Rüyada Fırtına Görmek

Rüyada Fırtına Görmek
1 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 892 kez okundu.

Rüyada fırtına görmek, hakkındaki düşünceler genel olarak kötüye yorulmaz. Kişinin yaşamında pek çok şeyin değişeceğine işaret eder. Hayattaki değişimin habercisi olarak görülmektedir. Bazen hastalığın ve başarısızlığın da habercisi olabilmektedir. Bu tür rüyalar size çok yakın olan bir arkadaşınızdan ayrılacağınız anlamında da yorumlanmaktadır. Rüyada bulunduğu yerde her şeyin yıkıldığını gören kimsenin iş yerinde veya evinde bir tatsızlık sonucu sıkıntılar çıkabileceği olarak tabir edilir.

Rüyada Fırtına Çıkması

Rüyanızda gördüğünüz fırtına ortalığı alt üst ediyorsa rüyayı gören kişinin hayatının birden bire değişeceği anlamındadır. Hayatta ve kişi yaşamında büyük değişikliğin habercisi olarak bilinir. Kişi yeni ve tamamen farklı bir yol ile karşı karşıya kalacaklardır. Hayatında yaşadığı olumsuz durumlardan çok etkilenmesi veya sonuçların kötü olması olarak da yorumlanır.

Rüyada Fırtınada Evin Yıkılması

Kişinin bir yerden bir yere taşınacağı anlamına da gelebilmektedir. Ayrıca evi uçan bir kişi taşınacak demektir. Rüyasında fırtınadan dolayı evinin ve etrafındaki her şeyin yerle bir olduğunu gören bir kişi yeniden doğmuş gibi kabul edilir. Genellikle kötüye yorulmasa da bu rüya ile ilgili kötü yorumlamalarda vardır. Fırtınadan etkilenmeyen bir kişi bir olumsuz durum yaşayacak, sıkıntıya düşecek fakat bu durumun sonucu kötü bir şekilde değil iyi şekilde olacak demektir.

Yakın zamanda yaşadığın ani kayıp, seni derinden etkilemişe benziyor. Seni çok sarsan bu tatsız olay, seni yalnızlığa itmişe benziyor. Ancak yalnız kalıp, düşündükçe daha karamsar bir ruh haline bürünüyorsun. Bu zor zamanlarını atlatmak için ailen ve arkadaşların sana destek olmak istiyorlar. Arkadaşlarla vakit geçirmek kafanın dağılmasına da yardımcı olacaktır. Böylece bu sıkıntılı dönemi daha rahat atlatacaksın.

Rüyada Fırtınalı Deniz Görmek

Zor zamanların sizi beklediğine dalalettir. Sabrınızı ve metanetinizi korumanız gerektiğini gösterir. Kendinizi her türlü olumsuz duruma hazırlamanız gerektiğine dalalettir. Yıllardır çalışmakta olduğunuz ve artık sonuna geldiğiniz bir işi kaybedebilir, hiç beklemediğiniz bir anda bütün emeklerinizi çöpe atarak başa dönmek zorunda bırakılabilirsiniz. Aile fertleri arasında büyük bir sorun yaşanacağının göstergesidir. Bu soruna siz de dahil olup ailenizin içinde çok sevdiğiniz insanlardan bir tanesinin yanında olup diğerinin karşısında durmak zorunda kalacaksınız. Doğru bildiğiniz bir takım gerçekleri göz ardı edip yanlış yapılan bazı uygulamalara göz yumacak ve bunun sonucunda büyük zorluklarla karşılaşacaksınız.

Rüyada Fırtınaya Yakalanmak

Bir arada olmak istemeyeceğiniz insanlarla yaşayıp onların kavgalarına ortak olmak anlamına gelir. Huzursuz bir ortamda yaşayıp sürekli kavga ve gürültü içerisinde kalarak sabretmek zorunda olacaksınız. Hiç beklemediğiniz insanlardan hak etmediğiniz biçimde kötü muamele görüp buna sabretmek zorunda kalacaksınız demektir. İş ortamında da bir takım huzursuzluklarla karşılaşıp zor zamanlar geçireceksiniz. Bugüne kadar elde ettiğiniz mal ve itibar bir anda elinizden kayıp gidecek ve geri elde etmeniz için ciddi anlamda büyük emekler vermeniz gerekecek. Etrafınızı kötü insanların saracağına dalalettir. Bir anda hiç anlayamadığınız bir biçimde zarar ve kötülüğe maruz kalacaksınız. Haksızlığa uğrayıp bunu kanıtlamakta güçlük çekeceksiniz. İnsanların size olan güveni azalacak ve bu durum iş ve aşk ilişkilerinize yansıyacak. Sahip olduğunuz her şeyi kısa sürede başka birine devretmek zorunda kalacaksınız. İnsanlar arkanızdan hak etmediğiniz bir biçimde kötü ve alaycı kelimeler kullanacak ve sabrınızı sınayacak.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git