatında ki motivasyonunun, umutlarının, hayattan beklentilerinin de olumlu yönde gelişeceği şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Fısıldayarak Konuşmak

Umut edilenlerin bir bir gerçekleşeceğine işarettir. Kişinin müjdeli haberler ile yeni bir hayata başlayacağının habercisidir. Hayata dair beklentilerin, iyi bir yönde şekillendiğinin işaretidir. Kulağa fısıldama, rüya sahibinin emin adımlar ile ilerlediğinin göstergecisidir. Bir işe koyulmadan önce emin olmak ve iyi bir şekilde sonuçlanması için temkinli olmak gerektiğine alamet eder. Rüya sahibinin kulağına fısıldandığını görmesi ise güvenilir biri olmasından dolayı büyük bir çevresi olduğuna ve bu çevre de söz sahibi olduğuna işarettir. Genellikle bir çok kişinin sırrını tutan, bir çok kişiye her konuda yardım eden bir insan olduğunu gösterir. Bir başka anlamda ise, kişinin uzun süredir gözlemlediği, hoşlandığı ve düşündüğü bir kişiye karşı cesaretini toplayıp konuşacağına delalet eder.

Rüyada Birinin Fısıldamasını Duymak

Rüya sahibinin bu atılımı sayesinde güzel gelişmeler olacağına da işaret eder. Bir takım insanlar tarafından rüya sahibinin eleştirildiğine ve sürekli izlendiğine işarettir. Bir kişi tarafından alınacak haber ile de yorumlanır. Bu haber hayırlara vesile olacak ve rüya sahibinin düşlediği bir hayata kavuşmasını sağlayacağını işaret eder. Fsıldayarak konuşan kişiler ise, önemli bir işe kalkışılacağına ve bu işin pek dillenmemesi gerektiğine delalet eder. Aynı zamanda gizli görüşmeler ile bir iş teklifi alacağı da söz konusu olabilir. Genellikle rüya sahibinin yaşayacağı bir takım olumlu ve olumsuz olayları işaret etmektedir.

Rüyada Kulağa Fısıldamak

Rüya sahibinin beklediği bir haberin gerçekleşmek üzere olduğunu ancak garantici kişiliği sebebiyle işin gerçekleşmeden çevresindekileriyle paylaşmaması gerektiğine delalet eder. Kişinin uzun süredir üzerinde çaba sarf ettiği çalışmalarının olumlu sonuçlanacağına, sıkıntılarının çok yakın zaman da sonlanacağına işaret eder. Kimi yorumlara göre ise maddi açıdan refaha kavuşurken neşesinin, huzurunun ve sağlığının bozulacağına ama bu olumsuzlukların uzun sürmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Fısıltılı Konuşmak Görmek

Rüya sahibinin günlük yaşamında kimlerle konuştuğu, ne konuştuğu; yedikleri, yaptıkları, giydikleri çevresindeki kişiler tarafından yakından izlendiğine işaret eder. Aynı zamanda kişinin çevresindekiler tarafından kıskanıldığına, arkasından olumlu veya olumsuz sıkça konuşulduğuna dolayısıyla çevresindekilere karşı daha dikkatli olması gerektiğine delalettir. Rüya sahibinin çevresindeki bazı kimselerle ortak iş yapacağına ancak işin etiği açısından yakın çevresiyle işle ilgili bir şeyler konuşamayacağı da bu rüyanın yorumları arasındadır.

Rüyada Birinin Kulağına Fısıldamasını Duymak

Rüya sahibinin, kulağına fısıldadığı kişinin kendisine önemli bir haber getireceğine veya onu henüz farkında olmadığı bir olay hakkında haberdar edeceğine işaret edilir ve çoğunlukla hayra yorulur. Aynı zamanda gelen bu haberin kişinin uzun süredir içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtaracağına, kişiyi keyiflendireceğine ve yüzünü güldüreceğine delalettir. Farklı bir yoruma göre ise üçüncü bir kişi tarafından eşlerin arasının bozulacağına da işaret eder.

Rüyada Sevdiğinin Kulağına Fısıldaması

Kişinin sevdiği kişilerle girdiği işlerde müjde olarak yorumlanır ve bu işlerin büyük ses getirecek ihalelere imza atılacağını, uzun bir süredir devam eden bir çalışmanın olumlu bir sonuca kavuşturulacağı ve hedeflenen amaçlara başarı ile ulaşılacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin, sevdiği insanlara karşı uzun süredir kafasını karıştıran bazı düşüncelerini sonunda onlarla paylaşmaya başlayacağına ve bu paylaşımın kişileri birbirlerine daha da yakınlaştıracağı da tabirler arasındadır.

Rüyada İsminin Fısıldanmasını Duymak

Rüya sahibinin uzun sıkıntılar sonucu kazandığı yüksek mertebeye, uzun zamandır zorlu cefaların ardından hak ettiği kazanca, ilerleyen zamanda kendisine çok kazandıracak bir işe gireceğine delalet eder. Aynı şekilde rüya sahibinin uzun süredir hayalini kurduğu kazancı fazlasıyla elde edeceğine de işarettir. Ancak kimi yorumlara göre de kötü niyetli, kendisine karşı hırs biriktirmiş ve sinsi kişilerin tavırları nedeniyle işlerinin sekteye uğrayacağına işaret eder.

Rüyada Fısıltılar Duymak

Rüya sahibinin çevresindeki kişilerle sürdürülen işlerde olumsuz haberler alacağına ancak bu sözlerin gizli kalacağına, kişinin bu olumsuzlukları düzeltmek için gizli kalması gereken maceralara girişeceğine ve bu işlerin kişinin istediği şekilde sonuçlanacağına işaret eder. Farklı bir yoruma göre kişinin ve sevdiklerinin büyük işler başaracaklarına ve bunun geniş çevreler arasında sıkça dedikodusunun yapılacağı anlamına da gelir.

Rüyada Fısıltıyla Konuşmak

Rüya sahibinin hayatında olumlu, güzel ve sürpriz gelişmelere işaret eder. Aynı şekilde kişinin işlerinde büyük başarı ve kazanç elde edeceğine; ömrünün sağlıklı, mutlu ve uzun olacağına delalet eder. Rüya sahibinin, yakın zamanda alacağı müjdeli haberler sebebiyle hayatının refah düzeyinin artacağına, mutluluğunun ve moralinin düzeleceğine, enerjisini geleceğe yönelik planlarını gerçekleştirme yönünde harcayacağına işaret eder.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.